Stavia niekto bungalov 333?

Zobraz úvodný príspevok
Stavia niekto bungalov 333, resp. variantu s terasou alebo s garažou?
Odpovedať
@mia. Ano tak to u Tebaa som to videla a pacilo sa mi to..super,som rada..lebo presne tak isto to chceme kvoli oknu...a ked vojdes do obyvky,neposobi to stiesneno ked hned po otvoreni dveri vidis chrbat sedacky?islo mi aj o trn prechod ,aby sa neprechadzalo moc blizko krbu ,ale pises,ze tam mate dost miesta..dakujem kraasne..;-)
Odpovedať
@jasmiinka7 nie, práve kvoli tomu sme vyberali sedacku, ktora nema taky vysoky chrbat ...Dokonca na tej strane, kde je krb sme chceli tu dlhsiu cast- otoman, aby sme boli blizsie ku krbu...
Odpovedať
Profilova fotka
@patrikasabi nas vysla len dlazba 2 300 eur a obklady do kupelne a wc 1 000 eur. Ceny su bez prace
Odpovedať
Profilova fotka
Od piatku sme právoplatní majitelia pozemku o rozmere 40m na 30m = 1233m2 hurá......može sa ísť vybavovať stavebné povolenie :-D
Odpovedať
Dockali sme sa. Mame stavebne povolenie. Horsa do dalsich vybavovaciek, zhanaciek, ...
Odpovedať
@veronika159 pekne rozmery. Nas pozemok je 735m2. Sirka je 19,11m.
Odpovedať
@hitra @veronika159 dievčatá držím palce a hlavne pevné nervy, my už pomaly finišujeme, objednaná sedačka, čakám aj na spotrebiče, dom vymaľovaný, chceme klásť plávačku až nám spustia plyn a pustíme kotol. Potom kuchynská linka a možno na vianoce sme v novom. Tieto dokončovačky sú fakt nekonečné....dochádzajú financie aj nervy :-)
Odpovedať
@zuzula80 dakujem. nech Vam to klape ako ma, nech to stihnete - prajem Vam ten Vianocny darcek ;-)
Odpovedať
@veronika159 pekna rozloha.. gratulujem my mame podpobne 40 x 50 . a najdolezitejsie, pred nami za nami vedla nas . ziaden dom na dohlad najbliszie dve desatrocia minimalne ;-) @zuzula80 joj tak tajne trosku zavidim.. ja by som toto obdobie preskocila a tiez uz byvala najradsej :-N :-D ale tak musim si tym prejst ako kazdy... akurat objednavame okna a dvere a branu.. snad vnutry cez zimu zateplime strop a pripravime veci na kurenie a snad aj omietky ak sa nam podari temperovat na dobru teplotu.. ale to vsetko zalezi na teplotach .
Odpovedať
@lucka1987 @petovar ahojte. pridavame sa k Vam. tiez dame prechod z garaze do domu. Je tu este niekto okrem nas troch kto uz ma, alebo pracuje na 333 s pristavanou garazou?
Odpovedať
@hitra ten prechod je fajn vec, neviem si predstavit chodit dookola. uvidime ako to bude ked budeme byvat
Odpovedať
Profilova fotka
Ahojte stavitelia, tak aj my sa k Vám radi pripojíme, síce ešte len čakáme na stavebné povolenie...ale po nekonečných papierovačkách a nervoch sme o kusok bližšie k splneniu nášho sna o vlastnom byvaní...ideme stavat 333+terasa+garáž ale v zrkadlovom prevedení a tiež budeme mat prechod z garáže do domu ;-) ...inak toto fórum je úžasné aspon mame ako taku predstavu ako to bude vyzerat naozaj...držim všetkým palce :-)
Odpovedať
Článok sa načítava...
