Aké sú vaše pripomienky k projektu 18x8,3=150m2

Ahojte, uvitam pripomienky k projektu -paci sa mi spalna oddelena od detskych izieb -rozmyslam kde umiestnit krb ... kedze ta stena kde je tv ma len 3m, mozno na spalnovu stenu? ak by sa to dalo ... - aj technicka by sa dala zuzit na 2m ako ta mini kupelna a tym padom rozsirit detsku izbu na 3,5m - orientacia - vstup z juhu, terasa na zapad z jedalne/kuchyne, - pridavam projekt č.1 podorys + dispozicne umiestnenie a paci sa mi aj projekt č. 2 - +/- rozmery niekde sa da pridat, niekde ubrat, je to orientacne Vďaka
Odpovedať
- alebo tv dat na stenu ako je spalna a krb s nejakou skrinkou (kniznicou) na stenu ako je zadverie
Odpovedať
krb by sa mi pacil na rohu ako je zadverie ako sa vchadza do obyvacky, jemne zapusteny v stene , len vlozka krbova by trcala smerom do obyvacky
Odpovedať
Profilova fotka
Ahoj. Keby si posunul spodnu stenu o meter? 4 metre na krb a tv? Chodbu mozno nemusis mat taku siroku. Dvere do spajze, WC a tej malej miestnosti aspon 70, ved si v dome. Vstup do spalne cez chodbu, zvacsis tym miniaturnu kupelnu. Skrine mas aspon 65 cm ? V izbe vpravo zrusit okno na vychod a dat tam skrinu. V tej malej miestnosti nech mozes rozlozit gauc pre dvoch, a aby k nemu bol pristup min z jednej strany. Otvaranie dveri v oboch kupelniach naopak. Som za WC zvlast, aj keby malo byt bez okna.
Odpovedať
Profilova fotka
@patrik194 toto je fotka z vasej stavby??
Odpovedať
1
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?