Aké bezpečnostné dvere do 660€?

Zobraz úvodný príspevok
Profilova fotka
o týždeň už máme konečne plastové okná a naša rekonštrukcia sa pomaly rozbehne. Pokračovať by sme chceli s bezp.dvermi. Lenže aké , investícia max.20 tis. Poradte zo skúsenosti. A ešte dačo,: v téme či skôr bezp. dvere alebo podlahu sú rôzne názory, my chceme potom pokračovať, ale až po sezóne kúrenia s byt. jadrom/ďaľšia moja už zahájená téma/ a samozrejme na chodbe sa bude vyrovnávať podlaha a dávať dlažba...
Odpovedať
Profilova fotka
Čo som pozeral video na kvalitu dverí proti násilnému vniknutiu, ktoré robila polícia ČR, tak jednoznačne vyhral Sherlock... No do rod. domu si myslím, že sa neoplatí dávať bezpečnostné dvere a do bytovky, záleží akých máte susedov a či vám vlastne majú aj čo ukradnúť :-)
Odpovedať
Profilova fotka
@han27 my mame opacnu skusenost. sherlock bol nakoniec "naoko"lacnejsi, adlo bolo omnoho lepsie....a ked nam urobili konkretnu cešnovu ponuku vyslo to narovnako... ;-) takze my sme sa rozhodli pre adlo 8-)
Odpovedať
@katussska24 mozno si mala stastie, ze zrovna vtedy Adlo malo akciu a Sherlock nie :) Ale mne v tej chvili (co je cca rok dozadu vysiel lepsie Sherlock (mali akciu, myslim ze velmi slusne dvere do 1000 euro aj s kovanim, vlozkou a zarubnou) zaklad podla mna je aby ta firma bola seriozna a aby mala `servis` zarucny aj pozarucny, viem ze dnes su uz aj vlozky kde nevadi ze z druhej strany je kluc a dostanete sa dnu (ak teda mate dalsi :D ) ale moze sa stat cokolvek a taka sluzba otvaranie zabuchnutych dveri sa moze zist
Odpovedať
katussska24: definuj prosim o mnoho lepsie?
Odpovedať
daku1985: nema to vyznam, akurat sa tam hromadi bordel ... a neviem, ci to este vobec niekto robi
Odpovedať
@kriloter co som dnes pozerala adlo tak to maju v ponuke takmer u vsetkych v rade Elite..
Odpovedať
daku1985: no jo no ... tak mozno na to maju nejaky dobry dovod ... Aj tak mi to pride skor ako suboj marketingov. Zarubne vyliate betonom zlodeji neroztiahnu, ci tam mate 6 alebo 66 bodovy system, prekonat take dvere nasilnym sposobom trva dlho a urobia pri tom neskutocny ramus ... ak byvate niekde, kde mozu robit ramus hodinu a nikto si to nevsimne Vam aj tak ziadne bezpecnostne dvere nepomozu. Najslabsi clanok je zamok,vlozka, tie berie adlo aj sherlock od Multlocku, aj ked si vraj u nich nechavaju vyrabat vlastne ... Ked sa zabuchnete, majster z adla a sherlocku Vam tie dvere otvori za par sekund, otazka je, zvladnu to aj zlodeji? :-) Kaslat na tie ich marketingove kecy, adlo aj sherlock su ok, myslim, ze aj cenovo su na tom porovnatelne, zalezi aj od akcii ake robia ... V momente ked sme my kupovali dvere mal akciu sherlock, vyslo to asi 200e lacnejsie ako +- porovnatelne u adla a za tyzden sme ich mali namontovane, uz adla to malo trvat minimalne 3 tyzdne ... takze vyhral sherlock, mozno keby idem teraz skusit je to zas opacne ... Vravim, netreba nad tym az tak maturovat :-)
Odpovedať
Profilova fotka
@mg7711 ukradnut mozno ani nemaju co, lae ten pocit, ze tam bol niekto cudzi a hrabal sa mi vo veciach je este horsia ako ked nieco ukradne :-)
Odpovedať
@kriloter mame nove dvere od adla, aj ten bod do podlahy. a kedze rekonstruujeme, bordelu je dost...ale v tom bode veru ziadna smietka. ale v pripade potreby sa da vytiahnut a umyt. inak mi je to jedno ci to ma do podlahy a ci nie :-D bola akcia, vzali sme rovno dvoje a dostali este dalsiu zlavu :-D
Odpovedať
pocit, ze niekto cudzi bol v byte, ked som tam nebola je neprijemny, ale stretnut sa so zlodejom tiez nie je ziadna vyhra. Pravda je, ze ked vas chcu vykradnut, vykradnu vas (ako kriloter hore pisal, z Adla Sherlocku otvoria zabuchnute dvere za chvilku - mala som uz tu cest/smolu okusit tieto sluzby), jedine, co sa da je chranit sa, aby ste im tu pracu skomplikovali a mozno pojdu inde...
