Menu Forum

Aké máte skúsenosti s Feng Shui?

3. nov 2015  • 
 Pridaj príspevok
fotoportrét
fotoportrét
marcela91
13
Registrovala sa 20. decembra 2009 na modrastrecha.sk. Pridala 47 príspevkov. Má 13 priateľov.
fotoportrét
fotoportrét
marcela91
13
Registrovala sa 20. decembra 2009 na modrastrecha.sk. Pridala 47 príspevkov. Má 13 priateľov.
 @janefs dakujem pekne za infomacie, co som citala aj zahr. stranky, najviac sa pouziva na urcenie gua cisla domu a nasledne sektorovanie /priaznive a nepriaznive/ kde dom sedi a kde dom pozera, pomocou LO-SCHU mriezky /snad som to spravne napisala/.metoda gua domu podla hlavneho vchodu /urcenie presneho stredu a nasledne trojuholnickovanie presne podla severojuznej osi sa moc nerobi, nenasla som taketo informacie na zahr. strankach. Aj ked uznavam, ze je velmi tazke urcit niekedy kde dom pozera a kde sedi podla tejto metody, na niektorych domoch co sledujem by som to nevedela urcit ani za svet /u nas je to jednoznacne, vsetky okna na juhu :D/ Dam si este spravit zistenie geopatogennych zon, nech naplanujem presne priecky, lebo to je asi dolezitejsie, ako spravny sektor a smer postele, ked spim na nejakej geop. zone, mozem mat najlepsie FS a nepomoze to emoticon
9. feb 2015 o 21:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
janefs
Registrovala sa 2. decembra 2009 na modrastrecha.sk. Pridala 99 príspevkov. Má 1 priateľa. Okres Košice.
fotoportrét
fotoportrét
janefs
Registrovala sa 2. decembra 2009 na modrastrecha.sk. Pridala 99 príspevkov. Má 1 priateľa. Okres Košice.
 @marcela91 ..ako to par slovami napisat ... Metoda tych 8ich domov pouziva mriezku to ano ale tiez potre bujes urcit presnu polohu priecelia a kde dom sedi..... Tie vysece ... S tymi sa mozes stretnut pri dalsej z technik FS tzv lietajucej hviezde ... Ale to musis na 2stupne presne poznat smer priecelia... A niekdy pouzijem obe techniky aby som presnejsie urcila polohy horskych a vodnych hviezd v dome... Tych technik vo fs je viacero neda sa povedat ktora je lepsia kazdy pracuje s niecim inym ... Ale sleduj pozemok co vnimas ocami kde vychadza slnko kde mas nejaku rieku jazero kde mas horu ... A ano aj geopatogenne zony .... Doma sa snaz mat vyhlad z postele na dvere a za celom postele pevnu stenu bez dveri a bez okien ...je to viac ako spravny smer ak to mozem zjednodusene povedat
emoticon
9. feb 2015 o 22:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
iigor
58
Registroval sa 14. mája 2013 na modrastrecha.sk. Pridal 627 príspevkov. Má 5 priateľov.
fotoportrét
fotoportrét
iigor
58
Registroval sa 14. mája 2013 na modrastrecha.sk. Pridal 627 príspevkov. Má 5 priateľov.
 @janefs súhlas , hlavne geopatogénne zóny ľudia veeľmi podceňujú ale aj elektrosmog...
9. feb 2015 o 23:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
kala713
Registrovala sa 19. marca 2007 na modrastrecha.sk. Pridala 3 príspevky. Okres Detva.
fotoportrét
fotoportrét
kala713
Registrovala sa 19. marca 2007 na modrastrecha.sk. Pridala 3 príspevky. Okres Detva.
 Môžem poprosiť o radu ohľadom krbu? Máme ho na zlom mieste a to presne v strede - centre bytu. V rámci obývačky je umiestnený na východe. Nie je také jednoduché krb zbúrať, navyše je to celkom príjemné krbovať v zime. Dá sa to riešiť nejako inak, resp. zmierniť niečím, napr. farbou krbu (je murovaný)?
3. nov 2015 o 14:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš