Menu Forum

Bungalov Eko 120

12. sep 2018  • 
 Pridaj príspevok
fotoportrét
fotoportrét
korsinka
Registrovala sa 16. mája 2013 na modrastrecha.sk. Pridala 4 príspevky. Má 4 priateľov. Okres Rožňava.
fotoportrét
fotoportrét
korsinka
Registrovala sa 16. mája 2013 na modrastrecha.sk. Pridala 4 príspevky. Má 4 priateľov. Okres Rožňava.
 @radoslaf dakujem
16. jan o 13:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
daniel1988
Registroval sa 21. marca 2016 na modrastrecha.sk. Pridal 9 príspevkov. Okres Nitra.
fotoportrét
fotoportrét
daniel1988
Registroval sa 21. marca 2016 na modrastrecha.sk. Pridal 9 príspevkov. Okres Nitra.
 @cammy robí mi to známy s firmou tak sa snažíme čo najlepšie ceny zháňať 😉
Niekto ti naceni napr kúrenie podlahové na 9500€ a niekto na 3500€
Okna môžeš mat za 15000€ alebo za 10000€
Musíš aj ty na firmu tlačiť alebo si zohnať na niektoré veci inú 😉
10500€ má zatiaľ vyšla doska+Žumpa+prípojka el. Cca 25metrov s robotou
8500€ má vyjde múry priečky komín po veniec
Cca 40000€ má vyjdú okna,omietky,elektrina,voda-kúrenie,poterpolystyrenpodlahovy,podbitie,zateplenie,sádrokartón,
Potom už ostatne dúfam že dám do 35000€ 😂😂😂
Pridávam aj nejaké foto
16. jan o 21:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
dujo
4
Registroval sa 12. júla 2015 na modrastrecha.sk. Pridal 25 príspevkov a 1 album. Má 2 priateľov. Okres Košice.
fotoportrét
fotoportrét
dujo
4
Registroval sa 12. júla 2015 na modrastrecha.sk. Pridal 25 príspevkov a 1 album. Má 2 priateľov. Okres Košice.
 Ahojte, chcem sa spytat ake mate mesacne naklady na kurenie? Pripradne ak mate vsetko na elektriku kolko vam to mesacne vychadza. Ja mam tepelne cerpadlo a vychadza mi to zatial na 60e mesacne, komplet elektrika.
17. jan o 10:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to

Sponzor fóra

fotoportrét
fotoportrét
jajin17
Registroval sa 8. mája 2017 na modrastrecha.sk. Pridal 16 príspevkov. Okres Bratislava.
fotoportrét
fotoportrét
jajin17
Registroval sa 8. mája 2017 na modrastrecha.sk. Pridal 16 príspevkov. Okres Bratislava.
 Ahoj, sice ještě nejsme tak daleko, jako někteří z Vás, ale jen co budeme mít vyřízené stavební povolení, začínáme si stavět náš sen emoticon
17. jan o 13:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
cammy
Registrovala sa 13. augusta 2017 na modrastrecha.sk. Pridala 6 príspevkov.
fotoportrét
fotoportrét
cammy
 @jajin17 krása! I my chtěli s garáží, ale máme svažitý terén a nebylo nám to doporučeno, měli bychom už pak velký sklon emoticon takže řešíme i garáž, ale nejspíš samostatně na druhé rovnější straně. Nepřidal by jsi prosím návhry vnitřku? Vidím, že chybí nějaké to okno emoticon
17. jan o 21:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
cammy
fotoportrét
fotoportrét
cammy
 @daniel1988 už se ti to taky rýsuje emoticon závidím, nás ten maraton teprve čeká... no a jasně, třeba si ceny pořádně očíhat u více dodavatelů. Jsem zvědavá na ten náš rozpočet emoticon
17. jan o 21:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
ifik5
Registrovala sa 6. decembra 2017 na modrastrecha.sk. Pridala 130 príspevkov. Má 1 priateľa. Okres Hlohovec.
  • Staviam dom
    okres Hlohovec
fotoportrét
fotoportrét
ifik5
Registrovala sa 6. decembra 2017 na modrastrecha.sk. Pridala 130 príspevkov. Má 1 priateľa. Okres Hlohovec.
  • Staviam dom
    okres Hlohovec
 Rozpocet primerany a rozvazny, takze chvalim aj za samotny projekt. Je to vyvazeny a pekne rozmiestneny projekt. Dufam das potom fotky aj hotovej stavby :D
18. jan o 10:04  •  stavia dom  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
jajin17
fotoportrét
fotoportrét
jajin17
 @cammy Ano, chybí okno ve spíži, přišlo nám to zbytečné, protože věci, které budou potřebovat chlad, můžeme uskladnit do garáže. Chybí také jedno malé okno na samostatné WC, jelikož jsme nechtěli, aby návštěvy a ani my, nemuseli chodit na WC až ke vchodovým dveřím, což mi přišlo nepraktické, když jsem to viděl u kamaráda, který to tak má. Proto jsme WC posunuli dopředu, upravili si koupelnu a předsíň, čímž můžeme předsíň uzavřít a nebude nám také v zimě při otevření vchodových dveří táhnout až do obýváku.