Odpovedať
ADLO vs SHERLOCK. Som z Trencianskeho kraja. Mam niekolko vyhrad k ADLU. 1) v obchodnom zastupeni, kde sme boli nam nevedeli povedat aktualnu cenu. Vraj nech prideme o 3 dni, oni to poslu do Trencina....Udajne k tomu nemaju program ?!?! ]-( ]-( ]-( ]-( ]-( 2) Niekolkonasobne zavadzaju. Napr. V predajni maju vystane vyrezy dveri. Jedny prezentuju ako vnutornu strukturu ELITE druhu ako ECONOMY. Staci ale poklepat na vzorkua a vystavene dvere TEDUO a je zjavne, ze ta vzorka, urcite nezodpoveda strukture dveri 3. bezpecnostnej triedy.....(ELITE) ]-( ]-( ]-( ]-( ]-( ]-( ]-( ]-( 3) pri objednani nam povedali, do48 hodin vam zavola technik a pride zamerat. Cakame uz asi tyzden. ziadna odozva. A to sme uz boli aj v predajni, ze co sa deje.... ]-( ]-( ]-( ]-( ]-( ]-( ]-( ]-( ]-( 4) vraj sa cena neda zjednavat - opat obchodne zastupenie klame. Je vela poloziek v normalnej cenovej ponuke, ktore tam byt nemusia a ich odstranenim sa vysledna cena znizi. Napokon sa ukazalo, ze znizit cenu nie je az taky problem. Co ma to ale stalo nervov a neochoty... ]-( ]-( ]-( ]-( ]-( ]-( ]-( AD Sherlock- zamerat prisiel do 24 hodin - nezavazne - vypracoval cenovu ponuku a nebol velky problem ju neskor upravovat, tak aby Vam co najviac vyhoveli. Na kyzdy dotaz do cca 24 hodin velmi pokojne a ochotne odpovedali.... Za celkovy pristup k zakaznikovi davam 10 prstov hore za SHERLOCK (ista rozdielnost je mozna v zavisloti od firmy, ktora sherlock predava a montuje.S tym panom z Trencina, sktorym sme my komunikovali bola radost spolupracovat). Urcite sa ale treba zjednavat a neskocit na prvu ponuku. ADLO si to v principe prehralo. Obchodne zastupenie, ktore Vam ledva povie cenu, aj to vysoko neaktualnu...Zavadzajuce vzorky v predajni. Clovek zaplati 1200 euro a tyzden sa doprosuje, kedy mu to pridu zamerat. Odpoved ziadna. PS Cenovo je to relativne. V principe SHERLOCK sa da zohnat o kusok lacnejsie (aj o 100 eur v zavislosti od dveri a vybavy), ale nie je problem mat to za porovnatelnu cenu ako v ADLE. ADLO ma urcite sirsi vyber dizajnu, ale tam uz je to cenovo niekde inde. Ak to zhrniem, nepochybujem, ze ADLO je drahsie. Uctuju si za kazdu blbost v desiatkach az stovkach eur.
