Aké máte skúsenosti s Feng Shui?

12. mar 20184485
  • @janefs  dakujem pekne za infomacie, co som citala aj zahr. stranky, najviac sa pouziva na urcenie gua cisla domu a nasledne sektorovanie /priaznive a nepriaznive/ kde dom sedi a kde dom pozera, pomocou LO-SCHU mriezky /snad som to spravne napisala/.metoda gua domu podla hlavneho vchodu /urcenie presneho stredu a nasledne trojuholnickovanie presne podla severojuznej osi sa moc nerobi, nenasla som taketo informacie na zahr. strankach. Aj ked uznavam, ze je velmi tazke urcit niekedy kde dom pozera a kde sedi podla tejto metody, na niektorych domoch co sledujem by som to nevedela urcit ani za svet /u nas je to jednoznacne, vsetky okna na juhu 😃/ Dam si este spravit zistenie geopatogennych zon, nech naplanujem presne priecky, lebo to je asi dolezitejsie, ako spravny sektor a smer postele, ked spim na nejakej geop. zone, mozem mat najlepsie FS a nepomoze to 🙂

• @marcela91 ..ako to par slovami napisat ... Metoda tych 8ich domov pouziva mriezku to ano ale tiez potre bujes urcit presnu polohu priecelia a kde dom sedi..... Tie vysece ... S tymi sa mozes stretnut pri dalsej z technik FS tzv lietajucej hviezde ... Ale to musis na 2stupne presne poznat smer priecelia... A niekdy pouzijem obe techniky aby som presnejsie urcila polohy horskych a vodnych hviezd v dome... Tych technik vo fs je viacero neda sa povedat ktora je lepsia kazdy pracuje s niecim inym ... Ale sleduj pozemok co vnimas ocami kde vychadza slnko kde mas nejaku rieku jazero kde mas horu ... A ano aj geopatogenne zony .... Doma sa snaz mat vyhlad z postele na dvere a za celom postele pevnu stenu bez dveri a bez okien ...je to viac ako spravny smer ak to mozem zjednodusene povedat
    😴

• @janefs  súhlas , hlavne geopatogénne zóny ľudia veeľmi podceňujú ale aj elektrosmog...

• Sponzor fóra
  • Môžem poprosiť o radu ohľadom krbu? Máme ho na zlom mieste a to presne v strede - centre bytu. V rámci obývačky je umiestnený na východe. Nie je také jednoduché krb zbúrať, navyše je to celkom príjemné krbovať v zime. Dá sa to riešiť nejako inak, resp. zmierniť niečím, napr. farbou krbu (je murovaný)?

• Príspevok bol zmazaný adminom, lebo nespĺňal Pravidlá prispievania do fóra.

• @janna_1  Ahoj mam zaujem o knihu FSH.moj mail je nianiania@azet.sk

Pridaj príspevok

Nenašli ste čo ste hľadali?

Články od našich partnerov
    Pri poistení domu či bytu pozor na podpoistenie
    Rekonštrukcia kúpeľne v panelovom byte má svoje pravidlá
    Nový PREKLAD HELUZ FAMILY 3in1 nosný má variabilný priestor na vonkajšiu tieniacu techniku
    Archív článkov od partnerov