Samozřejmě, že to nemusí vyhovovat všem, ale my jsme spokojeni a je to podle našich představ emoticon
18. jan o 10:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
daniel1988
fotoportrét
fotoportrét
daniel1988
 @dujo tepelne čerpadlo chcem dať už aj ja koľko tá to vyšlo?
18. jan o 19:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
daniel1988
fotoportrét
fotoportrét
daniel1988
 @jajin17 ahoj pekný projekt
Ja budem riešiť garáž samostatne z cesty
Ale to je ešte dlha pesnička 😂😂
18. jan o 19:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
jajin17
fotoportrét
fotoportrét
jajin17
 @daniel1988 Ahoj, děkujeme. Taky nám to zabralo spoustu času, několik měsíců, kdy jsme se snažili doladit každý detail.
Taky jsme přemýšleli nad samostatnou garáží, ale nakonec jsme šli touto cestou, i když při zjišťování cenových nabídek jsme se trošku zděsili, na kolik to vyjde a že díky garáži jsme někde o 500 tisíc Kč navíc a skoro jsme si to rozmysleli. Nakonec budeme stavět svépomoci, protože za základovou desku a hrubou stavbu nám to firmy nacenily na 800 - 900 tisíc, což je k smíchu, když materiál máme spočítaný na cca 400 tisíc a pomocným zedníkům více než 200 tisíc za práci zaplatit nemusíme.

Už se nemůžeme dočkat, až si na přípojku elektřiny nalepíme stavba povolena a bagr kopne do země.
19. jan o 10:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
dujo
4
fotoportrét
fotoportrét
dujo
4
 @daniel1988 Ahoj tepelko stalo cca 5500e, bez dotacie.
22. jan o 09:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
daniel1988
fotoportrét
fotoportrét
daniel1988
 @dujo ďakujem za odpoved.
Na to sa sa vziať dotácia?Nevedel som 👌😂
22. jan o 11:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
cammy
fotoportrét
fotoportrét
cammy
 @jajin17 děkuji, máte to moc pěkné emoticon my budeme mít garáž taky samostatně, ale to taky vše až časem. To wc je teda nepraktické? Já právě chci, aby návštěvy měly "soukromí" emoticon ale my bychom rádi další wc v obou koupelnách, takže si člověk teoreticky může vybrat emoticon a zádveří zavřeme taktéž emoticon
23. jan o 21:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
jajin17
fotoportrét
fotoportrét
jajin17
 @cammy Dekujeme,stravili jsme nad tim opravdu spousty hodin,nebo spise dnu az tydnu a architektovi do dali na zlatem podnose,jen prekreslil.
Zvazovali jsme,jestli udelat garaz najednou nebo zvlast,ale vzhledem k tomu,ze budeme stavet svepomoci,tak nejvice penez za praci dame u strechy,hrubou stavbu udelame sami a tchan udela fasady i zatepleni. Navic jsem si jisty tim,ze bych uz garaz nedodelal a takhle to bude vse pri jednom. Vyhodou je,ze mame o 1 zed mene,kdyz to mame napojene.
Nemohu hovorit za ostatni,kazdemu vyhovuje neco jineho,ale tim,ze s tim mame primo zkusenost,tak jsme se rozhodli,ze to WC az u dveri nechceme a to z duvodu,ktere jsem jiz uvedl v predchozim prispevku. Stavim si dum pro sebe,aby to vyhovovalo mi,navic kolikrat jde u Vas navsteva na WC a konkretne na velkou stranu? Pri male strane nevidim duvod,ze by jim to melo nejak ovlivnovat soukromi. Davat 3 wc mi prijde zbytecne,ale to je uz pouze na kazdem z nas.
23. jan o 21:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to

