Aké máte skúsenosti s Feng Shui?

Zobraz úvodný príspevok
...Feng Shui je starodávne čínske umenie o harmónii bývania.... ide o vplyv okolitého prostredia a času na ľudí žijúcich vo svojich domovoch......rada si vymenim osobne skusenosti :-)
Odpovedať
tu uz sa rozhodni, co sa ti viac paci, podla mna viac vyniknu orchidei...
Odpovedať
Profilova fotka
myslím podľa feng shue či vyhovujú. Podľa pátu, farby atď. ja neviem všetky tie kritériá.
Odpovedať
keby nie, napisala by som...:)vyber, co sa ti viac paci
Odpovedať
Profilova fotka
ďakujem :-D
Odpovedať
Zdravim...... Hallo pani V ;-) :-D :-D :-D ... babka uz tretieho ma, tak OK - necham ich na pokoji.... ... :-( :-( :-( ... fasa - takze dcera vyhodila....ani nehovorim kolko eciek za Swarowskych motylikov...co teraz s nimi???????????? To nie pre mna bola otazka - dcera s novym priatelom si zariaduju "hniezdo lasky" a tak si myslela, ze ked su parove - ale ja hned jej som tiez povedala - vies ako sa hovori : prelietavy ako motyl....??? co s nimi??? aj ked som neskutocne chytena FS - do kosa ich nehodi - ...neviem, kde maju orientovanu spalnu.... maju ich niekde "zavriet" - odlozit do skatule - a po mojom absolvovani kurzu ich niekde umiestnim, ci ..... myslis, ze niekde sa pre nich najde vhodne miesto??? Ci..??? Help mi, please... vdaka pa
Odpovedať
zlato, tazka otazka, ako "material" su najvhodnejsie do SZ...a neber to tak fatalne, babka uz mozno skonci pri tomto 3om, ale dcera (ma 20?) mozno nie:)))))))))))))))))))))))
Odpovedať
:-D :-D :-D ...ahoj Draha... :-D :-D :-D ...smejem sa tu sama - s laptopom.... jasne, babka ma 84 rockov - prezila 2 manzelov, 2 "pusy-priatelov",...tak ta je OK ... ale moja"mlada" = konecne vidim prvy-krat na nej, ze je stastna, a vies este po tom predchadzajucom "zakopnuti"... a.... oboch "mladych" chytlo po mne FS...."jelikoz" - mlady muz chova papagajov a 3 roky mu nie-a nie zahniezdit.... tak som zistila, ze napajadla na vodu aj krmidla mal tak, ze sa nedali dvere na klietkach uplne-volne otvorit...tak krmidla premiestnil - A ! 2 pary papagajikov uz maju v hniezdach po 2 vajicka....neviem, ci to pomohlo...ale - ved aj v Biblii sa pise - nejak - : "ver - a Tvoja viera Ti pomoze ..... " ...a zle spaval - mal hlavu na stene s kupelkou - premiestnil - spi podstatne lepsie - ta je uneseny z FS.... :-D :-D :-D - taaa - newiem, ci neprideme na kurz 3 :-D :-D :-D
Odpovedať
taa to setri cica:))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))
Odpovedať
;-) ...mlady je v "baliku" ...pre seba uz mam... :-D :-D :-D
Odpovedať
...Adi, preco mlada neskusi motyle vymenit, ked ich len teraz kupovala? nemal by to byt problem...
Odpovedať
... hmmm ...Vandi - Presov - Wien....a ja som daleko od W....... :- :-D :-D ...je tu este jedna moznost :-D :-D :-D Ked budem prestupovat z Ostereich-Taxika do vlaku na vychod - stretneme sa na stanici v BA - a Ty pojdes nasledne na "vylet" do Wien a vymenis u Sww..... :-D :-D :-D ...OKi??? ;-) ;-)
Odpovedať
ty vtipalek:)
Odpovedať
Článok sa načítava...
:-D :-D :-D ... ja stale... ...ummm.... takze z Tvojej "poznamky" o vymene usudzujem, ze aj v tom SZ nie su najvhodnejsie, resp. nikde....tak jak som si hned prvotne pomyslela: prelietavy motyl Emanuel.... ... a tolko sme sa pred tym vyletom narozpravali o parovych zvieratach a poucala ju o celozivotnej laske a vernosti kaciciek a labuti....ta....ked motyliky sa jej tak veelmi zapacili...
