Výstava nábytku v Nitre marec 2008

Zobraz úvodný príspevok
Profilova fotka
Ahojte stavitelky, v sobotu sa chystame do Nitry na vystavu nabytku a zariadenia. Bola tam nietorá z Vás pozriet? Aky maju vyber a da sa tam aj dobre nakupit za nizsie ceny? My tam chceme kupit resp. objednat obkladacky do kupelne a sanitu, ak by sa dalo aj spotrebice do kuchyne.
Na tomto linku je zoznam vystavovateľov : http://www.agrokomplex.sk/vystava/57/... :-) :-) :-)
Profilova fotka
dank: stolicky, ku vsetkym viem vyrobcu, akurat tie take co maju ten spodok ako prevratene U, tie neviem...
Profilova fotka
podla mna na vystave bolo co obzerat :-))))
katrin tie biele kozenne stolicky na poslednej foto sa mi pacili. :-)
katka mne sa páčia aj tie od toho drevexu-konkrétne tá strakavá hore-nemám na nu ale odvahu , na treťom obrázku tá oražovočervená priesvitná ale najviac asi tie koženkové. Takže neviem.
katrin prosim ta ta druha foto biele stolicky drevene nohy bol kto vyrobca?
Profilova fotka
to bol tusim Karpiš :)
Profilova fotka
noooooo, danka, ta strakava by sedela ku tvojej kuchyni straaaasne :) len neviem, ci by som chcela umele.. podla mna sa to potí v lete... jedine dat na to este nieco.... bohuzial, prave tie posledne neviem, ale bol to nejaky vyrobca tusim kozenych sedaciek..
Profilova fotka
este pre JOzefa sedacka:aj s popisom vyrobcu, bolo toho aj viacej ale nedalo sa vsetko fotit, vsaaaade sedeli lludia, plllllllno ludi. a pre Danku zlta koza :))) tuto farbu maju ti, co su na prvej fotke zo serie , co som posielala.. tize pekne stolicky..
Profilova fotka
tato firma to robi.. tu zltu..mali pekne veci..
Profilova fotka
Ahojte, ja som pozerala jedalenske stoly a az taky vyber nebol. Ale pridavam link na veci co ma oslovili www.kronzi.sk je to kupelnovy nabytok, uprava proti vode, za tretinovu cenu oproti tomu co som kupovala ja stolicky a stoly www.ton.cz www.kodreta.com http://www.artium.sk/ posledne sice dovoz z malajzie, ale design celkom fajn aj ked okopceny...ved kuknite...hadanka...najdi 3 rozdiely s originalom :)
dakujem katrin, je to ozaj karpis, v pozadi na foto som to nasla, inak tam som si ich nazvo nevsimla :-D vodnica pekny je ten kupelnovy nabytok ;-)
Článok sa načítava...
Profilova fotka
Tá hádanka je na tie stoličky?
Profilova fotka
Ak áno, jeden rozdiel mám. Originál je matný plast. Nezdajú sa mi tie vrúbky....
Profilova fotka
Sranda co vsetko ludia chcu kopirovat vsak? Len som chcela povedat ze je jasne co mali za predlohu :)
áno. zastávam názor, z roka na rok horšia. výhodou tohto roku boli len vyššie zľavy. zaujala ma tam tá zelená kuchyňa. veľmi pekne sfarbená. priťahovala oči snáď každého kto išiel okolo. aj sedenie bolo dobre riešené. no stôl sme žial nekúpili. očakával som tam aj stánok firmy od ktorej mám kuchyňu, nakoľko som chcel ladiť stôl do rovnakej farby. žiaľ, stánok madosu som nenašiel. ale našťastie taká celkom príjemná slečna mi vložila ich leták do ruky, s garancoiu, že zľava pre výstavu bude platiť do konca mesiaca. no to som zvedavý. prídem tam budúci týždeň, tak som uvidíme ]-(
Diskusia pokračuje po 3 mesiacoch
helou... nepamatate si z výstavy firmu, ktora vystavovala kuchyne.... bola Dankuchen, potom dalsia mala vela oranzovej-tí sa zameriavali na take fajnove vecicky a potom dalej taky kutik s kuchynami z BA ....mila pani tam bola ---neviete aka to bola firma?? som stratila vizitku 8-(
obzeral ju aj taký párik - dvaja chlapci..... jeden kraasny druhý dlhsie brčkave blond vlasy... x-)
Profilova fotka
nebola to nahodou EMEX kuchyne? @yukaya
Profilova fotka
ja teda neviem, ale stiahla som si zoznam vystavovatelov, prekonvertovala do excelu a podla filtra si nasla firmy, ktore sidlia v BA a su zo SR, kedze si napisala, ze boli niekde pri Dankuchen a tí boli v hale M4, tak som vyfiltrovala len tych vystavovatelov, ktori boli v M4, podla tohto filtra mi naslo 5 vystavovatelov, jeden bola Stavebna sporitelna, potom nejaky predajca mobilov, dalsie 2 intus SWEET HOME a potten & pannen su ti s tymi "fajnovymi vecickami" a ostali mi uz len EMEX Kuchyne.... no ak to tak bude, tak som na seba hrda! hotove CSI :-D 8-)
Profilova fotka
hanka, co CSI, priam FBI ! :) ak to aj nebude ono, aj tak si sikulka:)
@hanka_april no myslim, ze to bude ono, len sa tam nemozem dovolat a ani stranka im nejak nefunguje... 8-( no budem skuusat este volat..... diiiiky x-)
Diskusia pokračuje po 8 mesiacoch
ahoj ludkovia, bol niekto na vystave 2011? Ake dojmy...? 8-)
Strašné.
Profilova fotka
Ahoj,dnes som tam bola.No najprv velmi sklmana,ale posledne 3pavilony sa mi velmi pacili.Neisla som tam kvoli sedackam a tych tam bolo teda pozehnane.Ja som bola zamerana na krby a kuchynske linky ;-).
Profilova fotka
ja sa tam este len chystam, ale Tadea, kedze je bloknuta, mi poslala na mail nejake fotky, ze pre @andyfoto, biele spotrebice..a nejake moderne digestory.... Inak, celkovo som pocula , ze vydarena vystava hlavne aj na sedacky a spotrebice a dobre zlavy davaju vraj...
@nevo ? preco strasne :-S @ejco su aj krbove vlozky? aky je vyber? oplati sa? vdaka! @katrin21 nevies ake zlavy sa daju ziskat na sedacky? dakujeeem ;-)
Profilova fotka
tak v jednom pavilone su asi 4 vystavovatelia a mi sme si teda prisli na svoje,pretoze sme videli to co sme si vybrali.Ja si myslim,ze vlozku by si si vybral.
@ejco pamatas si aj mena vystavovatelov resp. ake znacky? da sa vybavit aj zlava? dakujem!
Profilova fotka
@katrin21 dakujem :), ako pozeram na tu bielu plyn. dosku bosch.. asi nejaka novinka.. tead aspon sa mi zda.. nevidel som este tuto dosku so "zlatymi" ovladacmi.. alebo to iba mne tak zobrazuje

Téma bola zamknutá adminom. Nie je možné pridávať ďalšie odpovede.


Nenašli ste čo ste hľadali?