Stavia niekto bungalov 333?

Zobraz úvodný príspevok
Stavia niekto bungalov 333, resp. variantu s terasou alebo s garažou?
Odpovedať
@lucka1987 no tak len aby sme na tom neboli podobne s tým stahovanim.. :) :) ide nam to tak ..no šak jak pri malom dietati :) Ked neponahlate maš noše času si to premyslet z každej strany..volačo vymyslite tak aby ste boli spokojní.. dobre je riešeny ten domček aj tak ako to je..aj ja by som vymyšlala s oknami, priečkami a neviem čím ešte.. Inak ten kumbalik by sa dal zvačšit na ukor toho vyklenku v detskej.. podla toho či by ste obetovali vačšiu kupelnu na ukor detskej izby Tí čo už maju postavene by vedeli asi lepšie poradit..
Odpovedať
@katarinka2010 no ved striehnem na khale kym da foto... skusila som to trosku prerobit.. a prehodnotit mnzelovo prianie mat dve kupelne... =-) skusila som to bez tej druhej kupelne a vecka... doposial aj ked som zila v domceku co kupil otec sme nemali dve kupelne, zili sme tam 5. tak myslim ze mi nebude chybat ani teraz ked budeme v domceku byvat 3... mozno niekedy v zivote aj 4. a doplnila som to o dalsi muziv sen, mat svoj bar , vitrinu s kvalitnymi flaskami a pultik s kavovarom, az nezavadzia na kuchinskom drese a tak... a zvacsila chodbovy priestor ( neznaasam ked pride navsteva... nikto nepostupuje dalej do domu a zrazu nastane stav, ked je v chodbe narvanych 10 ludi a vsetci si podavaju ruky) :-D malo by tam byt miesto aj na odkladanie bund a botnik samozrejme, ale ziadne vstavane skriniska a tak... ale toho zadneho "kublalku" sa asi nevdzam... nechcelo by sa mi chodit stale pre metli a veci na umyvanie domu do garaze.. najma nie cez zimu v mrazoch a tak.... hentak to je praktickejsie mat tam aj zehliecu dosku, policky so saponatmi a podobne..... skus zhodnotit.. samozrejme ze prijimam akekolvek navrhy... niekedy treba ozaj cloveku dopomoct
Odpovedať
@lucka1987 je to samozrejme o konkretnych potrebach..každy ma ine naroky a predstavy..bolo to len možne riešenie.. Keby chcel mat človek aj velke izby, aj šatnik, aj kumbal, aj špajku, aj dve kupelne, aj barovy pult, aj samostatnu jedalen..tak to by sme museli všetci uvažovat o podstatne vačšej zastavanej ploche.. Je to fajny projekt ..da sa tu vyhoviet roznym požiadavkam za určitých kompromisov... Čo sa týka mna..na metlu, saponaty si vystačím aj so špajzkou, ktora je dost velka (švagrina ma tento dom)..omnoho vačší problem u nas doma je uložný priestor (oblečenie, topanky, a ine )..takže z tej zadnej tech. miestnosti planujeme určite šatnik ...
Odpovedať
Ahojte všetci z diagnózou 333. Pridávame sa k Vám. Vybrali sme si 333+T. Zatiaľ čakáme na stavebko. Stavať chceme začať na jar...
Odpovedať
@vlado2412 vitaj
Odpovedať
Profilova fotka
Ahojte, pridal som ďalšie foto, že ako pokračujeme. Máme hotové podlahy, čiže anhydrit je na svojom mieste - strašne sa teším, kedže to bol náš ciel tento rok. Inak ten anhydrit je super vec, bolo to hotové za cca 3 hodiny, pochôdzne to bolo po 48 hod. a cenu som mal super. Takže ak chcete dobrý poter tak dajte vedieť.
Odpovedať
@norberts ja len chcem podakovat za kazde nove foto, aj my budeme stavat tento dom, preto sa vzdy potesim ked viem ako to asi bude vyzerat. ;-) inak zaaavidim, aj ja uz chcem :-D :-)
Odpovedať
Profilova fotka
@mentolka28 tento projekt je veľmi úspešný, inak teda držím palce. No veď sa snažím pridávať foto čo najčastejšie...
Odpovedať
Profilova fotka
@norberts chcem vediet, vopred diik:)
Odpovedať
Profilova fotka
@yaninca a čo chceš vedieť vopred? :-)
Odpovedať
Profilova fotka
@yaninca :) info o poteroch, kontakt.. idealne vopred:)
Odpovedať
Profilova fotka
@norberts to malo ist tebe, samo..:)
Odpovedať
Článok sa načítava...
