Stavia niekto bungalov 333?

Zobraz úvodný príspevok
Stavia niekto bungalov 333, resp. variantu s terasou alebo s garažou?
Odpovedať
Profilova fotka
@barcaman supeeer :-) tešime sa s vami :-) len tak dalej.. 8-)
Odpovedať
Profilova fotka
@lilej ďakujeme pekne, teraz múry, strechu omietky a zariadenie to už len taká malina haahahahaah :-D
Odpovedať
Profilova fotka
@barcaman :-D presne tak :-D
Odpovedať
@barcaman @lilej vy ste vtipní :) :) :)
Odpovedať
Profilova fotka
@katarinka2010 ale veď sranda musí byť aj keď nebude na chleba, no nie a lepšie je sa smiať ako stále len plakať 8-) 8-) 8-)
Odpovedať
Prosím Vás ako ste riešili zateplenie pod strechou?
Odpovedať
Deka zaliata :) :) ideme na mury ..
Odpovedať
Zakladame rohy
Odpovedať
@mia. ahoj. chcem sa ta spytat, pisala si , ze ste nemohli vybavit povolenie, koli ochrannemu pasmu.. aky stupen ste to mali ? my sme v 2 stupni ochranneho vodneho pasma :-| tak tiez akosi zdrzuju
Odpovedať
@lucka1987 musim to pohladat v papieroch, potom Ti poslem IP
Odpovedať
@mia. Miuš mam jednu takticku.. budete davat zabradlie na terasu? Neviem ako to mate vysoko ale my vyše 2m .. V našom pripade rekvalifikujem pojem "terasa" na "balkon" :)
Odpovedať
:-D :-D ale musíš uznať, že sa to len tak nevidí, no nie? Máme 2v1 (terasu i balkón) ;-) Jasné, že budeme dávať zábradlie (aj na to okno pri jedál.stole), nechcela by som zažiť, ako malý zletí z tej výšky dole ...a myslím, že ku kolaudácii to bude aj potrebné...
Odpovedať
Článok sa načítava...
@mia. no tak to si nechcem predstavit ani ja..preto som nechcela poschodak..koli balkonom a schodom...bohužial pri takom pozemku sa tomu aj tak nevyhnem..
Odpovedať
@katarinka2010 my tiez mame balkon z terasy, vobec som to tak nechcela ale tak co uz. :-| mozem sa opytat ako ste poriesili okna v obyvacke? my sme totizto vynechali to okno, mame tam 2,5m zasuvacie a tam pri jedalni 2m balkonove. mne sa tam vsak zda malo svetla, tak neviem ci pridat to okno alebo nie. stavbar nam povedal ze je blbost davat okno tam kde je zastresena terasa, ze ked, tak na tu stranu pri jedalni. manzel vravi ze nechame tak jak je. tak ja neviem :-N
Odpovedať
@mentolka28 no ja som najskor špekulovala tiež nad 2,5 - 3m zasuvacími..a že zrušim to okno 2000x1500v obyvačke ..ale potom som to nechala tak..nenašla som na nete nejaky normal rozmer aky mam vynechat a tiež som sa bala toho svetla..že bude malo..potom som zas špekulovala že ako so sedačkou..a tak radšej som to nechala tak ako to je ..p. Fašanga asi vedel prečo to tak dal ked to tak dal :-D :-D ..terasa sice zatieni dost ale zapadne slnko je nizko..to prepusti.. My sme zmenili z okien iba spalnove a kuchynske..v spalni 2000x1500..take ake je v obyvke a v kuchyni to terasove (povodny rozmer 2000x2470) sme chceli zrušit ale nechali sme 1000x2470 .. ešte som vymyšlala že zvačšim aj v detskych ale okna su na juh..to by tam pokapali v lete..tak som nechala povodne... Neviem ako to bude stou svetlostou ale ved ked budeme mat tmu..tak si zažneme :)...
Odpovedať
Prosim vas nevie mi niekto napisat kam sa dava tehla 80mm? Mam to aj v objednavke na tehlu a neviem či to zrušit či nechat..
Odpovedať
@mia. @barcaman
Odpovedať
@mentolka28 nepridaš foto?..som zvedava ako ste riešili terasu...
Odpovedať
@katarinka2010 to je zrejme priečkovica @mentolka28 my máme okná v obyvke podľa projektu - čo sa týka svetlosti izby je to paráda - máme izbu orientovanú na juh
Odpovedať
@mia. diky
Odpovedať
@katarinka2010 no bohuzial mame len jednu fotku zakladov, to je vsetko :-D a to sme planovali vsetko fotit na pamiatku. nejak nevychadza. raz nemame fotak, potom muz nema cas alebo zabudne... ale tak ked budu tak dam. no tak s oknami uz nic riesit nebudeme, ved hadam az taka tma tam nebude. ;-)
Odpovedať
@mia. to je super ked to stači..ked je ta terasa zastrešena človek nevie dopredu či bude dost..
Odpovedať
Prosím Vás o info. Koľko ste platili za info o vhodnosti geologických a hydrogeologických pomerov v území ?
Odpovedať
@lucka1987 my sme to nedavali robit..ani neviem čo to stoji
Odpovedať
@mia. @lucka1987 @barcaman @lilej možem vas poprosit o radu ohladom okien a dverí? Davate/planujete/dali ste terasove okno 2000x2470 posuvne? či klasika otvarave? .. Na vstupných dverach (by) ste svetlik nechali otváravý či neotváravý? Dakujem
Odpovedať
@katarinka2010 / planujeme/ svetlik neotvaravy a terasove dvere sa nam pacia skor posuvne, uz aj koli priestoru , no mam pocit, ze budu drahsie ako tie otvaracie, takze uvidime co nakoniec vyhra no uz mam ten posudok doma.. stalo ma to 130 evri . takze pohoda, lebo som citala , ze aj 400 si za to vedia zapytat
Odpovedať
@lucka1987 dakujem Ten posudok to potrebuješ na čističku? či na stavebko?
Odpovedať
@katarinka2010 na stavebne. sme v ll. ochrannom vodnom pasme a pozemok sa nachadza v blizkosti CHKO
Odpovedať
@lucka1987 aha ano..my sme chceli zpočiatku čističku..tam by bol treba hydrogeologicky ...ale nechame si žumpu..
Odpovedať
@katarinka2010 aj my smwe chceli cisticku, no nepovolia nam ju tu.. a uz treba robit aj rozbory z cisticky a tak.. tak tiez mame zumpu, a uz sa tento rok robi dalsia vetva kanalizacie, takze mozno kym, budeme byvat uz aj na kanalizaciu budeme napojeny... no ten hydro posudok idem v pondelok zaniest k vodarom a nasledne odtial na ZP a uz len pockat na vyjadrennie elektriky a hotovo.. =-)
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?