Stavia niekto bungalov 333?

Zobraz úvodný príspevok
Stavia niekto bungalov 333, resp. variantu s terasou alebo s garažou?
Odpovedať
@patrikasabi Nás vyšiel 13,90m2.
Odpovedať
@patrikasabi aj nás vyšiel obklad a dlažba cez 1000 eur do kúpelne aj do malého wc a to som ešte okresala mozaiku a listely oproti vizualizácii - tie vychádzali ešte drahšie ako samotný obklad. Ale naozaj záleží od toho aký obklad si vyberieš, sú aj drahšie aj lacné obklady.
Odpovedať
Profilova fotka
@babucika super vyriesena kupelka...rozmyslal som ci by sa nedala pracka zmestit medzi vanu a umyvadla do rohu???(príp. ze by sa dala rohova vana).
Odpovedať
Profilova fotka
@patrikasabi nas to vyslo 2000e ale v tom bola aj dlazba do vstupnej haly
Odpovedať
Profilova fotka
Ahojte, potrebovala by som vediet kolko vychadza cena za vodoinstalaciu a elektroinstalaciu (praca + material), nech viem ako reagovat na cenove ponuky. Kludne aj do IP ;) Vopred dakujem!
Odpovedať
Ahojte,ti ,co uz byvate hlavne..:-) keby ste mali dat sedacku pred vstupne dvere,bude to tam pasovat?je tam dost miesta,aby nebola blizko krbu?neviem si to zatial dost dobre predstavit..mame totiz zmenene okno ak by sme sedacku dali tam,kam ju davate vsetci,museli by sme mat stale zatiahnute zaluzie kvoli slnku..:-( tu je foto nasej zmeny sedacky a okien/dveri..co poviete?dakujem
Odpovedať
Profilova fotka
@wondgo podla mna urcite, a mozno aj tak ak by si mal vanu klasicku, nie rohodu. A zhora plnena urcite vojde. Nasa zhora plnena pracka by vosla medzi sprchu a wc, medzi wc a vanu, a tiez medzi umyvadlo a vanu. Je tam dost miesta. Ak chces vediet ako by to v reali vyzeralo, nakresli si sanitu podla rozmerov kriedou na beton. My sme to tak robili a mali sme lepsiu predstavu ;-)
Odpovedať
ahojte prosim vas. kolko vas vysiel anhydrid, rurky, systemova dosla alebo ine upevnenie do celeho domu ? vdaka
Odpovedať
@jasmiinka7 Neviem ale podľa mňa TV z toho uhla sa nebude pozerať najlepšie. Vy to máte zrkadlovo?
Odpovedať
@ivetbal nemame zrkadlovy,mame normal akurat sme zrusili terasove dvere v obyvke a spravili ich z toho kuchynskeho neotvaraveho okna...takze to ta asi myli...aj okno sme dali vedla akoby toho neotvaraveho okna(u nas su toto terasove dvere).. takze mame 2 steny plne ako na tej vizu...tu telku samozrejme dam oproti sedacke,je to z uhla,pravda...ale hlavne mi ide o ten priestor z predsiene ked vojdes ,ci tam ta sedacka bude priestorovo ok,ci nebude moc uzky prechod okolo nej a krbu do obyvky...co povies?:-)
Odpovedať
@jasmiinka7 Jáj ták, takže ak tomu dobre rozumiem, chodba v nočnej časti bude taká dlhá až po koniec sedačky. Nebude to dlhý úzky priestor?
Odpovedať
@jasmiinka7 Ja by som ju aj tak dala nakoniec pod to okno, otvorí sa tak celý priestor. A ak máte terasu, tak vám tam slnko nebude stále svietiť.
Odpovedať
Článok sa načítava...
@ivetbal v podstate asi ano.,teda sedacka pojde hned od dveri z nocnej casti do denneej...:-) teda ked vojdes do domu z predsiene tak hned budes mat oproti sedacku...:-) snazim sa vyriesit aj to svetlo z okna,ktore by islo na telku...preto sa mi to zda takto lepsie...vies,co?chyt sedacku,potlac ju tam pred tie predsienove dvere a napis mi pocity...ci je to moc uzke ten prechod okolo nej a krbu,alebo je to ok...:-)))) hehehe
Odpovedať
@ivetbal ja viem,ze by to pod oknom bolo asi naj,vsetci to tak maju...no uvidim,urcite si ju postavim aj tak aj tak a rozhodnem saa...:-)
Odpovedať
my uz byvame ale tento nakres si neviem predstavit =-) z kachli ide velke teplo neviem ci moze byt sedacka blizko.