Profilova fotka
@yaninca no teda myslíš asi potery, pošlem ti do IP kontakt a cenu. OK?
Odpovedať
Profilova fotka
@norberts ano ano diik:)
Odpovedať
@khalle prijemné Vianoce v novom domčeku a nech sa v tom Novom roku darí,
Odpovedať
ahojte.... takze sme sa my prvy krat popalili a to este sme ani nezacali stavat.... zaplatili sme firme za zelezo a neni ani zeleza ani penazi...... este im dam par dni.. zial maju vypnute telefony....a ani na mail neodpovedaju a den dodania bol 29.dec .... kto nema v hlave musi mat v penazenke ]-( len co ked firma je v registri, s imanim 50 tis eur funguje 3 roky a zlej referencie som nenasla na nu ??? :-N a reagovala na moj dopyt zo stranky dopyt123 .... uvidime ak sa do pondelka nedovolam.. tak asi na policiu alebo ako??? mam vobec pravo podat takto skoro trestne oznamenie, alebo musim cakat na nejaku lehotu, ked peniaze sme im uz poslali...
Odpovedať
inak vsetkym vsetko dobre do Noveho roku ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
@lucka1987 Tak úprimne treba možno ešte troška počkať keď že majú ľudia možno aj dovolenky. Skús tento týždeň vyvolávať a budúci pondelok to potom rieš. Inak je to smutné a neželám to nikomu...
Odpovedať
@lucka1987 to ma mrzi Luci..dufam že to je len nejake nedorozumenie a všetko sa vyrieši.. Všetko dobre v Novom Roku hlavne Štastička teraz :)
Odpovedať
@norberts Konečne som mal čas a pridal som tie fotky.
Odpovedať
Profilova fotka
@1norbi ahoj, ďakujem pekne, máte to už pekné, troška ste sa asi potrápili pri tom podbíjaní strechy, čo? Vidím, že ste už dali zateplenie stropu a konštrukciu na sadrokarton, to máte ešte také otvorené bez okien teraz? Ak nie, nebojíš sa, že tá vata naberie vlhkosť z vonka teraz? Ale inak to máte všetko tak podobné ako my. Nám teraz dávajú zateplenie stropu + konštrukciu na sadrokarton, krb by sa mal robiť tiež asi začiatkom budúceho týždna. No každopádne držím palčáky. :-)
Odpovedať
Profilova fotka
@lucka1987 ahoj, ako sa vyriešilo to železo?
Odpovedať
@norberts ahoj. na radu pravnika som poslala poslednu pisomnu vyzvu na dodanie vyfakturovaneho a zaplateneho materialu. vyhrozila som sa im obciansko pravnym konanim a tam ked sa zisti skutkova podstata veci, nasledne sa podava trestne oznamenie .list je s dorucenkou, pokial si ho nevyzdvihnu, alebo neodpovedia do 21 dni , mam ist aj s fakturou aj s dorucenkou z listu k pravnikovi. no a tak.... uz len cakam. ale hlavne ze sme zdravy...
Odpovedať
@norberts @katarinka2010 takze dnes sa mi list vratil . ze adresat neznamy.. co v preklade postary znamena ze na adrese firma uz nesidli alebo nesidlila. :-| mam taky dojem ze ie o skrachovanu s.r.o a to uz koruny neuvidime veru... =-)
Odpovedať
@lucka1987 skus to hodit do Lamparne alebo do jojky .. za to nič nedaš
Odpovedať
Profilova fotka
@lucka1987 tak to mi je úprimne ľúto. A to si vlastne ako objednávala, cez internet alebo cez niejakú osobu alebo išla si priamo do stavebnín? Riešil by som to možno inak teraz, nie sú to malé peniaze a človek na ne musí robiť. ]-( No možno by si mohla napísať o akú firmu ide a osobu aby sa ostatný mohli vyhnúť takýmto ľudom.