Sponzor fóra

fotoportrét
fotoportrét
michal029
Registroval sa 25. novembra 2016 na modrastrecha.sk. Pridal 43 príspevkov. Má 2 priateľov. Brno , Slovensko.
fotoportrét
fotoportrét
michal029
Registroval sa 25. novembra 2016 na modrastrecha.sk. Pridal 43 príspevkov. Má 2 priateľov. Brno , Slovensko.
 @radoslaf mi budeme mít rozměr okna 4x2,3 m ( 2m fix + 2m posuvné)
3. feb o 14:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
radoslaf
Registroval sa 20. mája 2014 na modrastrecha.sk. Pridal 39 príspevkov. Má 3 priateľov. Okres Šaľa.
fotoportrét
fotoportrét
radoslaf
Registroval sa 20. mája 2014 na modrastrecha.sk. Pridal 39 príspevkov. Má 3 priateľov. Okres Šaľa.
 @michal029 nam 3m plne postacuje,aj kvoli svetelnosti...je to v pohode
3. feb o 17:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
dany30
8
Registrovala sa 23. júla 2012 na mojasvadba.sk. Na modrastrecha.sk pridala 48 príspevkov. Má 22 priateľov. Okres Malacky.
fotoportrét
fotoportrét
dany30
8
Registrovala sa 23. júla 2012 na mojasvadba.sk. Na modrastrecha.sk pridala 48 príspevkov. Má 22 priateľov. Okres Malacky.
 @michal029 Ahoj ako ste ďaleko so stavbou?
Už fórum moc nesledujeme, to tak dopadne vždy...keď človek má hotovo.
Pomaly sa nám blíži prvé výročie bývania a zatiaľ sme moc spokojní s Eko120. 😉
3. feb o 19:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
jalka11 (30 r.)
Registrovala sa 20. novembra 2007 na beremese.cz. Na modrastrecha.cz pridala 4 príspevky. Okres Karlovy Vary.
  • Staviam dom
    Česká republika
fotoportrét
fotoportrét
jalka11 (30 r.)
Registrovala sa 20. novembra 2007 na beremese.cz. Na modrastrecha.cz pridala 4 príspevky. Okres Karlovy Vary.
  • Staviam dom
    Česká republika
 Dobrý večer, idem k Vám pre radu. Ma niekto z vás tepelne čerpadlo vzduch/voda? Aku značku ste zvolili? Za pripadnu odpověď dakujem.
3. feb o 20:12  •  stavia dom  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
robo14
14
Registroval sa 5. apríla 2016 na modrastrecha.sk. Pridal 90 príspevkov. Má 17 priateľov. Kajal, okres Galanta.
fotoportrét
fotoportrét
robo14
14
Registroval sa 5. apríla 2016 na modrastrecha.sk. Pridal 90 príspevkov. Má 17 priateľov. Kajal, okres Galanta.
 pripajam sa k dany30 , totalne som prestal sledovat modru strechu odkedy mam ako tak dostavane...a potvrdzujem EKO120 je super domcek. K tomu oknu... nelutujem ze som ponechal povodny rozmer 5x2,45, je to klenot domu hoci som si za to pekne priplatil...mozno v mensom rozmere nechyba svetlo v izbe ale s povodnym rozmerom je to ine kaffe emoticon) Na tomto setrit netreba emoticon
5. feb o 06:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
insed (40 r.)
Registroval sa 30. júla 2011 na mojasvadba.sk. Na modrastrecha.sk pridal 176 príspevkov. Okres Žilina.
fotoportrét
fotoportrét
insed (40 r.)
Registroval sa 30. júla 2011 na mojasvadba.sk. Na modrastrecha.sk pridal 176 príspevkov. Okres Žilina.
 @robo14 To veľké okno je dobré možno v zime, keď svieti slnko. No ako je v lete? Neprechádza tam veľa tepla? A ďalšia otázka, keď svieti slnko cez to veľké okno, či nevidno capky na podlahe.
Ja plánujem to okno trochu zmenšiť a jedno pridať na stene medzi obývačkou a kuchyňou. Ale preto sa pýtam, lebo nie som ešte rozhodnutý. Vďaka za odpoveď.
8. feb o 10:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
robo14
14
fotoportrét
fotoportrét
robo14
14
