Menu Forum

Aké máte skúsenosti s Feng Shui?

3. nov 2015  • 
 Pridaj príspevok
fotoportrét
fotoportrét
majda27
6
Registrovala sa 27. októbra 2009 na modrastrecha.sk. Pridala 208 príspevkov. Má 12 priateľov. Okres Nové Mesto nad Váhom.
fotoportrét
fotoportrét
majda27
6
Registrovala sa 27. októbra 2009 na modrastrecha.sk. Pridala 208 príspevkov. Má 12 priateľov. Okres Nové Mesto nad Váhom.
 @miska1981 postel nesmie byt oproti dveram. Najlepsie je ak by bola diagonalne. Alebo ak by bola na stene oproti dveram tak tak ju treba posunut viac do rohu, tak aby nebola oproti dveram.
30. dec 2011 o 19:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
miska1981
Registrovala sa 29. januára 2010 na modrykonik.sk. Na modrastrecha.sk pridala 3 príspevky. Má 24 priateľov.
fotoportrét
fotoportrét
miska1981
Registrovala sa 29. januára 2010 na modrykonik.sk. Na modrastrecha.sk pridala 3 príspevky. Má 24 priateľov.
 @majda27 tak ja ju uz nemam kde dat...jedine čelom k tej stene kde je z druhej strany vana...lenze ani to nema byt a potom budeme mat hlavy pri dverach...
30. dec 2011 o 20:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
majda27
6
fotoportrét
fotoportrét
majda27
6
 @miska1981 tak prave som našla toto: "pokial ina moznost nie je tak je idealne medzi postelou a dvere dat nieco, cim tu energiu spomalis - nejaku prekazku ako napriklad kvety alebo paravan". Toto napadlo aj mna, ze ak by si nieco medzi dvere a postel dala, tak by to prerusilo, a nebol by to problem.
30. dec 2011 o 22:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
majda27
6
fotoportrét
fotoportrét
majda27
6
 @miska1981
Posteľ v priamej línii s dverami

Ak musíte posteľ umiestniť tak, že vaše nohy smerujú k dverám (nie len vstupným do izby, môžu to byť akékoľvek dvere, teda aj balkónové) umiestnite paraván, záves alebo kus nábytku medzi dvere a posteľ na eliminovanie straty vašej energie počas spánku.

Posteľ pod oknom

Keď máte posteľ umiestnenú pod oknom pokúste sa vytvoriť na noc pevnú "stenu" za hlavou, napr. pomocou závesov.
30. dec 2011 o 22:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Príspevok bol zmazaný adminom, lebo nespĺňal pravidlá fóra. Poznámka admina: “spamer”
31. dec 2011 o 07:58 • watcheswatches
Príspevok bol zmazaný adminom, lebo nespĺňal pravidlá fóra. Poznámka admina: “spamer”
Príspevok bol zmazaný adminom, lebo nespĺňal pravidlá fóra. Porušoval pravidlo "Nevkladaj kontaktné údaje firiem".
4. jan 2012 o 13:37 • strigonn
fotoportrét
fotoportrét
mravvcek (33 r.)
2
Registrovala sa 30. novembra 2007 na modrastrecha.sk. Pridala 480 príspevkov, 1 album a 1 inzerát. Staré mesto, okres Košice.
fotoportrét
fotoportrét
mravvcek (33 r.)
2
Registrovala sa 30. novembra 2007 na modrastrecha.sk. Pridala 480 príspevkov, 1 album a 1 inzerát. Staré mesto, okres Košice.
 Ahojte emoticon,kocky potrebovala by som radu od dobrej dusicky.Pred mesiacom sme kupili byt,spalna susedi s kupelnou,konkretne so stenou kupelne,kde su dve umyvadla a aj vana :(,a ked sme prerabali podlahu,vykukli na nas dve rury,zrejme vodovodne zo zeme,cize voda ide popri stene dolu v rurach.Postel mozem dat tak,ze budeme mat hlavy nad rurami :((((,neviete mi poradit,ako to osetrit?Dat nieco dole k tym ruram?Na tu stenu chcem dat bambusovy obklad,je to ok?Prosim poradte.Dakujeeeeem
6. jan 2012 o 23:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
mravvcek (33 r.)
2
fotoportrét
fotoportrét
mravvcek (33 r.)
