Aké máte skúsenosti s Feng Shui?

Zobraz úvodný príspevok
...Feng Shui je starodávne čínske umenie o harmónii bývania.... ide o vplyv okolitého prostredia a času na ľudí žijúcich vo svojich domovoch......rada si vymenim osobne skusenosti :-)
Odpovedať
caute neviete mi niekto poradit chcem si zariadit dom podla feng shui ???
Odpovedať
Profilova fotka
myslím, že nejaké rady nájdeš aj tu vo fóre, len často môže ísť len o veľmi všeobecnú radu, ak chceš ušiť interiér priamo na mieru, treba podrobný rozbor nehnutelnosti aj okolia. Pošlem ti IP s podrobnosťami... ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
aj ja poprosim info s podrobnostami..dakujem..
Odpovedať
Profilova fotka
jj bude bude, všetko bude :-)
Odpovedať
Profilova fotka
Ahojte Fengšujky :-) . Čo si myslíte o rozložení tohoto domu podla feng shui? Nechcem žiadne analýzy, viem, že dom treba zamerať atď., len také vaše pocitové analýzy :-)
Odpovedať
Profilova fotka
Dala som ho do albumu "dom" lebo tuto na stránke nie je dobre vidieť pomenovanie izieb. Trošku to tu stíchlo, tak som si povedala, že tú stagnujúcu energiu treba trochu oživiť :-D
Odpovedať
Profilova fotka
ja som okomentovala:) ale len tak naozaj moj pocit, :)
Odpovedať
Profilova fotka
Aj ja som napísala svoj názor :-(
Odpovedať
Profilova fotka
No veď to je presne to čo ma zaujíma Katrin. Čisto subjektívny názor a osobný pocit :-)
Odpovedať
Profilova fotka
no, zatial sa dost zhodujeme, takze asi ten nas subjektivny nazor bude asi dost objektivny:)
Odpovedať
Profilova fotka
Všimla som si :-D
Odpovedať
Profilova fotka
Prerobila som to :-) Kuk na to :-N
Odpovedať
Článok sa načítava...
zuzana581 - nikto, kto sa zaobera co len trochu FS ti nevie odpovedat na tvoju otazku... Ak chces len "pocit" z toho domu, hod to ako otazku pre vsetkych, nie pre FS, pretoze bez zamerania ti nikto seriozne neodpovie.
Odpovedať
Napr. v tom druhom navrhu pises, ze chces mat vsetky izby na vychod - podla FS je velmi dolezite, ake smery su clenovia rodiny. Mozno zistis, ze izby na vychod budu pre vas absolutne nevhodne. Alebo budu nevhodne pre hlavu rodiny a pod... Takze ak chces ozaj odpoved FS odbornika, tak napis aspon vase gua cisla a tak sa ti k tomu navrhu moze niekto vyjadrit. Btw. navrhovat dom bez znalosti dispozicie pozemku je tiez dost odvaha.. ale ak to robis len tak pre zabavu, tak ok, nic som nepovedala :-)
Odpovedať
Profilova fotka
@akvi my sme východné typy všetci, takže asi tolko k tým spálňam, ale chcela som ich na východ aj predtým, než som toto vedela. A dala som to preto do tejto diskusie, lebo som chcela počuť názor tých, ktorých zaujíma aj feng shui. Ako som písala, nechcem žiadny rozbor, lebo stavanie ešte nie je aktuálne. Bude o rok (dúfam :-D ) a zatial len zvažujem všetko a robím si taký prieskum. :-)
Odpovedať
Profilova fotka
ako si mozem vypocitat Gua cislo? diky:)
Odpovedať
Profilova fotka
@katrin21 ak chceš pošli mi tvoj mail. Pošlem ti tam tabulky na ten výpočet. Ale neviem ti to 100% zaručiť, lebo mojej dcéry tam to číslo je zlé. Keď mi ho počítala odborníčka na FS tak namiesto 5 sme zistili že je 1. Ale inak je vraj tá tabulka dobrá.
Odpovedať
katrin napr. tusi to vies pozriet - fengshuiharmony.sk/index.php?kam=kua (snad to nikto nezmaze ]-( )
Odpovedať
akvi a ako sa to pocita? pozerala som to ale dako sa v tom nevyznam :-(
Odpovedať
Profilova fotka
mozete mi poslat, katrin21@azet.sk
Odpovedať
no ale nasla som ine stranky kde sa to da vypocitat asi lahsie. zaujimava tema len malo casu na precitanie.
Odpovedať
katka ty to vies pocitat podla toho co dala akvi?
Odpovedať
Profilova fotka
neskusala som , bola som mimo...
Odpovedať
Profilova fotka
co je to gua cislo? vcera som si vsimla tuto temu a celkom ma zaujala, rozmyslala som ze by som si kupila knihu. aky mate nazor na feng shui, mate podla toho zariadeny dom,alebo byt?
Odpovedať
Profilova fotka
@mima1 to je tabulka čo dala akvi. Tam si nájdi kedy si sa narodila a uvidíš tam svoje číslo. @katrin tá moja tabulka je skoro rovnaká ako dala akvi, ale môžem ti poslať aj to čo mám ja.
Odpovedať
no to hej to som tak pochopila ale nenasla som tam cely datum narodenia. nasla som len rok ale datum mi tam chyba.
Odpovedať
ak by som to len podla roku tak mam cislo tri a tiez mi vyslo cislo tri aj v inej tabulke na inej stranke cize asi to bude len podla roku.
Odpovedať
Profilova fotka
idem to kuknut teda...
Odpovedať
Profilova fotka
no to tam máš od do, napríklad od februára 1980 do januára 1981. Ak spadáš do toho roku, tak si to konkrétne číslo.
Odpovedať
Profilova fotka
ja tej tabulke nerozumiem.... :-p akoze kde to vidim , ze od -do??
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?