Stavia niekto bungalov 333?

Zobraz úvodný príspevok
Stavia niekto bungalov 333, resp. variantu s terasou alebo s garažou?
Odpovedať
@stanuska3105 Ja som z toho nejaká zmätená. Mohla by si dať plánik toho, nad čím uvažuješ?
Odpovedať
@ivetbal
Odpovedať
@stanuska3105 Nevyzerá to zle ale to nie je 333-ojka. Aký to má pôdorys 9x14? Nevidím tam dosť dobre tie čísla. To vedľa kúpeľne je nejaká kotolňa? V chodbe mi chýba šatník. Krb je vedľa komory?
Odpovedať
Profilova fotka
@stanuska3105 Určite sa to tak bude dat urobit. Ja v tom nevidim problem. Len enzabudaj že k susedovi nesmies mat zaidne okno z obytnej miestnost (ako napr detska, splana obyvacka a sa mi zda ze aj kuchyna).a vchod budete mat zboku (tak ako je teraz naplanovaný) alebo to vymenite s technickou miestnostou? Podla mna nie je to moc vhodne pretože musis menit okná min na izbach a obyvacke. a ked ti niekto bude vchadzat k vchodu, tak ti pojde popod okno spalni a popod kupelnove okno, co podla mna nie je najlepsie riesenie
Odpovedať
Profilova fotka
@stanuska3105 Podla toho nakresu je ulica zhora alebo zdola? Kolko je vzdialeny susedov pozemok od vasho domu?
Odpovedať
Profilova fotka
Mam otazocku... ked je kotol v technickej miestnosti, nehuci to? Nerusi to v noci? Nebolo by lepsie vymenit male wc s technickou? A este jedna... kam dat pracku, ked ju nechcem v kupelni?
Odpovedať
@ivetbal No nie je to presne on.Ale podoba sa mi keby umiestnime vchod otocime dom tak ze vchod bude s predu.No ja len rozmyslam ci domek takto alebo tento povodny 333.
Odpovedať
@fibca Aký kotol plynový, elekrický? Práčku daj do TM.
Odpovedať
@stanuska3105 Nevidím v tom problém aj keby bol takto, my ho máme tiež otočený tak, že vchod máme zboku.
Odpovedať
Profilova fotka
Kotol elektricky. Pracku by som aj chcela dat do technickej ale premyslam nad vymenou technickej a WC, okrem ineho aj z dovodu hlucnosti... neviem ako sa sprava taky kotol... ci nehuci a tak.
Odpovedať
@fibca Ja osobne by som TM nemenila, pretože malé WC je určené hlavne pre návštevy v dennej časti a nočná časť bude patriť len nám (nemusí tam nikto chodiť). A s elektrickým kotlom si ťažkú hlavu nerob, nebudeš ho počuť :-)
Odpovedať
my mame bojler v malom wc a podnim mam pracku.mam zvadsene wc.takze sa to tam zmesti.wc by som urcite nemenila je to dobre pre navstevy a ked uz je clovek obleceny obuty ma wc hned po ruke.
Odpovedať
Článok sa načítava...
Profilova fotka
@tensy ako si zvacsila to wcko? a v technickej mas co? nedala by sa pridat fotka? alebo aspon nakres? Ivet - dik... momentalne byvame v byte kde je plynovy kotol a sme z toho uz na nervy ako to huci, tak preto sa o to zaujimam...
Odpovedať
@ivetbal Ked mate vchod z boku kde sa nachadza kuchyna a obyvacka?
Odpovedať
@stanuska3105 My máme všetko tak ako je to v projekte 333+T, žiadne izby sme nemenili. Len celý dom je k príjazdovej ceste otočený tak, že vchod je zboku.
Odpovedať
Profilova fotka
Ahojte stavia tu niekto bungalov 333 v okoli Nitry ,Hlohovca alebo Trnavy ???
Odpovedať
zdravim Vas stavitelia bungalovu 333... tento rok na jar aj my začíname stavať tento domček v zrkadlovej verzii :)
Odpovedať
@pauloo my začíname stavať tento rok v Leopoldove pri HC
Odpovedať
Profilova fotka
@deniska1989 ja my tak ;) Som rada ze je nas tu viac, co na jar zaciname ;)
Odpovedať
@pauloo @deniska1989 Začíname sa pekne rozrastať :-) Vítame Vás v klube 333-ojkárov.
Odpovedať
@pauloo katarinka2010 stavia tuším, že v Trnave.
Odpovedať
@pauloo Aj zusta, akurát sa teraz nasťahovali :-)
Odpovedať
Profilova fotka
@ivetbal No to viem som jej písala ip ale neodpísala :-( čo mi je lúto lebo nemozem nikoho nájst z okolia
Odpovedať
Profilova fotka
@ivetbal dakujem :-)
Odpovedať
@pauloo A komu si písala? Chceš to vidieť asi v skutočnosti však? Už máte projekt kupený?
Odpovedať
Profilova fotka
@ivetbal no chceli by sme to vidiet v skutočnosti lebo ja si to neviem predstavit podla projektu a je to iné ked sa to vidí v skutočnosti písala som katarinka 2010 a nic ale dakujem ze si mi napísala zusta kontaktovala som aj ju tak dufam ze sa ozve projekt este nemáme kupený rozhodujeme sa medzi 2 domčekamy 1 som už videla na živo a ešte by som chcela vidiet tento a podla toho sa rozhodnut :-)
Odpovedať
@pauloo Dievčatá ti určite odpíšu :-) Prajem dobrý výber. Ak smiem vedieť, ten druhý domček je aký?
Odpovedať
Profilova fotka
@ivetbal ten další je bungalov 1082 tento sme už boli pozriet naživo bol pekný len páči sa mi aj bungalov 333 tak ho chcem vidit v skutočnosti a potom porovnat že ktorý je lepší :-) a vy kde staviate ak sa možem spýtat a ako daleko ste už zašli v stavaní ???
Odpovedať
@pauloo Pozrela som bungalov 1082, domček je menší a hlavne, čo by ma od neho odradilo je moc malá obývačka. Je to len 23m2, čo je oproti 333-ojke dosť málo. My staviame v LM a máme hotovú hrubú stavbu. Viď album, všetko máme pofotené :-)
Odpovedať
aj mne sa zda malicky
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?