Bungalov Eko 120

Zobraz úvodný príspevok
stavia ho niekto? alebo len plánuje? http://www.projektydomov.com/projekty... začíname.....a orientácia pozemku je na JV a SZ...tak nevieme či to je ok...a najlepšie by boli nejaké skúsenosti...prípadne či robil niekto upravy...pozemok už máme...teraz sme v strese...ako najlepšie tento projekt vylepšiť...prípadne..nejaké reálne náklady od niekoho z vás...nám sa veľmi páči.....ďakujeme krásne...za príspevky
Odpovedať
Profilova fotka
@dujo cau, myslis pred umiestnenim okien?
Odpovedať
@robo14 ano pred umiestnenim alebo potom dodatocne po umiestneni. Niektori to tak robia. Ja som na to pred zameranim okien zabudol a po montazi sa nam uz zase nezmestili z vnutornej strany, respektive by tam ostal minimalny priestor na omietku.
Odpovedať
@jalka11 Ahoj, my sme technicku miestnost zvacsovali na ukor spajze a vstavanej skrine vo vstupnej chodbe. Celu stenu sme posunuly smerom ku spajzy az na uroven dveri do spajze. Cize mame rozmer 1,8mx2,1m :)
Odpovedať
Profilova fotka
@dujo takto si to myslel??? lebo ak ano a uz mas nainstalovane okna v otvoroch , tak uz to velmi zmysel nema, a ak ma tak si neviem predstavit ako to tam das cez to kotvenie...hmm Hlavny zmysel ak neratam ake take izolacne vlastnosti ten styrodur sluzi ako pevna, rovna plocha na ktore sa dobre lepia paro priepustne a nepriepustne pasky...ak si ich lepil priamo na tehlu tak nemusia tie pasky uplne splnat funkciu skrz nerovnosti na tehle ktore mozu sposobit prepustenie vzduchu...rozumies. Niesom odbornik v tomto, pisem ako lajik co je ako tak poinformovany o funkcii týchto pracovnych postupov.
Odpovedať
Ano takto som to myslel, ja som to nespravil, Okna sa kotvil rovno do ytongu. Potom sme chceli vnutorne spalety spravit z polystyrenu + sietka , lepidlo, omietka, ale nezostalo tam na to miesto, pretoze keby sa pouzil 2cm styrodur tak by to bolo skoro nadoraz s pantami.; Takze tam pojde len omietka a ram okna sa prekryje z vonku. Ten styrodur sa tam dava kvoli tepelnemu mostu. Aspon tak som pocul.
Odpovedať
Profilova fotka
@dujo ale somarina ze tepelny most... dolezite je tam mat rovinu aby pasky ktore lepis boli ulozene na rovnu plochu bez nerovnosti lebo to prave moze sposobit tepelny most... nehovorim ze nejaky mikro unik tam moze nastať , ale zase úplne si zavrieť dom aby to nedýchalo...no neviem...
Odpovedať
http://www.svepomoci.cz/stavebnici/mi...
Odpovedať
Ďakujem všetkým za radu. Možem Vás ešte poprosiť, nemáte niekdo náhodou orientačný rozpočet stavby? Banka nám nabalila formular, kt.si mame vyplnit...
Odpovedať
Cawte, chcem sa spytat ake sviedidla planujete do jednotlivych miestnosti? Kde budete mat bodovky a kde klasicke sviedidla (lustre)?
Odpovedať
Profilova fotka
@dujo Kuchyna 9x bodovky, obývačka 12x bodovky + 1lustr, nad jed.stolom závesné svetlo, predsieň 4x bodovky, chodba do pokojov 3x bodovky + 2 nočné svetielka, kúpelka 2svetla nad zrkadlo + uprostred miestnosti stropné svetlo otočné s 3-4x svetlami, ostatné miestnosti nejaké stropne svetlo - jednoduché. Všetko LED.
Odpovedať
Profilova fotka
@dujo Dujo...to nemyslis vaazne...sak trosku fantazie :)) Je milion moznosti ake svietidla pouzit...ako ich umiestnit a kde ich umiestnit :)
Odpovedať
@robo14 Ved prave, ze je milion moznosti :D
Odpovedať
Článok sa načítava...
Profilova fotka
@robo14 ty si mu zase poradil :-) my sme tiez pozerali fotky inych ekacov ako to riesili. ale itak sme si to namysleli sami, trosku viac.
Odpovedať
@lukilpoprosim aka firma vam stavala dom na kluc a ci ste bol spokojny dakujemler
Odpovedať
@chrochrinka Dobrý deň, máte aj nejaký vyuál týchto zmien pre inšpiráciu? Ďakujem
Odpovedať
Profilova fotka
Ahojte mozem sa spytat kde ste si davali robit projekt domu???dakujem
Odpovedať
@fredy172 mam ho v albume
Odpovedať
@cristiano19 prosím Vás nevíte někdo jaký je tohle rozměr okna ( těch dvou menších). majitel fota je neaktivní, a já bych se to rád dozvěděl :) třeba máte na něj někdo kontakt z dřívější komunikace.... Díky
Odpovedať
@michal029 1800x1375 :)
Odpovedať
Ahoj, neposkytl by mi někdo výkaz výměr od domu EKO 120? Budu si objednávat projekt, ale chci už pomalu počítat:-) Kdyžtak ondrej.marsik@votopl.cz Dekuji
Odpovedať
@zuzanka638 Mozem vediet akeho mate dodavatela? :-)
Odpovedať
@lussinda2 ondrej.marsik@votopl.cz Kdyby tady někdo z váš dal k dispozici k náhledu plánek půdorysu okotovaný půvpdního EKO 120 - ideálně zaslat na mail byl bych nesmírně vděčný.
Odpovedať
@lukiller prosim vas kto vam robil projekt v takej cene? Dakujem
Odpovedať
@juraj82 ahoj...a ja by som nemohla poprosit ten vykaz:) dakujem.....mail: zuzikkka@atlas.sk
Odpovedať
@dany30 ahoj......a kde staviate domcek?......ak by to bolo niekde nablizku prisli by sme pozriet ak by sme mohli :-D
Odpovedať
@radoslaf Dobrý večer, sme z Partizánskeho. Nebývate poblíž? Hľadáme vhodný projekt....
Odpovedať
Profilova fotka
ahoj robo14 chcem sa spytat nemas dake foto zo stavby? prosim ta?
Odpovedať
Profilova fotka
@rumy mam ale uz nemam cas uverejnovat :) co by si rad videl :)
Odpovedať
Profilova fotka
vies co len tak informacne chcem pozriet ako prebiehala stavba.. chystam sa ist do tohto projektu.. v pripade ak budem mat dake otazky mozem sa obratit na teba?
Odpovedať
Profilova fotka
@rumy domcek je velmi dobre rieseny...aj co sa tyka spotrebou materialu pri stavani (minimalny odpad) aj celkoveho vyhotovenia, budete urcite spokojny. Uz len zalezi co cakate od budúceho byvania... ja som s vyberom ako projektu tak aj samotného domceku zatial velmi spokojny co sa tyka velkosti a orientacie izieb...z fotiek je velmi malo moznosti súdiť celkovo stavbu... ale ak chcete môžem vám čo to poslať alebo zastavte sa osobne ak ste z okolia Galanty.
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?