Odpovedať
A este jedno plus pre SHERLOCK. Ponukaju alternativu k vlozkam MUL-T-LOCK (Izrael). Znacku EVVA (Rakusko- pri vyvoji spolupracuju s viedenskou univerzitou). 3KS od EVVA patri k doposial neprekonanym zamkom. Mozno je o kusok drahsi nez MT5+ od MUL-T-LOCK (priamy konkurent 3KS). Na druhej strane ale mul-t-lock ma kazdy. EVVA je zriedkavejsia. Je to ako s Windowsom. Hackeri a virusy sa sustreduju hlavne na WIndows. Ostatne systemy az tak nenapadaju, lebo, nie su tolko rozsirene....
Odpovedať
Článok sa načítava...
Profilova fotka
@palid ja mam podobnu skusenost ako ty a tiez sme sa rozhodli pre Sherlock, lebo v Adle boli velmi neochotni. som z TN
Odpovedať
Profilova fotka
Osobna skusenost s dverami od spolocnosti SHERLOCK v cene 700 eur nakomplet a velka spokojnost ako s montazou,tak aj kvalitou samotnych dveri.Typ K330/3,ale bola na ne nejaka speci akcia.A iba doplnim,ze trebars ADLO malo vtedy ponuku na dvere velmi identickych paramatrov,ale v cene o cca 300 eur vyssej.
Odpovedať
@palid no my mame dvere od ADLO a boli a sme spokojni...no asi zalezi vsetko od ludi. Do dvoch tyzdnov sme mali dvere od nasej prvej navstevy v predajni...takze u nas 10 prstov hore za ADLO. A ponuka od SHERLOCK bola o 250,- E vyssia na tu istu kategoriu dveri...takze asi je to osobna zalezitost u kazdeho.
Odpovedať
Mate niekto skusenosti s bezpecnostnými dverami od firmy O.G.E. maju ich vystavene v HM Tesco Poprad, Trencin, Liptovský Mikuláš.???
Odpovedať
ja mam 10b BD od profil BB a som spokojny sú masivne sice nie je hrot do zeme čo az taky problem nie je hroty sa rovnomerne vysuvaju, dobre tesnia nepocut hluk poriadne ani neciti ci niekto fajci na chodbe
Odpovedať
porovnavate len Adlo a Sherlock.su aj omnoho lacnejsie a rovnako kvalitne vyrobky od inych firiem.a hlavne co vie mna dorazit su tie "prehladne"cenniky oboch firiem, si myslite ze budete mat dvere za 500E lebo vlozka je zdarma a kadejake hluposti a v konecnom dosledku za dvere zaplatite 1150E
Odpovedať
@palid aj ja som z tn a adlo presne ako pises, ukazkovo neproklientsky pristup :-| po dobrych skusenostiach s bytom sme na dom dali zo sherlocku, pohrali sa s montazou dva dni cca 8 hodin, slusny pristup, vlozku mame evvu aj na byte aj dome a s nicim nebol problem. po montazi mi volal samotny majitel, ze ako som bola spokojna, ak nieco treba, nech dam vediet aj do buducna...no proste sanka dole sefe 8-) :-D
Odpovedať
@kriloter Preco nebrat dvere s uzamykanim do podlahy??
Odpovedať
@skytrooper ine ako adlo a sherlock by som urcite nebrala. a s tym cennikom. samozrejme ze ku dveram potrebujes zarubnu, kovanie, kukatko, atd, demontaz starych dveri nieco stoji, montaz novych, priplatok za 90 cm dvere. to nie ze si idem kupit len dvere za 500€ :-D pre mna bol ich cennik jednoznacny, s tym som problem nemala. a mam dvere aj s bodom do podlahy. nevidim jediny rozumny dovod preco by to malo byt zle....
