Bungalov Eko 120

Zobraz úvodný príspevok
stavia ho niekto? alebo len plánuje? http://www.projektydomov.com/projekty... začíname.....a orientácia pozemku je na JV a SZ...tak nevieme či to je ok...a najlepšie by boli nejaké skúsenosti...prípadne či robil niekto upravy...pozemok už máme...teraz sme v strese...ako najlepšie tento projekt vylepšiť...prípadne..nejaké reálne náklady od niekoho z vás...nám sa veľmi páči.....ďakujeme krásne...za príspevky
Odpovedať
Najde sa tu niekto, kto ma terasu v zakladovej doske len po stlp? Ako ste riesili jej predlzenie? My mame terasu mometalne vo vyske cca 1.5, no budeme navazat hlinu a chceli by sme ju predlzit.
Odpovedať
Profilova fotka
Ahojte,potrebovala by som radu.Chceli by sme stavat eko 120.Mame uz aj pozemok ,na ktorom by bol tento domcek umiestneny,od cesty ,zo vstupom z juhozapadu.Bojime sa,aby nebol studeny,mohli by ste poradit ako umiestnit okna jednotlivych izieb alebo premiestnit izby tak aby sa nam tam dostali nejake slnecne luce?Niekde som videla aj projekt ,kde su poprehadzane izby.Este by som vas chcela poprosit,ci by ste mi nemohli poslat nejaky projekt,kde su rozpisane rozmery jednotlivych stien.Za kazdu radu vopred dakujem.
Odpovedať
Profilova fotka
Ahojte prosím Vás o radu...dali sme si cenovú ponuku spravit na strechu veznikovy krov a napísali nám že len za materiál 14 000...nevieme či to je veľa alebo normálne cena...prosim napíšte či je ta cena primeraná....dakujem😊
Odpovedať
Profilova fotka
@sumienka333 Ahoj sumienka, tak je to trochu moc si myslim...da sa s cenovou ponukou dostat urcite do sumy10tis. eur. Ja som to mal za necelých 9 tisíc aj s kominom (schiedel) a pracou. Material ma stal do 6000e aj s klamiarskymi zalezitostami (pozor na to, lebo su firmy co odkvap a dalsie klamiarske veci nemaju zahrnute v cenovej ponuke).
Odpovedať
Profilova fotka
@korsinka Ahoj. Tak vstup do domu s juhozapadu bude urcite obmedzeny svetlom a teplom ktore bude chybat v priebnehu dna a hlavne poobede ked sa ti slnko bude prevaznu cast dna zdrziavat na stene kde nemas ziadne okna (ja ju mam ako severnu), to je ta kde je okienko len zo satnika resp. kupelne (zalezi co si tam urobite lebo projekt umuznuje obe alternativy). Ja mam vlastne presne otoceny dom a vstup mam z vychodu co je prijemne ked ma rano pri odchode z domu vita slniecko a poobede mam to na zadnej strane domu co je vlastne terasa a a dve izby... Urcite zvažte orientaciu a polohu domu, je to dost dolezita vec ktora vam skrz spotrebu energii vie usetrit pekne peniazky ak je domcek spravne polohovany.
Odpovedať
Profilova fotka
@robo14 Dakujem velmi pekne za odpoved...mozem sa ta ešte spýtať aká firma Vám ju robila...?dakujem😊
Odpovedať
Profilova fotka
Kedze nechceme mat terasu smerom na ulicu,ale do zahrady,tak nam ostava len pouzit zrkadlovy podoris,alebo dat okna z detskej izby a spalne na bocnu stranu na vychod.
Odpovedať
Profilova fotka
@korsinka To je uz naozaj na vas...skuste sa s nejakym odborníkom poradit...nehladajte namety len na tomto portaly kde sme len amatériy stavbári...
Odpovedať
Profilova fotka
@sumienka333 Firma Copak. Je to firma môjho krsneho, takze mozem vam dat na neho kontakt. Ano, riesil som to cez neho ale nejaka extra rodinna zlava sa tam nedala urobit kedze za material a jeho chlapov ktory mi tu strechu robili som musel riadne zaplatit... Robia kvalitnu pracu a je vyhladavany strechar na Slovensku...
