Stavia niekto bungalov 333?

Zobraz úvodný príspevok
Stavia niekto bungalov 333, resp. variantu s terasou alebo s garažou?
Odpovedať
dobry vecer mozem sa spytat kolko m2 tehly ste potrebovali len na vnutorne priecky dakujem
Odpovedať
@evipa2504 ja som sice menil trochu priecky, ale vyslo mi to ako bolo v projekte. Cize 7 paliet 11,5ky a dve palety 14tky. Z 11,5ky mi zostalo tak tristvrte palety. Zo 14tky nic. Na m2 si treba prepocitat, na to som uz teraz vecer lenivy :-)
Odpovedať
@tomaso1 ok dakujem za info
Odpovedať
Profilova fotka
Ahojte, ak ste tu niekto komu 333 stavali na kľúč, koľko vás stál m2? Ďakujem pekne :-)
Odpovedať
@fibca keby vas velmi velmi poprosime, mohli by sme prist na taku miniprehliadku vasho kralovstva? samozrejme ak sa budeme chciet pochvalit, sme z okolia prievidze, mlada rodina s 4 rocnou dcerkou. zatial dakujem.
Odpovedať
Profilova fotka
@sayana12 pisem ss
Odpovedať
dobry den mohol by som poprosit niekoho kto uz ma domcek postaveny a nejake fotky ako to vlastne vypada? pripadne to posluzi aj ako inspiracia na interier.
Odpovedať
@pecko84 Fotky nájdeš vo fotoblogoch u každého účastníka tejto diskusie :-)
Odpovedať
dobry den prisla mi cenova ponuka na strop rector na bungalov 333 cena s dph je 1719,05 po zlave a dodatocne naklady vychadzaju cca 602e s dph (beton, vystuz) Je to dobra cena? dakujem .
Odpovedať
@evipa2504 Neviem či ti tu niekto odpovie na tvoju otázku, nakoľko väčšina staviteľov má trámový strop alebo väzníkový krov. Možno by to chcelo dať sumu za celú strechu, a potom by sme sa vedeli zorientovať v číslach :-)
Odpovedať
aha dobre dakujem za tip , no na cp na strechu este len cakam tak napisem neskor @ivetbal
Odpovedať
Ahojte, máme cenovú ponuku na Ytong 30 cm obvodové múry, 12,5 cm priečky, preklady + lepidlo spolu 4510€ s dopravou. Je to dobrá cena? Je to zatiaľ prvá cenová ponuka na ytong, ktorú máme.staviame B333 bez teraz, bez garáže ďakujem
Odpovedať
Článok sa načítava...
@deniska1989 Mne sa zdá cena vysoká :-(
Odpovedať
ahojte my chceme staviat bungalov 333 s garazou aj so zastresenou terasou + jkotolna na tuhe palivo,. ak sa niekto blizi k nasmu projektu please dajte info :-) 8-) 8-) 8-) 8-)
Odpovedať
a este potrebujeme zmenit ten smiesny vchod ta strieska je hrozna ;-)
Odpovedať
@deniska1989 aj mne sa zda vysoka na to ze je to aj bez garaze. mi sme si ale napokon vybrali Termalicu a dost vela ludi tu na MS sa rozhodlo pre Solbet. Aj jedno aj druhe je tiez biely porobeton. asi kazdy co to ma aj zatepluje. ak sa nemylim, tak ytong ma aj nieco co netreba zateplovat a urcite je to drahsie ako klasika tvarnice, tak neviem co presne vam nacenili. rozdiel je aj v tom ci davate otvoreny strop v obyvacke alebo nie. vykaz vymer rata s otvorenym stropom
Odpovedať
Profilova fotka
ahojte stavitelia, tak nam prisla dnes ponuka od Solbetu 4237 e za material na obvodove steny a priečky+lepidlo,v cene aj doprava,bez prekladov... staviame 333+garaz...tí čo ste stavali,staviate zo Solbetu kupovalli ste priamo od firmy solbet alebo cez stavebniny? dakujem ;-)
Odpovedať
@sayana12 ahoj pozri mi do blogu. zmneili sme tu spriesku, mame prestresenu terasu a aj kotolnu na tuhe palivo za garazou. len ma musis najskor potvrdit, mam to len pre priatelov otvorene ;-)
Odpovedať
@lucka1987 jej diky moc. presne ako sme to chceli aj my.. ldakujem. :-)
Odpovedať
@mata208 ahoj, my máme postavené zo solbetu a kupovali sme cez stavebniny, ale kamion prišiel priamo z poľska. A myslím že tá cena je dobrá, my sme platili menej ale zase nemáme garáž a preklady máme ytongové.
Odpovedať
Profilova fotka
@zuzula80 ahoj, zaujima ma to hlavne preto,lebo doprava nam vychadza 1000e ]-( čo je teda palka,preto som chcela vediet ze asi aka je cena cez stavebniny napr. , mozno aj viac,neviem...a inak spokojnost zo Solbetom? ;-)
Odpovedať
@mata208 My sme tiež kupovali cez stavebniny a tá cena sa mi zdá vysoká :-( CP ste si dali urobiť cez Solbet Slovakia? Ak áno, tak skús si dať urobiť aj nejakým miestnym stavebninám, podľa mňa ťa to bude stáť menej.
Odpovedať
Profilova fotka
@ivetbal ahoj, zatial len cez Solbet slovensko,preto som chcela poznat nazory aj ostatných, nech som v obraze ;-)
Odpovedať
@mata208 ahoj, so solbetom spokojnosť, v podstate ako ytong len lacnejšie :-) my a ivetbal sme kupovali v rovnakých stavebninách a cena bola naozaj nižšia. Tak skús ešte nejaké stavebniny a uvidíš či sú rozdiely v cene.
Odpovedať
@hitra nacenili nám ytong lambda.. a neplánujeme v obývačke otvorený strop. Môžeme vedieť koľko Vás vyšla Termalica? Na CP od nich ešte čakám. Zakladajú aj prvý rad?
Odpovedať
@deniska1989 Ak neplánujete otvorený strop, treba objednávať menej tvárnic. Hlavne tých, čo idú na nosnú stenu (250).
Odpovedať
@mata208 mne sa to zda vela, ked je to bez prekladov. poslem do ip podrobnejsie.
Odpovedať
@mata208 cenu za dopravu porovnavaj len s ludmi vo vasom okoli. nam davali ponuku 2x330€ , solbet.sk, ale je to PO, ak k tomu priratas cca 600km navyse, urcite tam bude rozdiel.
Odpovedať
@deniska1989 ten je drahsi ako obycajny ale zrejme ste davali nacenit 375. povacsine tu na ms co davali porobeton tak davali 300 + 200 zateplenie eps. aj my to takto budeme mat. ale v hrubke muriva a ci zateplovat alebo nie a ak tak cim, sa musite rozhodnut sami, aby ste sa dobre citili vo svojom. Su rozne nazory na to. Co sa tyka Termalici nas vysla cca 3500€ s dph - len nosne mury a prieckovka 12. Ale kupovali sme to este koncom roka, vtedy sa da lacnejsie a islo mi to cez brata, co nakupuju ako firma. Aj prvy rad mi zakladal brat, takze moc neporadim v tomto.
Odpovedať
@hitra dávali sme naceniť 300+ chceme určite zateplovať..
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?