2
 @janefs
@majda27
Ahojte ,kocky potrebovala by som radu od dobrej dusicky.Pred mesiacom sme kupili byt,spalna susedi s kupelnou,konkretne so stenou kupelne,kde su dve umyvadla a aj vana :(,a ked sme prerabali podlahu,vykukli na nas dve rury,zrejme vodovodne zo zeme,cize voda ide popri stene dolu v rurach.Postel mozem dat tak,ze budeme mat hlavy nad rurami :((((,neviete mi poradit,ako to osetrit?Dat nieco dole k tym ruram?Na tu stenu chcem dat bambusovy obklad,je to ok?Prosim poradte.Dakujeeeeem
7. jan 2012 o 10:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
majda27
6
fotoportrét
fotoportrét
majda27
6
 @mravvcek ahoj a neda sa ti postel otocit do inej strany?Co ja viem tak by nemalo byt celo postele oprete o takuto stenu. Skus sa popripade opytat aj na tomto fore: http://www.fengshuiharmony.sk/index.php?kam=diskusia
7. jan 2012 o 13:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
zuzizuz6 (30 r.)
Registrovala sa 21. septembra 2012 na modrastrecha.sk. Pridala 10 príspevkov. Okres Bratislava.
fotoportrét
fotoportrét
zuzizuz6 (30 r.)
Registrovala sa 21. septembra 2012 na modrastrecha.sk. Pridala 10 príspevkov. Okres Bratislava.
 co si myslite o tomto clanku? http://www.zariadim.sk/pribeh/voda-a-ohen
3. dec 2012 o 19:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
kapa34 (36 r.)
41
Registrovala sa 14. februára 2011 na modrastrecha.sk. Pridala 375 príspevkov a 5 albumov. Má 27 priateľov.
  • Už bývam v dome
fotoportrét
fotoportrét
kapa34 (36 r.)
41
Registrovala sa 14. februára 2011 na modrastrecha.sk. Pridala 375 príspevkov a 5 albumov. Má 27 priateľov.
  • Už bývam v dome
 @mravvcek zaujimam sa o FS,ale toto ma naozaj zaskocilo,teda nevedela by som ako to osetrit ani ja emoticon ako pise
@majda27 skus napisat otazku na www.fengshuiharmony.sk...tam Ti urcite Tina poradi co mas spravit emoticon ja viem len tolko,ze sa neodporuca mat ani vodnú podlahovku pod postelami,tiez sa treba toho vyvarovat emoticon inak rada by som Ti pomohla ale fakt netusim
3. dec 2012 o 20:02  •  už býva v dome  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
zla_erika
Registrovala sa 21. decembra 2012 na modrastrecha.sk. Pridala 129 príspevkov. Má 1 priateľa. Okres Bratislava.
fotoportrét
fotoportrét
zla_erika
Registrovala sa 21. decembra 2012 na modrastrecha.sk. Pridala 129 príspevkov. Má 1 priateľa. Okres Bratislava.
 feng shuey je blud. su to vsetko podvodnici.
21. dec 2012 o 17:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
nelynka (29 r.)
10
Registrovala sa 11. októbra 2007 na mojasvadba.sk. Na modrastrecha.sk pridala 97 príspevkov a 2 albumy. Má 82 priateľov. Okres Košice.
  • Prestavujem dom
fotoportrét
fotoportrét
nelynka (29 r.)
10
Registrovala sa 11. októbra 2007 na mojasvadba.sk. Na modrastrecha.sk pridala 97 príspevkov a 2 albumy. Má 82 priateľov. Okres Košice.
  • Prestavujem dom
 @mravvcek daj tam velke okruhle zrkadlo..
zrkadlo akoze rusi zle energie ktore idu z kupelne..
31. dec 2012 o 18:40  •  prestavuje dom  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
frlka
24
Registrovala sa 24. augusta 2009 na modrastrecha.sk. Pridala 8 príspevkov. Má 75 priateľov.
fotoportrét
fotoportrét
frlka
24
Registrovala sa 24. augusta 2009 na modrastrecha.sk. Pridala 8 príspevkov. Má 75 priateľov.
 ahojte...necitala som celu temu priznavam... emoticon
potrebujem poradit prosim...ktora kniha feng suej je najlepsia na zariadovanie domu?
mam 2 knihy, ale ani v jednej nie je to, co potrebujem emoticon a ak tam nieco je, tak zlozito napisane!!
chcem podrobnu a zaroven polopate napisanu knihu, kde je vsetko!!!: jednotlive izby...HLAVNE farby, rozmiestnenie nabytku, ...atd.
Prosim, poradte mi!!! emoticon
dakujem.
