Stavia niekto bungalov 333?

Zobraz úvodný príspevok
Stavia niekto bungalov 333, resp. variantu s terasou alebo s garažou?
Odpovedať
Profilova fotka
@ivetbal dik ale do vianoc urcite nebudeme bohuzial tolko peniazkov nemame... :-( strop bude sadrokarton......ten keramicky je drahy a pokial nechces mat obyvatelny vrch tak aj zbytocny.
Odpovedať
@lilej čiže budete dávať drevené trámy a na to sádrokartón? My tiež len postupne cca do mesiaca by sme chceli začať :-)
Odpovedať
@ivetbal Rozpony pre drevený strop konzultujte s autorom projektu resp. jeho statikom!!!
Odpovedať
Profilova fotka
@ivetbal hej presne tak.. :-) tak nech vám to víde sa tesim ked das fotesky... :-) no my chceme este strechu, okna a potom pomaličky ako sa bude dat....
Odpovedať
@lilej A konzultovali ste aj s p. Fašangom alebo to dávate niekomu inému prepočítavať?
Odpovedať
Profilova fotka
@ivetbal no ešte keď sme kupovali projekt tak som sa rozpraval s p.Fašangom a hovoril že može byť... ja budem mať železne nosniky na ktorých bude strecha čiže nebude tam všetko len drevo...
Odpovedať
@lilej Rozumiem, takže železné nosníky. A vy ostatní ako ste to riešili?
Odpovedať
@ivetbal tiež dame nosniky a sadroš
Odpovedať
@katarinka2010 Katka a nosníky dáte železné alebo drevené.
Odpovedať
@ivetbal no prave to riešim .. ale asi železne Kto ma nosniky ake treba rozmery?
Odpovedať
Profilova fotka
My sme dali zbíjaný krov kde nie sú potrebné železné nosníky. Inak stále pridávam nové foto do albumov, čo chvíľka sa budeme sťahovať :-D
Odpovedať
@norberts A na ten krov ste mali nový projekt? Alebo ako ste to riešili? Fotečky sme pozreli a vyzerá to perfektne :-) :-) :-) Tešíme sa s vami.
Odpovedať
Článok sa načítava...
Profilova fotka
@ivetbal krov resp. celú strechu robili TatraDomy.sk, oni robili aj prepočty statické na krov, p. Fašanga to videl a hovoril, že dobré to bude. Zástenie je urobené vlastne z dlažby, to čo je na zemi tá biela dlažba z Hornbachu, tak to isté sme dali ale v čiernom na zástenie. Môže byť?
Odpovedať
@norberts a vedel by si mi poslať kalkuláciu na strechu? Hlavne ma zaujíma koľko Vás vyšiel samostný krov?
Odpovedať
@norberts krasne napredujete.. gratulujem k bližiacemu sa finišu :) Mam otazku, či spodna pomurnica na krove ma v celku 10m? alebo je spajana?
Odpovedať
Profilova fotka
@katarinka2010 ďakujeme, neviem či sa správne rozumieme, no spodná časť trojuholníka, resp. väzníka má tuším 13 m.
Odpovedať
@norberts aha to to je z tej dlhšej strany...a je v celku?
Odpovedať
Profilova fotka
@katarinka2010 nie je to v celku.
Odpovedať
@norberts dakujem :)
Odpovedať
Profilova fotka
Uvažovali ste niekto nad tym, žeby ste dali nad obyvačku otvoreny strop?
Odpovedať
@silvia167 My nie, podľa nás komplikovanejšie riešenie a zbytočný únik tepla.
Odpovedať
@silvia167 my ho otvoreny mat budeme .. tak ako je to original v projekte
Odpovedať
@silvia167 my tiež nie.. chceme trošku vyšie strop v obyvke ako v kuchyni ..ale otvoreny určite nie.. strešne okno by bolo aj tak na sever keby tam bolo..
Odpovedať
Profilova fotka
čaute stavitelia :-) mame hotový veniec a dnes už nám robia priečky...:-)
Odpovedať
@lilej Supééééér :-) :-) :-) Ešte sa chcem opýtať koľko Vás vyšlo osadenie domu a IS, potrebných k stavebnému povoleniu?
Odpovedať
Profilova fotka
Ahojte všetci, dnes sme zabetónovali spodnú platňu, spolu aj s terasou. A teraz budeme minimálne dva týždne čakať, dokiaľ to trochu nevyzreje a potom ťahať obvodové murivo. Len sa trápime so stropom nechceme ten keramický, len ten drevený lebo na povale bude len sklad.Pripojím aj fotečky.
Odpovedať
@ivetbal osadenie 150e, geodet 80e zameranie stavby -geodet - 100e IS? Projekty na stavebne povolenie - zdravotechnika a vodoinštalacia 250e
Odpovedať
@barcaman super..my zajtra zalievame deku .. konečne
Odpovedať
Ahojte, prosim vas kolko ste platili za zaklady..zaujima ma cena za pracu ...a počet ludi ktorí ju robilo..Potrebujem si orientačne porovnat cenu prace. Dakujem do IP
Odpovedať
Profilova fotka
@ivetbal ahoj..:-) no osadenie nas vyšlo 200 € a za jednu pripojku pýtali 75 €.
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?