Stavia niekto bungalov 333?

Zobraz úvodný príspevok
Stavia niekto bungalov 333, resp. variantu s terasou alebo s garažou?
Odpovedať
Profilova fotka
@katarinka2010 Ahoj! Ake rozmery mali trami na krov a ake su medzi nimi rozostupi od stredu tramu po stred tramu. A este ci ste ich zacinali ukladat od upleho kraja alebo ako?
Odpovedať
@patrikasabi stropne myslim 60x300x6600 a vzdialenosti neviem..cca 40 cm vypada... opytam sa .. odkial začali ukladat? to neviem - opytam sa ... my mame verziu s terasou a ešte aj pristavbu k domu - akoby garaž otvorenu a za tým kotolnu..takže je to ako B333+T+G - ako verzia s garažou..len tu strechu mame robenu inak lebo je členita a nie vcelku ako ma B333+G
Odpovedať
@katarinka2010 katka prosim ta kolko ste potrebovali DT ciek ? mame podobny teren, ako som tak pozerala z fotiek a aj pivnicu pod terasou budeme mat. Idem objednavat tie 40tky, ale neviem kolko. teda viem len priblizne, ale zda sa mi to celkom dost =-)
Odpovedať
@lucka1987 minulo sa 550ks ...komplet aj s pivnicou :) ..prednu strenu mame z tehal ako mam v albume
Odpovedať
@lucka1987 no aby si si to vedela lepšie predstavit tak do 5m z tej 10m širky domu mame 3 rady, na zvyšných 5m su 4 rady DT (v strede je kaskada) a pivnica ma tušim 8 alebo 9 radov..tam sa kopal aj hlbšie zaklad ...muselo sa to tam dobre vymeravat (s podlahou aj stropom) aby vznikla dobra vyška v pivnici..tak nejako My sme ratali a aj najskor objednavali 700ks ...nakoniec sa 150ks vracalo..tušim 5 palet to bolo
Odpovedať
@katarinka2010 no tak ja som objednala 800 DT , ale s tym ze my mame plnu verziu garaze a kotolne .. mozno nam nieco ostane, ale to nevadi, spotrebuje sa to na druhu stavbu. dakujem za odpoved . a po kolko ste zohnali tvarnice ? "zjednala" som cenu na 1.30 za 40tku. nizsie som uz nic nenasla
Odpovedať
@lucka1987 1,02e/ks DT 30
Odpovedať
@katarinka2010 no tak to je super cena.. .. mne tu za 40tku hovorili od 1,70 - 1,30 :-S
Odpovedať
@lucka1987 Mne ju aj u nas v Junastave ponukali za 1,05e ...na nete som 30tky videla ale aj drahšie..tieto ceny su však bez dph ..aby sme sa ujednotili
Odpovedať
@katarinka2010 no tych1,30 mam tiez bez dph :-| vyska 25 , lebo kukam, ze su aj ine vysky .. 30tka neviem po kolko ide.. urcite bude lacnejsia.
Odpovedať
@lucka1987 no tak to je s tým materialom ..niekde lacnejšie drevo..inde beton... my sme mali kubik za 43e..ale zasa sme ho aj spotrebovali ..40kub-pasy, cca 15kub.- DT, 30kub.-deka, pivnica 5kub .. celkom pak 90kubikov betonu odhadom ...
Odpovedať
@katarinka2010 suhlasim.. iem ze smerom na juh je to lacnejsie s betonom.. u nas stoji kubik 55 bez dane :-N ; 1,80 za km . zas ine veci ako drevo su lacnejsie.. tiez pocitame okolo 90m3
Odpovedať
Článok sa načítava...
ahojte ,,,tazko sa mi hlada v tom dlhom prispevku..akurat sa venujeme oknam...kolko vas vysli okna na tento domcek a ake okna ste si davali? dakujem @lucka1987 @katarinka2010
Odpovedať
@hexina my sme okna nedali.. resp. nemame ich kde dat.. dnes sme len ornicu strhli ;-)
Odpovedať
@hexina mame 13 otvorov..10 okien a 3 dvere exterierove ... cena 5400e, Fenestra, trojsklo, obojstranny dekor dreva (okrem pivnice..tam mame z vnutra biele)
Odpovedať
@lucka1987 aj my mame len zaklady ale zistuje uz cenu okien...tak predbezne som chcela vediet..:) @katarinka2010 celkom fajn cena..nepoznam tie fenestra okna
Odpovedať
inak taka otazka. kolko by ste dali za cisto len zhrnutie ornice ? :-N
Odpovedať
@hexina Fenestra ma Rehau -Geneo ..my sme si ale vybrali Euro70 v trojskle..
Odpovedať
@lucka1987 no ako sa tak pytam manzela tak sme neplatili nic...bagrista co ma nastarosti ten developersky projekt nam to odhrnul asi zadarmo :) vy ste kolko platili?
Odpovedať
@hexina 30 eur .. robia v obci nove cesty a tak sme si ho zavolali... ale dali sme si zhrnut aj kusok nasej cesty .. :-N samotny vykop budeme robit, ked uvidime ake bude pocasie... mozno az na dalsi tyzden. jeden znamy ma mensi bager, ale nevieme, ci to s nim urobi.. tak podla toho. a co su bagristi po okoli 3 sme oslovili a vsetky maju kopec prace, ze nestihaju ]-(
Odpovedať
@lucka1987 ani my sme nezohnali velky bager...tak prisiel len taky malicky bagrik. Tiez sme na to pozerali, ze to s nim bude kopat tri dni..ale velmi sikovne to vykopal aj maly bagrik :) sme boli prekvapeni vsetci :)
Odpovedať
@lucka1987 @hexina No my sme platili 27€ na hodinu. Ináč len tak pre zaujímavosť by som chcela oznámiť, že tvárnice na stavbu nás vyšli cca 3000€ + preklady.
Odpovedať
@ivetbal aha, tak to potom sme platili akurat. za hodinu a pol mal ornicu dolu a vypytal 30 eur.. to bol len taky neznami, co tam cesty upravoval, len male UNC .. teraz prsi, potom zas je manzel vo Fr. takze neviem kedy zacneme relane riadne kopat. zajtra ideme zelezo objednat. DT-čka už máme nejaké, len nemame ich na pozemku, lebo sa nam tam kamion nemohol dostat a este jeden kamion ma prist na dalsi tyzden... no a potom uz len betonuvac :-D
Odpovedať
@ivetbal takze si vzala solbet ?
Odpovedať
@lucka1987 Áno brali sme Solbet, murári boli maximálne spokojní, samozrejme aj my. Bol presný a tvárnice neboli ani poškodené.
Odpovedať
@lucka1987 Tá cena bola dobrá.
Odpovedať
Profilova fotka
caute stavitelia...:-) daval niekto tekutu izolaciu na miesto ipy? alebo ma niekto skusenost s tou tekutou izolaciou..? :-)
Odpovedať
Profilova fotka
Ahojte, ak by sa našiel niekto z okolia BA ktorý stavia Bungalov 333, rád by som s ním pokecal. Začíname papiere.....hádam na jar prvý výkop. Ďakujem.
Odpovedať
Bungalovaci ..prosim vas nepozrel by niekto z vas kolko strešných lat ste spotrebovali? Aj mi napište či B333/ B333+G/ B333+T/ B333+GT ... Dakujem
Odpovedať
@katarinka2010 Ahoj, nam to vyslo cca 1100bm stresnych lat B333+T
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?