14. jan 2013 o 18:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
jaroe
Registrovala sa 9. augusta 2008 na mojasvadba.sk. Na modrastrecha.sk pridala 186 príspevkov. Má 1 priateľa. Okres Bratislava.
fotoportrét
fotoportrét
jaroe
Registrovala sa 9. augusta 2008 na mojasvadba.sk. Na modrastrecha.sk pridala 186 príspevkov. Má 1 priateľa. Okres Bratislava.
 ahojte, prosim vas je vhodne na WC sedatko s vodnym motivom? konkretne je to cervena ruza scasti akoby vo vode ponorena.
8. mar 2013 o 17:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
kapa34 (36 r.)
41
  • Už bývam v dome
fotoportrét
fotoportrét
kapa34 (36 r.)
41
  • Už bývam v dome
 @jaroe nema to podla mna ziaden vplyv emoticon
11. mar 2013 o 20:29  •  už býva v dome  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
evina313
Registrovala sa 6. februára 2008 na modrykonik.sk. Na modrastrecha.sk pridala 25 príspevkov. Má 3 priateľov. Okres Malacky.
fotoportrét
fotoportrét
evina313
Registrovala sa 6. februára 2008 na modrykonik.sk. Na modrastrecha.sk pridala 25 príspevkov. Má 3 priateľov. Okres Malacky.
 prosim o radu emoticon jedine miesto kam dat synovu postel je uložiť postel tak, že nad hlavou bude mat trám. sice prekrytý sadrokartonom, ale predsa mu bude niečo nad hlavou visieť emoticon možem nejak zabraniť negat. energii nad hlavou? emoticon alebo to nie je problem? dakujem
12. mar 2013 o 21:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
evina313
fotoportrét
fotoportrét
evina313
 nikto??? emoticon
26. mar 2013 o 19:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
kendrab
Registrovala sa 12. augusta 2013 na modrastrecha.sk. Pridala 2 príspevky.
fotoportrét
fotoportrét
kendrab
Registrovala sa 12. augusta 2013 na modrastrecha.sk. Pridala 2 príspevky.
 ak mas zaujem o feng shui a novinky v nom tak pozri link www.fengshui.sk
12. aug 2013 o 17:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
lenulien
Registrovala sa 1. júla 2011 na modrykonik.sk. Na modrastrecha.sk pridala 41 príspevkov. Má 1 priateľa.
fotoportrét
fotoportrét
lenulien
Registrovala sa 1. júla 2011 na modrykonik.sk. Na modrastrecha.sk pridala 41 príspevkov. Má 1 priateľa.
 @cigaretka5 Ahoj, môžem sa prosím opýtať, aj keď je to starý príspevok, keď zónu úplne napravo od vchodových dverí mám spálňu ale je to dom do písmena L, a vchodové dvere sú v strede spodnej časti toho L a spálňa teda úplne vpravo v pravej časti L, tak ktorá časť je najvzdialenejšia od vchod.dverí úplne vpravo zvislá alebo vodorovná časť L, lebo v zvislej máme tech. miestnosť a vo vodorovnej úplne vpravo spálňu. Nikde som to nevyčítala, asi sa vždy riešia len domy klasické nie takéto do L. Ďakujem za info, ak rozumieš, čo chcem povedať a vieš poradiť.
5. sep 2013 o 10:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
janefs
Registrovala sa 2. decembra 2009 na modrastrecha.sk. Pridala 99 príspevkov. Má 1 priateľa. Okres Košice.
fotoportrét
fotoportrét
janefs
Registrovala sa 2. decembra 2009 na modrastrecha.sk. Pridala 99 príspevkov. Má 1 priateľa. Okres Košice.
 @lenulien nepochopila som velmi tvoju otazku, preco potrebujes vediet ktora cast domu je najvzdialenejsia? Ano najvhodnejsie domceky podla fs su s pravidelnym tvarom idealne stvorec, obdlznik, prosim skor konkretizuj problem alebo mi napis spravu.
10. sep 2013 o 20:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
lenulien
fotoportrét
fotoportrét
lenulien
 @janefs Úplne napravo od vchodových dverí je zóna partnerstva, majú tam byť nejaké sošky v páre, alobo váza s červenými kvetmi, teraz máme byť kocku, tak to tak mám zariadené, ale staviame dom do L, vo vodorovnej časti toho L úplne v pravo je spálňa a v zvislej úplne v zadu je technická miestnosť, ktorá časť je prosím najvzdialenejšia vpravo od vchodových dverí pri dome do písmena L, teraz sa neviem zorietovať, v tej spálni to tak mám zariadiť? Ďakujem.
