Stavia niekto bungalov 333?

Zobraz úvodný príspevok
Stavia niekto bungalov 333, resp. variantu s terasou alebo s garažou?
Odpovedať
a pri tom 333 - nie je ta obyvacka prilis velka ? 36 m2 - co s tolkou plochou? my mame teraz 27 a je to az az..
Odpovedať
@ikon v ramci tých 36m3 maš ale aj jedalen..ta obyvačka je prechodna..prechod do kuchyne a na terasu..to treba zohladnit pri zariadovani ...myslim že je to akurat... ale vačšina z nich bola obdlžnikoidna.. podla mna treba brat ohlad na širku pozemku, potreby a svetove strany ..prajem štastny vyber
Odpovedať
Myslím že viacerým sa už dostala informacia..komu ešte nie..dočita sa v marcovom Peknom Byvaní :-D :-D
Odpovedať
postavil ho uz vobec niekto nakomplet? kolko v skutocnosti asi vyjde, ak by sme stavali so zivnostnikmi+ svojpomocne - bez garáže a zastrešenej terasy? vopchali by sme sa do 100 tis s DPH? (ziadny luxus samozrejme)
Odpovedať
jasne zmestite urcite !!! aj za 60 000-80 000 eur bez zariadeni. za 100 000 eur urcite by ste mali komplet
Odpovedať
Profilova fotka
@ikon no postavil ho už khalle, má ho aj v albume, nájdi si ho tu v diskusii a kuk na jeho domček. Inak do 100 000 € sa zmestíte v pohode aj s garážou a so zariadením.
Odpovedať
stavia niekto 333z?
Odpovedať
@pbabka no takmer všetci v tejto diskusii stavaju, planuju alebo už bývaju v bungalov333..prečo??
Odpovedať
@katarinka2010 a co je o 333-ke v peknom byvani? nech nekupujem zbytocne. :-)
Odpovedať
@mentolka28 "Skopčene" z Pekneho Bývania 92 3/2012 Marcový špeciál Katalógové NAJ... Oblúbenost katalógových projektov stúpa, lebo postavíte nielen za málo penazí, ale aj rozumne využijete pozemok aj plochu domu. Poteší však ešte jeden malý bonus: pútavá architektúra. Pozreli sme sa teda na to, ktoré projekty domov zvítazili v kategórii „Najoblúbenejší“ minulý rok. Privileg.sk – Bungalov 333 Tento projekt si investori oblúbili aj vdaka možnosti svojpomocnej výstavby, kompaktnému tvaru a jednoduchej konštrukcii. Po zavedení povinnej energetickej certifikácie budov si stavebníci všímajú aj nízku spotrebu energie na prevádzku, v tomto prípade energetickú triedu A. Projekt ponúka dobrý pomer obytnej a úžitkovej plochy. Má málo chodieb a nevyužitých priestorov. Majitelia si cenia priestrannú obývaciu miestnost s priamym prístupom na velkú terasu. Kuchyna disponuje praktickou komorou a dostatocným priestorom na umiestnenie jedálenského stola. Samozrejmostou sú vstavané skrine vrátane zádveria. Dostatocne vysoká povala ponúka velký skladovací priestor. Dom je v základnej verzii vybavený tepelným cerpadlom v energetickej triede A. Technické vybavenie rovnako ako niektoré stavebné úpravy možno menit. Technické údaje: Pocet bytov 1 Pocet izieb 4 Obytná plocha 74,1 m² Úžitková plocha 106,6 m² Zastavaná plocha 130 m² Sklon strechy 25° Cena projektu 720 € Cena realizácie na klúc 107 760 € (pri svojpomocnej výstavbe približne 72 000 €) Oblube sa tešia aj katalógové domy s „rastúcim potenciálom“. Sú urcené pre mladé rodiny so súcasnými obmedzenými financnými možnostami. Rastúci dom je projektovaný tak, aby v budúcnosti umožnoval jednoduché zväcšenie o dalšie moduly. Zacína sa napríklad pri module 3 + 1, ktorý velkostou zodpovedá potrebám mladých rodín a príliš ich nezatažuje velkou hypotékou. Postupom casu sa môže rozrást až na 6 + 1 s garážou.
Odpovedať
@katarinka2010 ja mislim 333z ako zrkadlovy.
Odpovedať
Článok sa načítava...