@mata208 ahoj aj my to tak mame s terasou prekrytou aj garazou a prechodom + este pivnicu pod terasou ;-)
Odpovedať
@mata208 ahoj, vitaj medzi nami, aj my máme postavené v zrkadlovom prevedení ale bez garáže, my už ideme našťastie do finále, ale nervy boli tiež a ešte stále sú :-)
Odpovedať
Profilova fotka
@zuzula80 ...dakujem, no poviem vam, že tych nervov sme si užili a to sme ešte nezačali stavat, to ešte len bude rodeo :-N ...inak mam otazočku,určite sa to tu riešilo,ale zaujima ma kolko Vas vysla hruba stavba aj s oknami, hlavne teda tych čo mate aj garaž nech viem čo nas čaka ]-(
Odpovedať
@mata208 ono je to individuálne, všetko záleží na tom za aké ceny si vieš zohnať materiál a či budete stavať sami, či firma. My robíme svojpomocne a hrubá stavba ak si dobre pamätám do cca 28-30 000 aj s oknami, ale máme bez garáže. Ale u nás je to napr. cena aj s úpravami pozemku lebo sme v kopci, takže je to fakt individuálne
Odpovedať
Profilova fotka
Caute,chcela by som sa opytat nemate niekto zistene od ktorej staveb,firmy bude najlacnejsi material na tento dom?Dakujem za info.
Odpovedať
@monculaa nerozumiem dobre otazke.... teda asi aj rozumiem.. ale neda sa na nu dobre odpovedat.. totizto ono je to takto.. ja ked vojdem do tych istych stavebin a vypytam si napriklad 300 m2 izolacie . a o 10 minut tam vojdes ty a vypytas si to iste tak obe mozme mat rozdielne sumy.... je to o zjednavani ,poskytovani zliav ... a osvedcilo sa mi, nie vsetok material brat z jednej firmy.. predtym ako idem nieco objednat dam nacenit tovar aj u 5-6 firiem.. vyberiem to najlepsie v porovnani kvalita a cena. napriklad , krytinu a kvadre sme brali z jednej firmy, kde nam dali super ceny, no na izolacie a sadrokartony tam su ceny velmi vysoke.. to zas naopak, su nizke v firme, kde kvadre vychadzali viac, ale teraz izolacie uplne super cena.. a vacsinou ked povedia konecnu sumu este aj tak sa pre isottu spytam, ci sa s tou cenou neda nieco robit, pripadne im poviem firmy, ktore mi ponukaju menej ak take su... velakrat sa nam stalo ze sme takto usetrili stovky eur , len tym ze sme si otvorili usta a vypytali zlavu este
Odpovedať
Profilova fotka
@lucka1987 dakujem,no v piatok sme ziskali pozemok,a chceli by sme zacat stavat a tak sa obavam ze ci sa da tento dom svojpomocne postavit do 70000 e a zistujeme co najviac info ale snad hej.
Odpovedať
@monculaa a mate projekt s garazou a terasou alebo bez ?
Odpovedať
Profilova fotka
mame vybrany tento projekt bungalov 333 chceli by sme z tech.miestnosti vstup do garaze,tak ze garaz by sme chceli aj tu terasu,no tak neake info ze svojpomocne by sme robili ze kolko to vyjde asi tak priblizne?
Odpovedať
@monculaa Do 70 000€? 333+T+G no držím palce.
Odpovedať
Profilova fotka
ahojte kolegyne ;) Chcem sa opytat ci ste vsetky davali pod betonovy strop aj sadrokartony...
Odpovedať
@fibca my máme sadrokarton v celom dome na strope, ale zase nemáme betonový strop, len väzníkový. Moc som nepomohla čo? :-)
Odpovedať
Profilova fotka
@zuzula80 neva, tusila som ;) aj tak dakujem
Odpovedať
Ahojte stavitelia! Chcel by som si opýtať, či niekto kuri v tomto dome elektrinou? a pod elektrinou myslim elektricke vykurovacie kable (napr. Caleo, Devi ....) A koľko máte spotrebu, náklady mesačne a či ste spokojný! Diky za odpovede
Odpovedať
my mame devi v celom dome a zatial si nestazujeme.vsetko mame iba na elektriku a aj vodu beriem so studne cize cerpadlo a vsetko dokopy cely dom mesacne platime 100e zalohu na elektriku po rocnom vyuctovani mame preplatok a stiahli nam platby na 94e ale preistotu sme si ich ponechali na 100e
Odpovedať
@dunnyus toto je zakerna otazka ... ine izolacie, ine okna, ine dvere, ina kvalita prace, ine vyriesenie detajlov, ine navyky, ina teplomilnost, rekuperacia ... niekto moze platit 100e za elektriku mesacne s preplatkami, iny zas 200e s nedoplatkami ...
Odpovedať
Profilova fotka
@dunnyus aj my ideme do Devi ;)
Odpovedať
Profilova fotka
Ahojte,chcela by som sa opytat ci ma niekto bungalov333 montovany a aky mate na to nazor? ;-)
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?