Odpovedať
@tensy ahoj,tie dvere presklenne s tymi 15stimi mini okienkami(robia tien na podlahu)..tak to su dvere z predsiene do obyvacky...a hned napravo su dvere do nocnej casti(nevidiet ich)...a vedla terasovych dveri nalavo je vstup do kuchyne...:-) mame zmenene okna,preto to vyzera inak..:-)
Odpovedať
jaj uz som to pochopila len neviem ako to bude vyzerat ked k vam niekdo pride dnu a prve co uvidi je chrbat gauca
Odpovedať
@tensy no ved to neviem ani ja..:-) preto som chcela nazor niekoho,kto to uz priamo vidi ,uz byva a vie si to predstavit...mozno to bude posobit zle,ten chrbat sedacky,ako pises..nevadi,skusim a uvidi sa..:-) aj tak dakujem..:-)
Odpovedať
Profilova fotka
@jasmiinka7 mne by to trosku vadilo ze pridem dnu a zakopnem o gauc,takto vidim von na terasu a hlavne by som sa bala ze ma niekto zo zadu prekvapi :-D
Odpovedať
@babucika :-) :-) inak raz davno som to uz tu u jednej holky videla,ze mala tak ten gauc,ale musim pohladat,ktora ste to bola..:-) idem preluskat albumy,lebo sa mi to u nej zapacilo ale neviem,ako to posobi pri vstupe..no je to zle ak sedis a niekto ti ide od chrbtaa..:-) :-)
Odpovedať
ahojte. vykaz vymer pre b333 ma aj 80 priecku, no ako pozeram do vykresov, nikde ju nevidim. kde ste ju pouzili? Asi potrebujem okuliare
Odpovedať
Profilova fotka
Nuž, čo chceš za tie peniaze.... Ale šak napíš im tam, oni si chybu opravia. Po 100x predanom projekte to bude ku koncu bezchybné a OK. :-)
Odpovedať
@hitra my sme nesli podla vykazu.. a ani sme ju nikde nepouzili... podla projektu nam dali len 300 tky obvodove / tam sme mali zmenu / a potom 250tky a 125tky .. spolu myslim 36 paliet + preklady a vencovky
Odpovedať
@plamen co chcem za tie peniaze? spolu so vsetkym co k tomu musime zabezpecit to vyjde viac ako by nas stal individualny projekt :-( . Co uz narobime. A to som chcela objednavat murivo na zaklade toho co oni naratali.
Odpovedať
Profilova fotka
Ak máš taký nekvalitný rozpočet, račej sa ho nedrž. Narátavaj veci podľa svojej potreby. Rezervu cca 10%. Ja som si na dome rátal všetko sám a nebol problém. Stačí sa pozrieť do pôdorysu a rezu a všetko sa dá krásne narátať.
Odpovedať
@hitra tiez sme vykaz vymer ani raz nepouzili.. vsetko z vykresov sme citali
Odpovedať
@hitra To nie je priečkovka, to je obmurovka, tá sa využije v kúpeľni.
Odpovedať
@ivetbal a ha. Citam priecky, tak hladam priecky. Uz som na to myslela ze este tam nieco musi byt na kupelnu (geberity, vana,...) tak to je to. Zasa o nieco mudrejsi zaciatocnik. :-)
Odpovedať
@jasmiinka7 máš to krááásne. Len na ukážku Ti prikladám ako to mám vyriešené ja, síce iný dom ale ten telkový kút máme podobný. Kávičku počas dňa si dávam posediačky ale večer pri TV trávim väčšinou v horizontálnej polohe. A ešte keď sa pridá manželka a obaja sme na tom dlhšom.......... :-p
Odpovedať
@jasmiinka7 takto to mame my, sedacku mame na opacnej strane je rohova asi 2 metre od krbu a je to super http://www.modrastrecha.sk/blog/mia./...
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?