@pbabka my mame zrkadlovy obraz
Odpovedať
@pbabka my ideme stavat zrkadlovy aj s terasou a garazou.... teda sme zatial v stadiu. ze sme vynaůli pozemok a tento tyzden idem na stavebny urad pre tlaciva ... inak chcem sa spytat.. v projekte je izolovanie podlahy styrodurom ci cim to presne je.. 10 cm .. niekde som videla ze si izoluju uz zaklady napr 20 cm styrodur / sa mi zda nesmierne drahe / ako ste si to izolovali vy??? =-) len obvod zakladovej desky? a akou hrubkou ? mam v tom trochu mis mas ... lebo niekde vidim ze robia tak inde zas inak... mozem odizolovat len zaklady napr 3 cm obycajnym EPS 30 mm / kdesi mi ktosi radil ze mam dat styrodur 20 cm do izolacie zakladov / ale ved potom sa este zvlast izoluje podlaha.. myslim ze v projekte je tiez 10na nie? =-) lebo ked kukam na nejake forum, kde pisu akymi hrubkami si odizolovali zaklady a podlahy a mury.... mam pocit ze to rovno si mozem kupit styrodurovy kvader , vyrezat don otvory a ist byvat tam.. =-)
Odpovedať
@lucka1987 ..presne si to trafila..zbytoćne stavať z tehál :-) Aby si to správne pochopila=zjednoduśene..ćim menej zateplíš=tým viacej kúriš=tým viacej platíš=tým viacej robíš=no netrafil by človeka z toho śľak? :-)
Odpovedať
@pr no ved toto .. kukam na blogy .. nie som stavebnicka takze o tychto veciach nemam ani paru.. len ako lajkovi mi nejde do hlavy ked vidim rozne blogy a kazdy robi inak.. =-) inak taka blba otazka.. ten styrodur sa dava este pod kari rohoze ci? :-N lebo som to v malo foto blodoch videla.. ked tak pozeram ze to maju po obvodoch.. a potom podlahu izoluju.. no asi je to na zvazeni kazdeho z nas ako si kto zaizoluje tak bude mat, a ako si napisal tak aj bude platit .... :-| no akosi sa mi to nezdalo ked som si vypocitala ze by som mala dat 20 styrodur do zakladov na celu plochu domu ... fuuha.. ved to dam pomaly viac penazi do izolacie zakladov ako do betonu? =-)
Odpovedať
je tu niekto z okresu SI - SE?
Odpovedať
@pr uf tak uz som si v tom urobila jasno trosku.. pod ziadnu kari rohoz nic take nejde :-D :-D :-D no sak vravim.. ja viem tak akurat tak sunar rozrabat ... take predosly prispevok beriem spat.. kedze som si myslela ze zateplenie zakladovej dosky sa robi tak, ze sa napcha styroduru na celu plochu .... no ja by som to teda vymyslela .. sa normalne hanbim :-N :-x neva aspon sa moja polovicka mala na com po telefone smiat ked som mu vysvetlovala moju teoriu :-D
Odpovedať
O čo ide tomu/tej pbabka? Opýta sa niečo..dalej nerieši ..nechapem
Odpovedať
@lucka1987 luci aj ja viem sunar zarabat.. ale to zasa manžel neumí :) :) :) .. Tak a je rozhodnute...nakoniec sme sa rozhodli pre obvodove murivo Heluz 30 +20 zateplenie .. prehodnotili sme to z každej strany a trošku za to može aj @pr :-D :-D :-D :-D
Odpovedať
@katarinka2010 ..kriste pane..dúfam, źe som nespôsobil nejaký malér.... :-p
Odpovedať
@katarinka2010 no chapes.. ale take co ma napadlo veru.. o tom styropdure.. ... ked sa najskor pisem a potom rpemyslam niekedy :-D no nevadi sa na sebe zasmejem a idem dalej.... v projekre je 38 + neviem kolko zateplenia 10 ? 12 ? viac asi nie.. mm nevie ci to urobit podla projektu alebo ubrat na hrubke tehly a dat hrubsie zateplenie.. uvidime pri stavbe... tento tyzden ak mit o vyjde pojdem na urad pre tlaciva a zacnem to obehavat.. lebo zas nemam auto a ani prcka kde nechat
Odpovedať
@katarinka2010 neviem ten pbabka si asi robi prieskum ze kto odkial je a kto stava zrkadlovy... :-D
Odpovedať
@pbabka áno, je :-) - ak chcete ale konkrétne B333, tak si pozrite vo fotoblogoch - dá sa tam aj vyhľadávať
Odpovedať
@pr maléééér:-D :-D :-D :-N :-N uvidime ked budeme bývat..
Odpovedať
@blacksr ja som to nemyslela v zlom ;-) ..keby sa komunikacia troška rozvila..ja by som pbabka velmi rada pomohla...
Odpovedať
@katarinka2010 Ja som nereagovala na Vás... vlastne som Vašu reakciu nečítala, až teraz. Tiež mi napadlo, že od pbabka ide o príliš všeobecnú požiadavku, tak som len odkázala na vyhľadávač. Takže ani v zlom, ani v dobrom... ;-) A asi mi docvakáva, že ste z SI alebo SE... x-)
Odpovedať
@katarinka2010 ..nie ..ale vážne..niečo som zle poradil?
Odpovedať
@blacksr ani SE ani SI .. :-D :-D :-D :-D TT :-D :-D Vpoho :)
Odpovedať
@pr nee praveže dobre x-) .. dakujem :-N
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?