Odpovedať
@norberts uz som to napisala do statusu ... ohlasili sa mi na moj dopyt zec stranku dopyt123. na stranke dopyt123 mi operator povedal ze doposial nemaju na nich staznosti jedinej, tak ako aj na dalsej registrovanej stranke o dopyte. kukli sme na nete, videli sme ze je to vacsia firma, co funguje 3 roky, ma vela inzeratov, jednanie cez telefon sa mm zdalo v pohode. takze nic nenasvedcovalo tomu ze o peniaze prideme... dokonca manzel im hovoril ze ak by dopratali zelezo a dal by im peniaze do ruky, alebo poslal len zalohu zatial nechce ani doklad ziaden ( co je podla mna blbost ale budis) ale firma nastojila na doklade, kde bolo vsetko pekne uvedene.... ved uvidime... jednoznacne teraz idem napisat na dopyt123, lebo odomna chceli info ako to bude pokracovat dalej.. inak keby cosi je to firma D.K. Group s.r.o. Ružova dolina č. 6, BA predavaju hutnicky material ale spolupracuju aj so stavebninami
Odpovedať
@lucka1987 Výpis z Obchodného registra Okresného súdu Bratislava I Tento výpis má len informatívny charakter a nie je použiteľný pre právne úkony ! Oddiel: Sro Vložka číslo: 63367/B Obchodné meno: D.K. Group s.r.o. (od: 25.08.2009) Sídlo: Ružová dolina 6 Bratislava 821 08 (od: 06.11.2009) Múzejná 2 Dunajská Streda 929 01 (od: 25.08.2009 do: 05.11.2009) IČO: 44 913 311 (od: 25.08.2009) Deň zápisu: 25.08.2009 (od: 25.08.2009) Právna forma: Spoločnosť s ručením obmedzeným (od: 25.08.2009) Predmet činnosti: kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod) alebo iným prevádzkovateľom živnosti (veľkoobchod) (od: 25.08.2009) sprostredkovateľská činnosť v oblasti obchodu (od: 25.08.2009) sprostredkovateľská činnosť v oblasti služieb (od: 25.08.2009) sprostredkovateľská činnosť v oblasti výroby (od: 25.08.2009) finančný leasing (od: 25.08.2009) prenájom hnuteľných vecí (od: 25.08.2009) poskytovanie úverov alebo pôžičiek z peňažných zdrojov získaných výlučne bez verejnej výzvy a bez verejnej ponuky majetkových hodnôt (od: 25.08.2009) prenájom nehnuteľností spojený s poskytovaním iných než základných služieb spojených s prenájmom (od: 25.08.2009) nepravidelná osobná cestná doprava vykonávaná cestnými osobnými vozidlami, ktoré majú okrem miesta vodiča najviac 8 miest na sedenie (od: 25.08.2009) poskytovanie služieb rýchleho občerstvenia v spojení s predajom na priamu konzumáciu (od: 25.08.2009) vnútroštátna taxislužba (od: 25.08.2009) vnútroštátna nákladná cestná doprava (od: 25.08.2009) Spoločníci: Jozef Daňo Veľký Meder 932 01 (od: 25.08.2009) Viliam Košinár Na vyhliadke 4 Bratislava 841 07 (od: 25.08.2009) Výška vkladu každého spoločníka: Jozef Daňo Vklad: 25 000 EUR Splatené: 25 000 EUR (od: 25.08.2009) Viliam Košinár Vklad: 25 000 EUR Splatené: 25 000 EUR (od: 25.08.2009) Štatutárny orgán: konateľ (od: 25.08.2009) Jozef Daňo Veľký Meder 932 01 Vznik funkcie: 25.08.2009 (od: 25.08.2009) Konanie menom spoločnosti: V mene spoločnosti koná konateľ samostatne. Pri právnych úkonoch vykonaných v písomnej forme pripojí k obchodnému menu spoločnosti svoj podpis. (od: 25.08.2009) Prokúra: Viliam Košinár Na vyhliadke 4 Bratislava 841 07 Vznik funkcie: 25.08.2009 (od: 25.08.2009) Prokurista vykonáva podpisovanie za spoločnosť tak, že k vytlačenému alebo napísanému obchodnému menu spoločnosti, slovu "prokurista" a svojmu menu pripojí svoj podpis. (od: 25.08.2009) Základné imanie: 50 000 EUR Rozsah splatenia: 50 000 EUR (od: 25.08.2009) Dátum aktualizácie údajov: 13.01.2012 Dátum výpisu: 16.01.2012
Odpovedať
@lucka1987 podla tohto s.r.o. stale existuje..aktualizacia je ku dnu 13.1.2012
Odpovedať
@katarinka2010 citala som to... len som nevedela kedy bola aktualizacia.. ja som im posielala dopis na adresu ruzova dolina 6, pretoze taku uviedli na fakture a taku mali aj na razitku... neviem co ej to zac ta dunajska streda
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?