Stavia niekto bungalov 333?

Zobraz úvodný príspevok
Stavia niekto bungalov 333, resp. variantu s terasou alebo s garažou?
Odpovedať
Profilova fotka
@lucka1987 no čo sa týka toho Durisolu, tak viem že jedna tvárnica stojí cca 5 €, tehla Heluz cca 1,50 €, to je dosť rozdiel a si zober, že ešte koľko betonu tam pôjde a ďalšia vec, že beton tam schne vo vnútri aj 2 roky. Kamarát to veľmi chcel ale ako vždy si to človek rozmyslel, cena pomer kvalita atď. To tam radšej dajte Ytong.
Odpovedať
@norberts no uvidime .. lebo kolko ludi tolko nazorov ked citam.. .. jeden si to nevie vynachvalit a aj s cenou a dalsi by si to uz nedal... no treba si urobit rozhlad.. nemame to ako uzavteru vec, len premyslame.. uvidime aku daju ponuku a zvazime. manzel itong a ine tomu podobne hned zavrhol... . manzelov ujo prave z neho dostaval a na dvojposchodovy domcek .. 5 izbovy . stredna velkot zaplatil za durisol 6 tis eur. priecky len nosne a obvodove robil.. vnutorne mal z iporu
Odpovedať
@norberts 1m2 obdovodej steny z heluz 38 podla cien co nam davali teraz by nas vysiel s DPH 45,50 eur / s maltou a lepidlom / ... + treba zateplit + robotnikov zaplatit 1m2 z durisolu by nas vysiel 48 eur s DPH ale zateplovat netreba + beton .. ale to uz na m2 nie je taka vyrazna polozka... no ved ked dojde ponuka tak ju sem napisem . poslem aj inde a porovnam s viacerymi ponuky.. len treba si asi prepositat aj so zateplenim co to vsetko vyjde
Odpovedať
Profilova fotka
@lucka1987 pri Durisole si musíš najať firmu a to nie je lacná záležitosť, málo kto to robí. Ale ako vravíš, koľko ľudí toľko názorov. Ale určite ťa to bude stáť viacej ako tehla aj so zateplením. Ja osobne doporučujem ísť podľa projektu Heluz 38 + 12 cm zateplenie.
Odpovedať
@norberts neviem kto ti povedal o tom ze si musis najst firmu .. =-) myslis na postavenie murov ? on napr spominany manzelov ujo teda je to jeho ujo ale nema este ani 30 a ani murar nie je vyuceny a staval sam so svojim otcom.. nikto mu neprisiel ani prvy siar zakladat.... preto vravim ze ako stavbar lajk si to velmi chvalil a dom postavil bez problemov... a teda urcite by sa aj na nasej stavbe realizoval .... no uvidime vsetko podla ceny , pretoze veru ta je dost rozhodna. a nakoniec skoncime tak ako vravis ty.. pri skladbe 38 + 12 heluz.. aj ked p. fasanga sa skor priklanal k tej 300 + 200 ..ked som sa ho na to pytala ... uvidime ake ponuky poprichadzaju.. potom zvazime vsetko pre a proti a hadam nebudeme lutovat
Odpovedať
@lucka1987 luci ak daš murivo 300 mm a zateplenie 200mm je jedno pre ake murivo sa rozhodneš..ja neverim ani na durisol ani na lambdu ... 48eur/m2 + beton? ten beton bude tiež zaujimava položka
Odpovedať
Profilova fotka
caute ludia tak konecne som dal nejake fotecky ako na tom sme...:-)))
Odpovedať
@lilej Perfektne a tá studňa je kde?
Odpovedať
Profilova fotka
@ivetbal ta studna je pri tej kope strku..šachta ešte nie je....zatial trci len rura zo zeme..:-)
Odpovedať
Priatelia čo mate aspon hrubu stavbu čo ste dali za strechu? IP dakujem ..
Odpovedať
@katarinka2010, krytina, drevo, plechy, práca - okolo 10 tis
Odpovedať
Profilova fotka
@mia. @katarinka2010 tých 10 tis. € by som povedal pri verzii bez garáže a bez prístrešku ale inak podľa mňa cca 14 000 € na komplet. Ale veľa záleží od ceny materiálov a značky.
Odpovedať
Článok sa načítava...
@norberts @mia. dakujem..mam cenu prvu cenu 15300 a je to dost
Odpovedať
Profilova fotka
@katarinka2010 no je to dosť ale neni to ďaleko od našej ceny, aký krytinu chcete dať?
Odpovedať
@norberts no ved to je problem..neviem aku..mame nacenenu Bramac klasic a Tondach .. jedna lacnejšia a druha drahšia ale krajšia..každy hovori že to je jedno aku krytinu ako po vizualnej stranke..tak bojujeme s rozhodnutim či ulahodit oku alebo penaženke :)
Odpovedať
@katarinka2010 @norberts , dávali sme krytinu Mediterran danubia evo hnedá, plechy KJB, máme aj zastrešenú terasu, aj prístrešok pre 2 autá. Krytinu sme kupovali ešte v novembri - spolu s plechmi nás vyšla cca 3.780, drevo 3300, strechári zobrali 2800€, klince, matice, podložky - cca 100€, háky, plechy a pod. - 200€
Odpovedať
@katarinka2010 Tondach sa aj mne veľmi páči - ale peňaženka nepustila :-(
Odpovedať
Profilova fotka
@mia. @katarinka2010 My sme dali tiež Mediterran Danubia Evo Carbon (čierna), odkvap KJB (čierny), aj podbíjanie sme si nechali spraviť a prístrešok nad vchodové dvere tiež.
Odpovedať
@norberts @mia. dakujem za info .. aspon som trochu zorientovana..
Odpovedať
Profilova fotka
caute tak konecne deka zaliata.. ;-) teraz mesiac stojime... :-)
Odpovedať
Profilova fotka
dal som nejake foto mozte kuknut... 8-)
Odpovedať
@lilej to je ina rýchlost..my robime zaklady už tri týždne .. :-N
Odpovedať
Profilova fotka
@katarinka2010 hej ale tak vy to robite vsetko sami takze sa tes a este aj usetris...:-) neboj este nas predbehnete...:-) ale inak ved netreba sa ponahlat nie je to nachvilu ale snad na cely zivot...tak nec je to poriadne... 8-)
Odpovedať
@lilej sami si až tak nerobime..mame jedeho majstra...robi meracie prace viacmenej.. a muklí muž :-D a niekedy ja.. :-N a rodina ..
Odpovedať
Všetkým prajem prijemne veľkonočné sviatky ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
caute ludia tak prva ponuka na strechu je este take tri a uvidime .... ;-)
Odpovedať
Ahojte, prosím Vás, ktorí máte už postavený tento domček a nerobili ste vrchnú deku, aký typ krovu ste dávali?
Odpovedať
@lilej daj sumy ked to neni tajne..
Odpovedať
Profilova fotka
@katarinka2010 ahoj no zatial len ta jedna je komplet strecha ( 12 600 € )
Odpovedať
@lilej Čo všetko znamená komplet strecha?
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?