Stavia niekto bungalov 333?

Zobraz úvodný príspevok
Stavia niekto bungalov 333, resp. variantu s terasou alebo s garažou?
Odpovedať
@vlado2412 Velmi ti dakujem.
Odpovedať
ufff, pásy vykpane a zaliate.. 45m3 . to aj vy ste v nich mali tolko vela ? :-N =-) @katarinka2010 .. kolko ste mali v pasoch vy toho betonu ? ak si to teda este pamatas.. vcera nam zacali kopat zaklady, mangel v zahranici a ja s kocikom som to tam dirigovala, a veruze zle.. ked som dosla, som myslela, ze ideme robit zaklady pod tesco.. nna mnohych miestach mu to pri vrchu urobilo namiesto 60 cm zakladu aj 110 ]-(
Odpovedať
@lucka1987 My sme síce kopali do hĺbky 120 ale nezalievali sme až povrch. Pri zalievaní sme dávali aj skaly a vyšlo nám to cca na 33m3.
Odpovedať
@ivetbal my sme kopali 110 a tiez sme nezalievali az povrch . a tiez aj par skal sme dali. a mas aj verziu s garazou a terasou ? no my tam mame pekne odskoky. kedze mame prevysenie.. pod terasou co bude pivnica nam vyjde 6 radov deteciek
Odpovedať
@lucka1987 My máme bez garáže len terasu, takže tam bude to Vaše navýšenie. Prevýšenia sme nemali žiadne.
Odpovedať
@ivetbal aha, no tak to ano, tam je potom i jednu figuru viac... teda betonu o 30 % navyse .. takze aspon, som si ista, ze tie kubiky su v norme ;-)
Odpovedať
@lucka1987 Luci myslim že je to OK..my sme davali 41m3 do pasov..aj som ti to pisala par stran dozadu..DT čka sa zalievali ručne..tam išli aj s terasou a podlahou terasy 3-4 palety cementu..to si už presne nepamatam ...tieto "krive" pozemky su čo sa tyka zakladu nakladnejšie ..ale nevyberieme si už.. My sme skaly nedavali žiadne..bolo nam to zakazane dozorom...
Odpovedať
@katarinka2010 no tak to je akurat teda.. a co sa tyka skal.... co je to ten dozor ? =-) :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D mame velmi dobre tvrde podlozie, a tym ze bagrista akosi blbsie kopal tak nechtiac sa nam zaklady dost rozsirili, takze ich mame o dost sirsie.. kazdy co ide okolo a rozumie sa do stavania trosku, tak sa kuka na nas ci sme sisi, ze mame zaklady ako pod bytovku :-N
Odpovedať
@lucka1987 Stavebny dozor ... :) :)
Odpovedať
@katarinka2010 :-D :-D ved ja chapem.. ja viem kto je to.. myslela som to ironicky, my mame dozor , len koli peciatke... ludi, co by nam radili za peniaze je dost... :-D
Odpovedať
Profilova fotka
Včera nám došli okná a už sú aj založené, fotečky dodám neskôr keď prídu aj vchodové dvere
Odpovedať
@barcaman My mame montaž na utorok ..som zvedava ..
Odpovedať
Článok sa načítava...
@lucka1987 @katarinka2010 Prosím Vás dievčatá nemám tu projekt a chcela by som zistiť či sa dáva na celú stavbu 20-ciatka betón alebo niekde ide aj iný?
Odpovedať
@ivetbal poter by mal byt 15
Odpovedať
@ivetbal Nie všade 20, niekde je aj iny...ale teraz neviem presne musela by som pozret v projekte...kde konkretne myslis?
Odpovedať
Profilova fotka
Zajtra prídu vchodové dvere a doplním fotečky okien a dverí
Odpovedať
@barcaman @rstupka @katarinka2010 Prosím Vás dávali ste aj protisnehové škridle?
Odpovedať
Profilova fotka
ani nie tak protisnehové škridle ako lapače snehu, myslím si , že bez lapačov Ti už ani neskolaudujú, ale ako hovorím to si len myslím a zase pri sklone strechy to netreba preháňať s tými lapačmi ale zase ich treba dookola domu naoľko je to strecha typu valba
Odpovedať
@ivetbal my nemame žiadne..teda ak dobre myslim čo je to..
Odpovedať
@barcaman Neviem či lapače snehu ale prečítala som to v cenovej ponuke a vyšlo to na 200ks. Nevieš či je to OK?
Odpovedať
@katarinka2010 Je to škridla s takým malým výstupkom, ktorý zadržiava sneh (aspoň ja som to tak pochopila)
Odpovedať
@ivetbal a z vnutra to ma take vetračiky? to sa vola odvetravacia mam dojem ..taku čo ma nejake vyčnelky nam nedavali a ani neposlali z objednavky... http://www.modrastrecha.sk/fotoblog/k...
Odpovedať
@ivetbal v tom odkaze su vidiet ..tak hore take tri
Odpovedať
@katarinka2010 No to sú odvetrávacie škridle, to je niečo iné ako tie protisnehové.
Odpovedať
@katarinka2010 Je to niečo takéto http://www.google.sk/imgres?um=1&hl=s...
Odpovedať
@ivetbal no tak potom to nemame..
Odpovedať
@katarinka2010 Ale vy asi ani dáko ten sneh riešiť nemusíte :-)
Odpovedať
@ivetbal http://www.modrastrecha.sk/forum/stre... To je jedine čo som tu našla ..asi zavisi od oblasti v akej staviate..tak to by ti asi skusení strechari vedeli poradit ..či dat či nedat...
Odpovedať
@katarinka2010 Ďakujem za odkaz, no pravdepodobne ich tam dáme. U nás sneží intenzívne.
Odpovedať
Priatelia..prosim vas ako ste zorganizovali kupelku?! Poskytnete nejaku inšpiraciu? Pre mna je to smrt...neviem to rozložit... Kuchynu sme dali dokopy so stolarom za hodinku bez problemov. Kupena mi neda spavat. Budem velmi vdačna za každu inšpiraciu.
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?