Odpovedať
co to tu citam? ze motyle nie su vhodne?..ja mam motylov na kvetinacoch v obyvacke...nakreslene.... :-S aj vtedy nie su vhodne? ja by som vas mala prestat citat tusim..lebo skrachujem :-D
Odpovedať
Profilova fotka
Ja myslim, že vadia len v spalni - prelietave sny ;-)
Odpovedať
Ahoj dievcata, vidim, ze ste tu celkom odbornicky, chcem poprosit o radu. Nedari sa nam babetko, co by ste odporucali zmenit v spalni? Mame biele steny, rozmyslala som, ze by som vymalovala, ale neviem, aku farbu, tiez mozno nejake jemne motivy...Poradite? DAkujem :-)
Odpovedať
hallo...sisab - a nie je Vam v tej spalni zima?? :-D ...biela je podla mna studena farba, alebo nemocnicna.... ...a l e ....pockaj na BOSS-ku pani V ;-) ...ta to uplne do details "rozpitva"....a najodbornejsie
Odpovedať
oki, tak cakam :-)
Odpovedať
Adriana ja mám biele steny v celom dome a vnímam ich ako čistotu, proste nepopísané plátno, ne ktorom vyniknú doplnky obrazy detaily a tak, nie ako zimu alebo sterilitu( nemocnice)
Odpovedať
Vandi chcem si len overiť jednu vec, naša 17-ka sa výrazne zlepšila po tom čo som jej doplnila do izby ktorú má na východe pomerne dosť zelenej pozatvárala taký ten výstavný bordel ako laky parfémy a pod do krabíc a ona sa začala chovať normálne z drzej pubišky je fajn milá kočka môže to mať podľa FS súvis?
Odpovedať
Sisa, zial iba zmena farby nepomoze. v takychto pripadoch je nutna analyza bytu, ktora da odpoved na to, kde je problem. moze to byt chybajuca cast na SV, ale aj S,JZ...alebo poskodeny sektor, kt. patri tebe, alebo partnerovi.tento problem je potrebne osetrit a tiez sa analyzou hlada vhodne miesto na zavesenie programovacieho obrazu na prichod dietata. Kvetka, bez poznania suvislosti tazko povedat, mohla si nieco rozpohybovat, co zaposobilo aj na dceru - vychod patri rodine, primarne vsak ma na dceru velky vplyv aj juh (patri ml. zene vo veku 12-21 rokov).
Odpovedať
Vandas, a bola by si ochotna sa mi na to pozriet? Mame prave za sebou tretie umele oplodnenie-neuspesne, pritom sa zda byt, ze obaja sme ok. |-| Napis mi, co potrebujes vediet, dodam ti vsetko :-) Dakujeeeeeem :-N
Odpovedať
Sisa, musela by som prist. zamerat byt (rozmery a kompasom) a cely si ho nafotit a nasledne spravit analyzu s navrhom liecenia bytu. odpovede mozem mat az po zakresleni, nemusia a zvacsa nie su zjavne na 1. pohlad...
Odpovedať
Vandas, aha |-| to myslis taky fengsuej kompas? Sa mi zda, ze moja mamina ho ma. Keby som to skusila pomerat, kde by som si to mohla nastudovat?
Odpovedať
Sisa, co myslis, ako si to zamerať? http://www.fengshui-studio.sk/feng-su... zamerat sa da aj buzolou, nie je nutny profi FS kompas. samotne vyladenie a hlbsie informacie na webe nenajdes. to sa da naucit len na kurze u FS majstra.
Odpovedať
Vandas, rozmery, fotky, orientaciu domu, vsetko by som ti dodala, ci aj tak je nutna osobna navsteva? AKoze niezeby som mala nieco proti, ale neviem odkial si a az tak by som ta obtazovat nechcela :-)
Odpovedať
Ďakujem Vandas, pre mňa je dôležité že mladá je fajn nech to už má súvis s čímkoľvek ;-), ale predsa len je vôbec tá zelená správna? A ak hovoríš o rozpohybovaní mám pocit, že vzťahom sa nejako začalo dariť po tom čo sme urobili poriadok a podlahu na povale, asi nás to prestalo tlačiť
Odpovedať
zelena je na vychod najvhodnejsia:) a poriadok je zaklad FS. ale ved to na sebe pozname, ked je doma poriadok, citime sa ovela lepsie:)
Odpovedať
Ja som šikovnejšia ako som dúfala :-D nejako som tú zelenú tam asi cítila a teraz pozerám že na JZ kde máme ďalšie dve detské izby ktoré ladíme do žlta oranžova až červena som sa tiež celkom trafila v podstate farby v celom dome okrem kúpelne sú tak ako majú byť ...prosím ťa poraď ako by si riešila kúpelne na severe keď jedna je taká teplá žlto okrová v kombinácii so šedou a druhá tlmená červená so šedou
Odpovedať
Kvetka, tu hraju rolu aj tzv. hviezdy, ktore prinasaju dalsie kvality prvkov , ktore treba zohladnit, k tomu je potrebne presne vediet, aky typ vstupu do bytu mate (min. svetovy smer)
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?