Stavia niekto bungalov 333?

Zobraz úvodný príspevok
Stavia niekto bungalov 333, resp. variantu s terasou alebo s garažou?
Odpovedať
Profilova fotka
@hitra my sme davali zelezo do stlpov dodatocne ked sa robila deka ,ale je lepsie ked tie roxory su zaliate uz do pasov.
Odpovedať
@petovar Prečo je lepšie dávať železo do pásov? Na čo sú ti pásy? Čo tak základová doska s podsypaným penosklom?
Odpovedať
@petovar vdaka za odpoved
Odpovedať
Prosim Vas, ma niekto postaveny alebo stavia bungalov 333XL? Dakujem.
Odpovedať
Profilova fotka
Ahojte!Stavia niekto alebo postavil bungalov 333 v okoli Martina alebo v okoli?
Odpovedať
@ketrin2510 To je aký?
Odpovedať
@ivetbal na fb ked kuknes ma bungalov333 svoj vlastny profil a tam nedavno boli pridane viacere verzie 333 aj do tvaru podorysu L aj XXL / zvacseny podorys / a rozne ine variacie.
Odpovedať
@lucka1987 Ďakujem za objasnenie :-)
Odpovedať
To je zvacseny, bungalov 333XL+T. Vacsia obyvacka okolo 43m2, kuchyna 9,9m2 atd. Chcela by som vediet, ci ho niekto staval alebo stavia. Dakujem.
Odpovedať
@ketrin2510 Ináč, nechcem sa ti do toho starať ale neviem či si videla pôvodnú 333, tá obývačka je hodne veľká. Kto k nám chodí, každý híka aké je to veľké. Z vlastných skúsenností je ten priestor postačujúci aj na tanečky :-)
Odpovedať
Moze byt, ale kuchyna je na na mna dost mala.
Odpovedať
Profilova fotka
@ivetbal konecne mame stavebne povolenie!!!! :) :) :)
Odpovedať
Článok sa načítava...
@jiri_m Hurááá, blahoželáme. Tak a môže sa začať naplno pracovať :-) Nech Vám to rýchlo rastie.
Odpovedať
Profilova fotka
@ivetbal Dakujeme :)
Odpovedať
Ahojte! Chcem sa Vás opýtať, či nemá z Vás niekto elektricke podlahové kurenie. Myslím na rohože, ktoré sa davaju iba pod dlažby alebo parkety. Diky za odpovede.
Odpovedať
@dunnyus Nemáme a vieme prečo.
Odpovedať
Profilova fotka
@dunnyus pokial nemas skoro pasiv, alebo pasiv, nesiel by som asi do rohozi..
Odpovedať
@ivetbal @lucka1987 Ahojte kolegovci...poprosim vsetkych ,co mate postaveny b333 o radu s rozlozenim obyvacky...Priatel chce dat televizor hned vedla 2metroveho okna,co ja nesuhlasim..prikladam nakres,nakolko mame obyvke inak okno a teras.dvere oproti projektu..Viete mi poradit ,kam dat telku,sedacku,aby to bolo ucelne rozmiestnene? okno a teras.dvere su na Zapad...dakujem za kazdy tip,aby som mohla presadit doma lepsi navrh ako tu telku vedla okna..:-/ Dakujeem
Odpovedať
@jasmiinka7 a máte plazmu alebo LCD? Okrem toho náhodiu je pekné sedieť výhľadom do okna, než chrbtom k oknu...
Odpovedať
@jasmiinka7 uf.. no v tomto pripade, osobne by sa mi najviac pozdavalo mat gauc pod oknom / kratsiu stranu, a dlhsiu na tej stene, kde okno nie je a dat tv stenu tam kde bola original... ved ak je to orientovane na zapad, tak slnko tam svieti az neskoro a vtedy ked budes chciet pozerat telku si zastries ci ? nejako vela moznosti tam nevidim, kedze potrebujes niekde umiestnit aj jedalnesky stol
Odpovedať
@snowy66 nemame plazmu,mne sa tam prave nepozdava ten priestor..ze tam vlastne nedam ziadnu obyvackovu zostavu...ze telka bude v kute a cela ta dlha stena bude musiet byt prazdna a nevyuzita,lebo by nebolo vidiet na telku..:-/
Odpovedať
@lucka1987 tak som to mala v plane aj ja Luci..a asi ine riesenie sa ani nenajde...priatel nechcel mat zasa za sebou okno,ked sedi..:-) no ale vzdy lepsie ako ta telka v tom rohu..a este rozmyslam,ci nerozdelit sedackou jedalen a telku dat aj s obyvacou zostavou na tu dlhu bezokennu stenu...ci?:-)
Odpovedať
@snowy66 @jasmiinka7 ten vyhlad z gauca, je super argument.. a ja by som si extra nerobila hlavu z obyvackovej zostavy. napriklad ja vylozene v 333 nebudem mat ziadnu.. chcem len nacapit telku na stenu a pod nu daky dlhu cca 4 metrovu policu so zasuvkami naspodu, vysoku max 40 cm .. ved mozes dat tiez nejaku peknu pod telku a potiehnes ju pod okno a telku nemusis mat na stene. na ktorej je okno ale mozes ju mat aj osadenu v rohu aby bola viac natocena do miestnosti... a na stenu kde nie je ziadne okno tiez mierne potiahnut nejaku zostavu.. cize by to bolo celkom suvisle,
Odpovedať
@jasmiinka7 tiez ma to napadlo, ale mylsim, ze tym by si velmi ubrala na tom priestore a cele by to posobilo uzavreto... mozno max tou kratsou castou chrbtovou smerom ku kuchyni este ok, ale tou dlhou nie
Odpovedať
@lucka1987 tak toto si vymyslela uzasne..:-) tak sa mi to pozdava,telku natocit a nabytok pod oknom,ale aj zpravej strany...juchuu vdakaa..idem to skusit dat do vizky ako to bude vyzeraat...:-)
Odpovedať
@jasmiinka7 som rada, ze som pomohla :-N aj u nas doma sa robia kompromisy aby sme boli obaja spokojní ;-)
Odpovedať
@jasmiinka7 obyvačková zostava je haraburda, načo Ti to je? Dečky, vázičky kadejaké somariny, iba čo to miesto zaberá. Poháriky môžu byť predsa poruke v kuchyni. Stačia malé vitrinkové skrinky na CDčka a DVDčka a vybavené...niekto nepotrebuje už ani to.
Odpovedať
Ahojte, prosim Vas kto ma postaveny b333+T alebo b333L??? Stale vahame, pre ktory sa rozhodnut. Moooc dakujeeem.
Odpovedať
@radopp tak mi napiš dôvod prečo nie. Diky ;-)
Odpovedať
@jasmiinka7 Ja by som dala sedačku pod okno dlhšou stranou a kratšou na plnú stenu, alebo kúpiť sedačku, ktorá má obidve strany dlhé (cca na 3miesta) poprípade na plnú stenu nech je také ležadlo a TV dať tam, kde je pôvodne v projekte :-)
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?