cov aquaflot at-4 alebo aquatec at-6.

26. mar 20211000
  • Pozdvujem mam čov od vh tech.Vposlednej časti pri odtoku sa vytvorila pena tz.koláč? pred dvoma mesiacmi sme ju odkalovali,vlete nabolo nič ako sa ochladilo tak to začalo dik za radu.

• mate niekto skusenosť s čov vh tech.nam zapenila ako šlahačka viete my poradiť čo mám stým spraviť.

• Sponzor fóra
  • @jan45  dobrt den,takze cim menej sa zatazuje tym menej vzduchu?Potom ked sa neokyslicuju bakterie dochnu ci?Ja mam spustenu cov 6 tyzdnov v strede voda cista no kal sa mi nejak trati + pada nadol a vsade okolo vidim zakalenu vody duchadlo islo v kuse potom standart a teraz standart +3.Sme dvaja COV AT6.

• @bildok  dvaja jena AT6 málo. Pred žumpou podľa normy má byť septik.

• @jan45  ako sa to da riesit?Proste asi im chyba potrava tym potvoram da sa to nejak prikrmovat?

• @bildok  neprišla výzva ale odpoveď je stále aktuálna pre všetkých, raz za týždeň zvyšok suchého chleba do strednej nádrže

• @mufiny  skontrolujte mamutku vratného kalu a musíte mať správne nastavene dúchadlo, čiže prívod kyslíka do ČOV. Tieto čistiarne poznám.
    S tými baktériami to su veľmi milné informácie, ktoré máte. Oni pekne vydržia, pod mikroskopom ich máme odpozorované dlhé roky ako sa správajú.

• Dobrý deň všetkým,

chcela by som sa spýtať na nejaké možnosti ako riešiť odpadové vody v hornatom a skalnatom teréne. Aktuálne je tam žumpa, ale chcela by som vedieť, či nie je možná nejaká ekologická a rozumná alternatívna. Ide o chatu, ktorá sa využíva celoročne, ale samozrejme nie na každodennej báze. Býva tam naraz max. 6 ľudí, a to skôr výnimočne v lete a na vianoce. Potok je v dosahu asi 50 metrov, ale ten terén... je samý kameň... takže na výkop dosť náročné.

Ďakujem za info,
    m.

• Príspevok bol zmazaný adminom, lebo nespĺňal Pravidlá prispievania do fóra.

• Zdravim. Obnovujem diskusiu. Viete mi prosim niekto povedat vyhody a nevyhody Aquaflot vs Aquatec? Dakujem pekne

Pridaj príspevok

Nenašli ste čo ste hľadali?

hľadať len v názvoch tém