 Ohladom toho okna...mam urobenu pripravu na zaluzie a do buducna urcite ich tam dam. To okno v lete nemam uplne vyskusane, keďže tam byvam od augusta, ale co sa pamatam, ked som dorabal veci v interieri domu tak nebol ziaden problem...to okno mam orientovane na zapad, takze uplne super pocas celého roku...nelutujem absolutne ze tam je a ze je take velkeee emoticon)) A franc.okno medzi obyvakom a kuchynou mam tiez, odporucam takisto, super vec...cez neho chodim na rannu terasku...je to vychodna strana, ranne slniecko tam cloveku urobi s kavickou v ruke taku naladicku emoticon
26. mar o 06:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
99jane99
Registrovala sa 6. marca 2018 na modrastrecha.sk. Pridala 1 príspevok. Má 2 priateľov.
fotoportrét
fotoportrét
99jane99
Registrovala sa 6. marca 2018 na modrastrecha.sk. Pridala 1 príspevok. Má 2 priateľov.
 Kto stavia, alebo uz ma postaveny v okoli Piestan, Trnavy ? Dakujem
11. apr o 23:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
leni182
2
Registrovala sa 17. februára 2017 na modrastrecha.sk. Pridala 24 príspevkov. Má 7 priateľov. Okres Bytča.
fotoportrét
fotoportrét
leni182
2
Registrovala sa 17. februára 2017 na modrastrecha.sk. Pridala 24 príspevkov. Má 7 priateľov. Okres Bytča.
 Ahojte stavitelia eko120. Chcem sa spýtať, či sa nájde niekto, kto nedal do toho šatníka okno. Dik.
14. apr o 09:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
sumienka333 (29 r.)
12
Registrovala sa 16. septembra 2013 na mojasvadba.sk. Na modrastrecha.sk pridala 7 príspevkov. Má 9 priateľov. Okres Nové Mesto nad Váhom.
  • Staviam dom
    Rakoluby, okres Nové Mesto nad Váhom
fotoportrét
fotoportrét
sumienka333 (29 r.)
12
Registrovala sa 16. septembra 2013 na mojasvadba.sk. Na modrastrecha.sk pridala 7 príspevkov. Má 9 priateľov. Okres Nové Mesto nad Váhom.
  • Staviam dom
 @leni182 ahoj my sme nedali okno do satnika😊
15. apr o 10:22  •  stavia dom  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
sumienka333 (29 r.)
12
  • Staviam dom
fotoportrét
fotoportrét
sumienka333 (29 r.)
12
  • Staviam dom
 @99jane99 ahoj my stavame v Novom Mesto nad Vahom
15. apr o 10:23  •  stavia dom  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
thejohny
Registroval sa 20. apríla 2018 na modrastrecha.cz. Pridal 1 príspevok. Okres Chrudim.
fotoportrét
fotoportrét
thejohny
Registroval sa 20. apríla 2018 na modrastrecha.cz. Pridal 1 príspevok. Okres Chrudim.
 aktuální stav Eko 120
21. apr o 00:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
bibli92
Registrovala sa 28. februára 2018 na modrastrecha.sk. Pridala 39 príspevkov. Má 1 priateľa.
fotoportrét
fotoportrét
bibli92
Registrovala sa 28. februára 2018 na modrastrecha.sk. Pridala 39 príspevkov. Má 1 priateľa.
 Ahojte všetci emoticon kolko vas vyšla vaznikova strecha -krov aj krytina dokopy? emoticon
23. apr o 16:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
esteban21
5
Registroval sa 1. februára 2017 na modrastrecha.sk. Pridal 3 príspevky. Má 2 priateľov. Okres Krupina.
fotoportrét
fotoportrét
esteban21
5
Registroval sa 1. februára 2017 na modrastrecha.sk. Pridal 3 príspevky. Má 2 priateľov. Okres Krupina.
 @bibli92 ahoj, ak môžem poradiť. Určite nie vazníková strecha. odkladací priestor potom pasé.
Len ak chceš klasický krov, musíš myslieť na to už pri základoch. Ja som dal nosnú priečku aj stredová a tehlu 25ku. Sklon strechy zvýšený na 22 stupnov,. Odkladací priestor nad celým domom. Neľutujem ani sekundu a ani euro navyše.
27. apr o 10:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
s3ho
Registroval sa 5. februára 2018 na modrastrecha.sk. Pridal 2 príspevky. Okres Senec.
fotoportrét
fotoportrét
s3ho
Registroval sa 5. februára 2018 na modrastrecha.sk. Pridal 2 príspevky. Okres Senec.
 Dobry den, niekto v okrese SC +/-a bol by ochotný ukazat EKO 120?
24. jún o 15:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš