Stavia niekto bungalov 333?

Zobraz úvodný príspevok
Stavia niekto bungalov 333, resp. variantu s terasou alebo s garažou?
Odpovedať
Profilova fotka
@ivetbal ahoj...no znamena to krov,škridla,rýny na vodu, zadoskovanie povaly a pristrešok nad terasu.
Odpovedať
Profilova fotka
@lilej No skús ich ešte stlačiť, my máme väčšiu strechu a platili sme cca do 15 000 € ale tam je už aj podbíjanie a + všetko čo si popísal (okrem zadoskovania povaly).
Odpovedať
@lilej S akou krytinou to máš vypočítané?
Odpovedať
Profilova fotka
@ivetbal Mediteran danubia evo čierna
Odpovedať
Profilova fotka
@norberts hej šak ešte čakam na tri ponuky, uvidime...:-) akurat my dosť ludi hovori že z oravy sú dobrý majstri a ovela lacnejši ako tu...
Odpovedať
@norberts ahojte, mozem sa spytat kolko vas vysla Hruba stavba domu a ako ste si to stavali- svojpomoc firma, zivnostnik? mozte aj do IP.dakujeeem :) @lilej
Odpovedať
@lilej Tá čierna je farba CARBON? Ak áno tá sa páči aj nám :-)
Odpovedať
Profilova fotka
ano CARBON :-D je pekna ...
Odpovedať
Profilova fotka
@lilej lenže na Orave sú všetci majstri, moc by som na to nespoliehal, bez urážky a česť výnimkám.
Odpovedať
Profilova fotka
@norberts hej ja viem sak to je ten problem zistit ktorý patria k tym výnimkam 8-)
Odpovedať
@norberts ako dlho ste robili strechu?
Odpovedať
Profilova fotka
@mentolka28 2 mesiace
Odpovedať
Článok sa načítava...
@norberts prečo 2 mesiace? neviem ako to trva..
Odpovedať
Profilova fotka
@katarinka2010 no len krov mi robili cca 3-4 týždne podľa zmluvy (tak aj počasie hralo úlohu), takže ostatné dokončovačky boli tiež cca 3 týždne
Odpovedať
@norberts ja len pre predstavu..ked niekto robi zaklady 2-3 týždne a my 6-8 týždnov..tak ked strecha 2mesiace..tak si skušam vyratat kolko to budeme my motaci robit
Odpovedať
@norberts sa pytam lebo sme dostali ponuku od jedneho, ten ze vraj 3 tyzdne s jednym pomocnikom. mne sa uz aj to zda dost ale tak nevyznam sa ;-) ktovie ako dlho to nakoniec bude. @katarinka2010 uz mate dokoncene zaklady? my uz konecne aspon to. po troch tyzdnoch aj stacilo.
Odpovedať
Profilova fotka
@mentolka28 tak strecha by mala byť hotové celá za cca 3 týždne, podľa typu.
Odpovedať
@katarinka2010 pekne pokracujete ... my sme motaci nad ktorych asi niet :-D uz treti tyzden cakam na vyjadrenie od ochrany prirody .. a ani projekt pripojok este projektant nezacal robit, ani projekt cesty nema ... ale co som rada .. mame krov uz narezany a ulozeny a aj strop, lebo sme sa rozhodli pre dreveny podbity sadrosom .. takze ten tiez uz je ulozeny , narezany.... tento tyzden ideme robit deku pod pristresok, kde budeme skladovat drevo vykurovacie.... s inym sa nam pohnut neda, kedze sa caka na projekty a na vyjadrenia este :-S
Odpovedať
@mentolka28 ešte ani deka neni...a tento týžden ako vidim ako to ide ani nebude... :(
Odpovedať
@katarinka2010 nevadiiii, ber to tak ze zly zaciatok, dobry koniec. :-)
Odpovedať
Profilova fotka
čaute stavitelia... x-) tak dalšia ponuka na strechu 17 000€ bez zadoskovania povaly.. :-( dosť vela nie?
Odpovedať
@lilej my sme mali 15 300e s DPH, praca by sa dala aj bez ..v cene krytina, drevo, praca, okapy, klam. prace, B333+T+P (pristavba 3x8) ..takže ta tvoja ponuka je dost.. a to v tom bola krytina Tondach za 5800e.
Odpovedať
Profilova fotka
@katarinka2010 dik ja viem ze je to moc... :-) ani od nich nechcem..
Odpovedať
@lilej ked budeš mat nejaku dobru ponuku tak posun..do TT to nie je daleko :) dik :-.
Odpovedať
Profilova fotka
@lilej tak tých 17 000 € je dosť pálka, to ti prídem zbúchať sám :-D
Odpovedať
Profilova fotka
@katarinka2010 jasne :-D ale uz som sa rozhodol pre ponuku 12 600€ takze uz nebude asi ina ponuka... :-|
Odpovedať
Profilova fotka
@norberts dobre tak ta cakam :-D to je ina palka az my z nej zle doslo... :-S inak uz zaciname zajtra tahat muri... ;-) len nech neprsi...
Odpovedať
Profilova fotka
caute stavitelia tak dnes nam uz vytiahli hlavne muri .. :-) zajtra dam nejake foto.... ;-)
Odpovedať
@lilej Ide Vám to ako po masle. Vy snáď budete aj do vianoc bývať.
Odpovedať
Chcela by som sa Vás opýtať aký strop ste dávali? Ten keramický, čo je v projekte vychádza strašne veľa :-|
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?