Odpovedať
@skytrooper ale kludne, je to ok
Odpovedať
Profilova fotka
Hlasujem za ADLO, ooovela lepsie ako Sherlock, uz len co sa tyka vyberu, typov... Dvere od ADLA mame uz namontovane, velka spokojnost. V predajni nam vedeli skvele poradit, dokonca sme dostali "extra zlavu", vsetko sa da, ked sa chce...alebo vsetko je vecou dohody a dohovoru -v ramci moznosti ;-) Predajcovia vedeli okamzite poradit, zodpovedali akukolvek otazku. Terminy boli dodrzane, namotnovanie bez problemov.... Jednoducho velkaaa spokojnost !!! Mna Sherlock velmi sklamal, kym som tam nebola osobne, bola som rozhodnuta pre nich...realita - slaby vyber, minimalna ochotna....sklamanie. a ku vsetkemu vyssia cena...Pre mna ADLO vyhrava - dvere maju kvalitnejsie, krajsie, lacnejsie.....neni o com :) Asi ich moc vychvalujem...ale bola som-a som-skutocne spokojna :-D
Odpovedať
Príspevok bol zmazaný adminom, lebo nespĺňal Pravidlá prispievania do fóra.
@pildo mas uz cenovu ponuku?
Odpovedať
mam. poslali mi viac menej rovnaku cenu, aku maju na webe. rozmyslam nad dverami v 3tr s protipoziarnou ochranou. http://www.bezpecnostne-dvere.eu/bezp... cena sa navysuje este o 30€ za PP ochranu. sidlia v TN a do ZA maju dovoz zadarmo (zapocitane v cene 8-) ). Adlo mi poslalo ponuku na viac ako 1200€ a nie je tam myslim PP ochrana.
Odpovedať
@pildo no nie je nejako extra nizka cena. a nedocitala som sa, ci su certifikovane. ak sa nemylim, tak k poisteniu bytu treba certifikovane. tiez posledne dni riesim dvere. v adle si si dal ktore nacenit? mne dali najprv 1040, potom iny /ekonomickejsi/ typ na 880. inak vsetky v 3. triede a hlavne kovanie a vlozku v 3. bezp. triede. a sherlock 995, lebo vraj mame atyp zarubnu. kdezto adlo to ako atyp neberie, zrejme ich robi vsetky na mieru. prave pre tuto technicku cast so zarubnou som viac naklonena k adlu. ale uvidime este, co povie ich technik. inak mne sa este celkom pozdavaju dvere spartan.
Odpovedať
takze dvere som objednal. certifikovane su, vybral som si 3 triedu (pride mi ako najlepsi pomer cena a kvalita). celkovo ma dvere stali viac, dal som si lepsiu vlozku a ine kovanie. rozmery spravia podla zakaznika, udajne nie je problem spravit aj atypicke dvere. taktie exterierove (aj dvojkridlove) vedia, problem maju len ak by si chcela sklene casti v dverach. na nete su nacenene 80cm verzie. kazdych 10 cm navyse sa priplaca cca 20€. ja chcem standardne dvere (na 90cm by mi museli vela sekat do 40cm tehly). daval som si ale ine kovanie a lepsiu vlozku, cena sa priblizila k tym adlam co si pisala. ich pristup mi prisiel lepsi ako od adla v ZA. prislo mi, ze sa chceli velmi nabalit. aj ked mi casom poslali lepsie ponuky, ale nepaci sa mi, ze skusali ci skocim na vacsiu cenu a ked videli, ze sa neozyvam tak skusali ponukat nizsiu. neviem ci je to politika adla na celom SK, alebo len u nas, ale nepacilo sa mi to moc.
Odpovedať
V každom prípade keď si budete objednávať bezpečnostné dvere, tak sa informujte aj na pozáručný servis a otváranie zabuchnutých dverí. Volal som do firmy čo nám montovala dvere, lebo som si zabuchol dvere a oznámili mi že oni nechodia otvárať dvere. Dali mi kontakt na jednu firmu čo pre nich otvára zabuchnuté dvere. Došiel nejaký mastnovlasý moták a ani za pol hodinu dvere neboli otvorené. Už som strácal trpezlivosť a poslal som ho preč. Zbehol som do internet café u nás pod domom a hľadal som ďalšie firmy. Za 20 min. prišiel zámočník z firmy ... a dvere otvoril za pár sekúnd bez poškodenia. Už mi je jasné že nie je zámočník ako zámočník.
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?