Pozemok hned pri R1 a D1 smer Trnava

Dobry den, prosim Vas myslite si, ze sa opati kupovat pozemok hned pri R1, D1? Je tam sice protihlukova stena, ale ked fuka vietor je to pocut. A na co si mam dat pri kupe takehoto pozemku pozor? Dakujem za rady.
Odpovedať
@mimatienko Rovno kúp každému do domu aj klapky na uši, ako mal Otík vo Vesničko má strředisková. 😄 😄 Kupovať pozemok tesne pri diaľnici je hotová investičná samovražda. Nikdy!
Odpovedať
@chrobak7 ide o pozemok vo Vlckovciach. Nejaki ludia tam uz byvaju a vraveli, ze oni to ani nevnimaju...dnes sme sa tam boli s muzom pozriet. Bolo to pocut, ale zas hrozne to az tak moc nebolo...ktovie ake by to bolo ale v noci...
Odpovedať
ak vam nevadi hluk ... ja so nemal problem na slnecnych jazerach pocas sezony a to este aj pri vlakovej trati / stanici mamka to neznasala ...
Odpovedať
@shadowmilan na hluk z beznej hlavnej cesty som zvyknuta akurat hluk z dialnice mi pride trosku iny, takze vobev neviem co rovit 😞
Odpovedať
Mne napriklal vadil hluk z dialnice, ktory je pocut v Chorvatskom Grobe. Od dialnice a zeleznice minimalne 1km. Inac nebrat.
Odpovedať
@pier dakujem za nazor.
Odpovedať
ak vam to vadi tak naco nad tym uvazujete
Odpovedať
@shadowmilan pretoze ten pozemok ma inak dost vela plusov
Odpovedať
ty musíš najlepšie vedieť, ako chceš ten pozemok využívať, či sa chceš od apríla do októbra rýpať od rána do večera v záhrade, resp.byť vonku, snažiť sa vychutnať si raňajky na terase a stresovať sa tým hlukom, kt.ti už teraz vadí, alebo aj tak budeš väčšinu času zavretá vnutri, na terasu pôjdeš s návštevou a deckami, pričom prehlušíte aj susedovu kosačku... Mali sme záhradu pri železnici a dalo sa na to zvyknúť. Ak si už ale prednastavena, že ten hluk chceš počuť, tak ho počuť budeš, aj v dome..
Odpovedať
@mimatienko pokial chces vediet ake je to v noci je to jednoduche. Chod tam v noci. Inac neviem aku radu ocakavas. Kazdy mame inu toleranciu k hluku. Osobne mi viac vadi hluk z hlavnej cesty kde auta (nedajboze elektricka) brzdia, pridavaju, trubia ako z dialnice kde idu konstantne rychlo. Osobne by som do toho siel, akurat s rekuperaciou.
Odpovedať
Profilova fotka
Pozemok pri dialnici nebrat! ..... nebo se z toho zblaznite. 😀 Raz sme spali dve noci v Rakúsku v jednom hoteli kúsok od diaľnice. Aj protihlukova stena tam bola. Boli dve hrozné noci aj pri zatvorenom okne. A to som ako decko spávala u babky, ktorá mala železničnú trať 5 metrov za stenou spálne. Dodnes si myslím, ze autá sú horšie ako vlak. 😀
Odpovedať
Pozemok pri D1, R1 jasne super. Na vyrobnu halu alebo sklad. Jaj vy tam chcete bývať? Ja som teda byval od diaľnice cca 2km a vnímal som to.
Odpovedať
Článok sa načítava...
@jnvrg dakujem. Veru presne uzit si ranajky, poobednu kavicku atd. Lenze predstavy a realita su niekedy odlisne veci 😄
Odpovedať
@svetlo1 to by som urobila, ale pri malych detoch sa to neda 😄
Odpovedať
@robo91 a dost Vas ta dialnica rusila? Alebo ste si na to zvykli?
Odpovedať
Aky je tam hluk? Mozes si stiahnut apku hlukomer a odmerat decibely. Je to orientacne, urcite nie tak presne ako tie specializovane pristroje, ale pomoze. Druha vec je ako vnimas ten hluk.
Odpovedať
@mimatienko neopati sa to, sama vies ze je to blbost, ina vec to riesit, keby bol zadarmo! Riesit ci je tam vacsi alebo mensi hluk ;-( Kupovat urcite ee.
Odpovedať
1
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?