Stavia niekto bungalov 333?

Zobraz úvodný príspevok
Stavia niekto bungalov 333, resp. variantu s terasou alebo s garažou?
Odpovedať
@ivetbal neviem či musis, my sme mali
Odpovedať
@katarinka2010 Keď nám dával pečiatku, tak sme sa s ním dohodli, že príde pozrieť ku základom. Som rada, že si to pripomenula ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
@ivetbal my sme davali 90cm hlboke a 60cm široké pri tych 90 sme mali už štrk takze nam to super vyšlo..:-)
Odpovedať
Profilova fotka
@ivetbal hlboke 110 cm a široke 50
Odpovedať
@katarinka2010 @lilej @barcaman Ďakujem za odpovede, ešte by som sa chcela opýtať koľko Vás vyšla krytina? Nám nacenili Mediteran čiernu na 3700€. Je to dobrá cena?
Odpovedať
Profilova fotka
My sme mali 3900 škridla mediterran cierna +doplnky :-) @ivetbal
Odpovedať
@ivetbal Myslim že to maš dobru cenu.. my sme mali tiež cenovu relaciu od cca 3800 - 5800e ..(Leier, Mediterran, Bramac, Tondach - ceny od najnižšej po najvyššiu v takomto poradi)
Odpovedať
Profilova fotka
ahojte... nejake fotecky som pridala aj ja :)
Odpovedať
@barcaman @lilej @katarinka2010 Chcela by som sa Vás opýtať či je to dobrá cena za prácu: vytiahnutie múrov a hlavnej priečky, urobenie venca a betónových prekladov a postavenie komína = 1500€
Odpovedať
@ivetbal Podla mna je to podozrivo nizka cena, treba dohliadnut aby praca bola vykonana dobre (stav. dozorom)...
Odpovedať
je to dost velka cena ,vytiahnutie murov a aj priecky plus komin a preklady ale ytongove som zaplatil murarom najviac ak tak 300 eur ale svojpomocne
Odpovedať
@katarinka2010 Sú to manželovi známi a ich prácu si v okolí chvália, samozrejme kontorlovať sa musí :-)
Odpovedať
Článok sa načítava...
@rstupka Nepísala som o prekladoch nad oknami. Budú to také preklady, ktoré pôjdu nad celým domom a budú zároveň s vencom. Nebudeme robiť keramický strop, tak statik nám urobil takúto alternatívu. Na tie železobetónové preklady pôjdu už len drevené trámy.
Odpovedať
och ludia ..... uzemne konanie je uz hotove.. povodne sme to mali mat spojene so stavebkom... ale to boli len sluby. a teraz.. k ziadosti o stavebne povolenie / uz tri tyzdne to tam mame/ nam prislo, ze mame dolozit projekt a povolenie dopravnej stavby / k dobudovaniu komunikacie cca 50 m / ... ]-( no toho sme si boli vedomi, ze to bude treba, ale predtym sme sa dohadovali s pani na stavebnom urade, ze to bude az po odklepnuti povolenia.. a teraz natesení, ze zacneme max na konci sept. nam pridala dalsie papiere ... zajtra idem volat, ze co a ako .. ale fakt uz som z toho kolotoca unavena... keby aspon narovinu povie hned , co vsetko ziada a nie po castiach.. a vzdy ked pridem si vyziada nejaky posudok, ci papier , pri ktorom aspon 300 eur nam ide von oknom ... ]-(
Odpovedať
@lucka1987 už ste skoro na konci..zachvilku to mate odklepnute uvidiš..mna vybavovanie stavebka stalo tak 10 rokov zo života...
Odpovedať
@katarinka2010 no u mna je to podobne.. akurat ze to stavebne povolenie na cestu. az teraz nam o tom povedala, ze to potrebuje pred odklepnutim stavebneho povolenia na dom, a k stavebku na cestu si ziada stanoviska " elektrikarov, plynarov, vodarov, zivotne prostredie, t com, orange a obce " no skoro to co na dom... keby mi to povie predtym, by som to vybavovala subezne s domom a takto to musim odznovu
Odpovedať
tak tiez sme uz asi rozhodnuti pre b333...aj ked bol nas favorit b963..:-)..tesiiim sa..tolko rad a napadov som tu nasla od Vas,ze radost stavat...Dakujem..:-) Ak by sa nasiel niekto z okolia,komu by sme mohli prist pozriet domcek,budeme radi...dakujeme...:-)
Odpovedať
dobry den, mozno to bude ziet trochu divne, ale nebol by niekto ochotny poslat mi projekt tohto domu??
Odpovedať
Profilova fotka
@hofo1999 http://www.privileg.sk/bungalov-333.html
Odpovedať
@hofo1999 :) :) Na stavebne povolenie ho budeš potrebovat..treba si ho aj tak kupit tak ako my všetci ...
Odpovedať
@hofo1999 ak si len v štadiu rozhodovania...myslim si že každy kto stavia ti detailne poradi aj bez toho aby musel porušit autorske prava...popripade kontaktuj autora..možno ti poskytne material ktorý by ti pomohol rozhodnut sa
Odpovedať
@hofo1999 no divno to veru znie :-N presne ako napisali nadomnou.. konkretne otazky ohladne projektu sa mozes spytat bud tu, alebo priamo pana Fasangu. co sa tyka podorysu a inych veci, dost nas tu ma v abumoch tento domcek.
Odpovedať
Profilova fotka
Ahojte. Prosím Vás stavia, alebo staval tu niekto 333 s drevennym pochodzním stropom (tramovym). Ak ano, dajte nejake dobre rady, alebo foto.
Odpovedať
Uvazujeme nad tymto projektom - jeho zakladnou variantou. Nerobili by sme ziadne dispozicne zmeny, strecha samonosna, podstresny skladovaci priestor nepotrebujeme. Stavali by sme s partiou zivnostnikov, interier uz svojpomocne. Nabytok okrem kuchyne mame kompletne vratane svietidiel, elektriku by spravil znamy. Rozpocet - 70 - 80 000 eur. Realne? Murovat? Drevostavba?
Odpovedať
mozno chce staviat bez povolenia,poznam par domov ktore stoja a nic neriesia.... :-D
Odpovedať
@patrikasabi Ake potrebuješ konkretne rady?
Odpovedať
@creator To sa realne da? ludia su v dnešnej dobe takí zakerní že sa mi to nechce verit...nejaka "mila susedka " by ho určite udala ...
Odpovedať
@lucienne123 HS dokažeš postavit s oknami do 30 - 35000eur ...ostatne je už na šikovnosti, type kurenia a pod ...
Odpovedať
A aky typ kurenia odporucate?
Odpovedať
@katarinka2010 veru ze da...najidealnejsie su novostavby bez povolenia a vsetkeho mozneho vidiet vacsinou ked su 3/2 domy za sebou vacsinou ked predny dom je rodicovsky a 2 je novostavba synacik tzn vyuzije napojitelnost,postavi a neriesi ;-) museli by byt iniciativny susedia co cely den nic nerobia a len riesia naokolo co kto kedy,treba si od zaciatku urboti štít a nik sa neozve...
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?