11. sep 2013 o 09:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
jan45 (71 r.)
93
Registroval sa 30. júna 2010 na modrastrecha.sk. Pridal 6569 príspevkov, 2 albumy a 1 článok. Má 23 priateľov. Okres Prievidza.
  • Už bývam v dome
    Bojnice, okres Prievidza
fotoportrét
fotoportrét
jan45 (71 r.)
93
Registroval sa 30. júna 2010 na modrastrecha.sk. Pridal 6569 príspevkov, 2 albumy a 1 článok. Má 23 priateľov. Okres Prievidza.
  • Už bývam v dome
    Bojnice, okres Prievidza
 @vasja2 sancta simplicita
11. sep 2013 o 11:10  •  už býva v dome  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
janefs
fotoportrét
fotoportrét
janefs
 emoticon zariadit mozes pekne co sa ti paci ale ak sa ches posilnit oblast partnerstva tak je to vzdy na juhozapade a otazkou ale je ake cchi vo vasom domcure bude vladnut, pravdepodobne bude chybat stred resp. bude mimo domcek , je potrebne sa pozriet na cely pozemok na orientaciu domceka na to co je vonku, odkial prichadza energia a kam sa ruti emoticon ...a co sa z nej dostane dostane dnu, parove predmety v spalni urcite neuskodia . V technickych miestnostiach ktore ani velmi nepouzivame bud cchi skor stagnovat.
18. sep 2013 o 21:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
vahy333
1
Registrovala sa 24. augusta 2012 na modrastrecha.sk. Pridala 79 príspevkov. Má 1 priateľa. Okres Michalovce.
fotoportrét
fotoportrét
vahy333
1
Registrovala sa 24. augusta 2012 na modrastrecha.sk. Pridala 79 príspevkov. Má 1 priateľa. Okres Michalovce.
 dobrý den.... práve dozariadujem moj 2 izbový bytík.... vzhladom na to, že sme štyria z toho 2 deti tak som zvolila varian...jedna izba detská a druhá izna splálno-obývačka.... je teraz na mne ako to sklbit...chcela som postel, nechcela som rozkladací gauč..lebo taký variant sa mi zdá iba akoby hostovský a nie ako DOMA... rozmerovo sa nedá oddelit spálnova čast od obývačkovej ..iba ako nejakou záclonou jemnou... zo stropu až dole.... vie mi niekto niečo poradit aj vzhladom na FS?? dakujem za každý nápad .... emoticon
30. sep 2013 o 08:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
elty
Registrovala sa 1. februára 2007 na modrykonik.sk. Na modrastrecha.sk pridala 1 príspevok. Okres Bratislava.
fotoportrét
fotoportrét
elty
Registrovala sa 1. februára 2007 na modrykonik.sk. Na modrastrecha.sk pridala 1 príspevok. Okres Bratislava.
 Pekný deň prajememoticon
je tu niekto ,kto by mi vedel pomoct v nasej situacii v rodinnom dome? Naša spálňa je podľa všetkého dosť zle situovaná a bohužial neviem čo s tým. Máme ju na prvom poschodí a pod ňou sa nachádza vchod do domu a kúpeľna ( umývadlo, bidet, wc a sprcha a stavitel tam vyvrtal ešte aj studňuemoticon ). Čelo postele je opreté o stenu a teda hlavy sú presne nad wc, bidetom a sprchou a koniec postele začína akurát tam, kde je vstupná chodba do domu. Akurát čo je ok, je nasmerovanie hlav podľa GUA čísla máme čislo 9 s manželom a teda sme orientovaní na juh. Stačilo by dať pod postele zrkadlá, či niečo iné... ďakujem za každú raduemoticon @majda27, @kapa34.....
17. dec 2013 o 09:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
voda_o_vode
Registroval sa 23. mája 2014 na modrastrecha.sk. Pridal 1 príspevok, 1 album a 1 článok. Okres Nitra.
fotoportrét
fotoportrét
voda_o_vode
Registroval sa 23. mája 2014 na modrastrecha.sk. Pridal 1 príspevok, 1 album a 1 článok. Okres Nitra.
 Pokiaľ tomu aspoň trochu rozumiem tak vhodné miesto, kde umiestniš napríklad akvárium s vodou alebo fontánu v byte, kancelárii, dome sa každý rok mení. Vidno to aj v tom to videu http://www.bukera.sk/filmy/feng-shui-umietnenie-vody-v-byte-dome. To isté platí napríklad aj pre orientáciu postele emoticon a nás v nej.
23. máj 2014 o 23:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš