Aplikacia na spravu nakladov pri stavbe domu

Ahojte, trosku taka ina otazka, ale vedeli by ste mi poradit aplikaciu kde by som si mohla pisat naklady na stavbu domu? Idealne taku, ktoru viem zdielat s priatelom a kazdy by tam zapisal co, kedy a za kolko kupil/zaplatil. Viem, ze su apky na naklady, spravu financii ale nepotrebujem aby mi to pocitalo, ze minam vela 😂 A pero a zosit - to fakt nieeee. Pozn. mame IOS
Odpovedať
A čo tak jednoducho Microsoft Excel? (prípadne neplatenú alternatívu: OpenOffice)
Odpovedať
Profilova fotka
@engynka to fakt aj taka aplikacia funguje? ja som to pisala do zosita a potom som si to do pocitacu zapisala a vytlacila.
Odpovedať
Profilova fotka
@1renata101 oznacis bunku stlacis automaticky sucet a oznacis bunky ktore ma spocitat.
Odpovedať
Ok. Este raz v jednoduchych slovach: mobilna aplikacia - IOS - synchronizacia s viac zariadeniami. Cize: nie zosit, nie excel, nie pocitac
Odpovedať
Profilova fotka
@wolodymyr excelovska tabulka? 😄 😄
Odpovedať
@engynka excel je aj na ios a funguje tam uplne normalne sychronizacia na viac zariadeni. Ci len nemas rada excel?
Odpovedať
Profilova fotka
zošit a pero. Pozrieš sa na to aj o 10 rokov, pokiaľ vymeníš mobil 3x za nový a tvoja "appka" bude už outofdate 😄
Odpovedať
Profilova fotka
ak zdielatelne, tak napr. https://www.google.com/sheets/about/ (zadarmo, pouzivam od roku 2015) potom rozlicne - Buido, Cenkros atd. Pre normalny bezny dom somarina, tam staci papier, pero kalkulacka. Alebo excell alebo libreoffice alebo google sheets.
Odpovedať
Profilova fotka
@mgx zaručene by som hlavne kvôli tomu ja osobne kúpil NAS s tripple RAID aby som to mal zálohované... ľudia si komplikujú život. V jednoduchosti je krása. sheet and paper
Odpovedať
@vilny39 ja milujem excel. A teda viem aj v nom slusne robit, nielen sum a if 😂 Ale teda na telefone nieeee 🙈
Odpovedať
Profilova fotka
Tabuľky od Googlu.
Odpovedať
1
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?