Odpovedať
Profilova fotka
robo14 ďakujem pekne môžeš mi dať prosím kontakt na neho???dakujem😊
Odpovedať
Ahojte. Zaujimal by ma vas nazor na stavbu EKO 104 plus. Konkretne +- odhad ceny. ( hruby odhad ) Zaujimal by ma nazor niekoho kto uz ma postavene alebo stavia. info : IS priamo na pozemku. Pozemok rovina. planujem stavat z heluz family 30 + 20 eps , .... Dajme tomu ze vsetko ostatne ako mate vy doma. Takze porovanie s vasim domcekom keby. Mate vsetok material bez DPH a +- 10 % zlavu este aj z ceny bez DPH. Vykopove prace mam bager svoj. A dom chcem stavat svojpomocne s tym ze budem mat 2 majstrov co budu pomahat. Strechu dam spravit nakomplet. Vsetko co sa bude dat spravit spravim svojpomocne a zvysok cez partie zivnostnikov. Diky moc :)
Odpovedať
Článok sa načítava...
@kakinho91 Napis radsej sem http://www.modrastrecha.sk/forum/proj... a je tu aj skupina Eko104, tak tam tiez najdes vela prispevkov.
Odpovedať
@danculd Boze ja som dilino :D nevidim citat ze som sa zapojil do trosku ineho projektu :) Diky moc :) Ospravedlnujem sa :D
Odpovedať
Zdravím, chcela by som sa opýtať koľko vás vyšlo dokončenie domu. Sme v štádiu hrubej stavby a na cene cca. 35 000€. ďakujem Vám. ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
@slavusik491 cena rovnaká Jak moja Dokončenie domu do fázy holodom +32000€ Do úplného nastahovania +25000€ Všetko u mna ale cez firmu ide nakoľko ja nemám osobne na to čas. Čiže u mna dom na kľúč cez firmu cca 900000€-95000€ Ale záleží aj od materiálov a vybavení
Odpovedať
veľmi rád mám takéto otázky, že koľko to bude celé stáť. to ti nik nevie povedať presne. každý máme iné nároky na materál, niekto si to robí sám, iný zas cez firmu. no ak máš nejaký odhad, tak k nemu pridaj ešte 10000€ pre istotu :)
Odpovedať
Profilova fotka
@bernard_1 presne toto som tu uz asi 10x napisal...nechapem niektorých ludi... naozaj je tam rozdiel nie v stovkach ci tisíckach ale aj v desatisicoch eur... EKO 120 sa da postavit za 60tisic, ale aj za 150tisic eur. Strasne vela faktorov tu je...
Odpovedať
@bernard_1 @daniel1988 @robo14 ďakujem veľmi pekne.. ospravedlňujem sa ak som Vás pobúrila ;-) jasne, viem, že všetko zavisí od náročnosti každého človeka ako aj od cien.. ja som chcela vedieť len tak informačne.. ;-) vraví sa totiž že na dokončenie domu je potrebná minimálne 2násobná suma ako je suma hrubej stavby...
Odpovedať
Profilova fotka
@slavusik491 nic sa nestalo, len nech sa to uz neopakuje :D :D :D Ale s tym co si povedala na zavere mozem suhlasit, teda aspon mne to tak vyslo... hruba stavba kompletne s oknami a vchodovými dverami cca 25-30tisic, zvysok do nastahovania cca 60tis a to este nemam upraveny exterier.
Odpovedať
Profilova fotka
@radoslaf @radoslaf Dobry den,prosim vas ake mate rozmery toho velkeho okna na terase.Dakujem
Odpovedať
@korsinka Zdravim, rozmery su 3000x2300 mm........
Odpovedať
@daniel1988 dobrý den, jaké materiály jste prosím použil? A o jakou firmu se přesně jedná? Děkuji
Odpovedať
@robo14 aj tak by som povedal, že si i to s rozpočtom celkom vyhral. Ono tak či tak treba zo stovkou možno aj 110 000€ rátať
Odpovedať
Profilova fotka
@cammy zdravím ja budem mat tehlu heluz Momentálne som vo fázy plátna+prípojky+odpady Firma my to robí BOMDOM Nitra Ale cena holodomu je cca 60000€ pocitana
Odpovedať
Profilova fotka
Neviem aké konkrétne materiáli myslis
Odpovedať
@cammy v akom meste chcete stavať ?
Odpovedať
@viki120 okres Lučenec
Odpovedať
@daniel1988 psal jste, že máte dům na klíč s rozpočtem 90 - 95 000, ale že záleží na materiálech. Proto jsem se ptala jaké budou použité :-) my čekáme teprve na rozpočet, tato cena se mi s firmou na klíč zdá dost dobrá.
Odpovedať
@cammy ja len ze ak by v okoli NR odporucila by som majstrov.
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?