Oprava poruchy fotovoltiky od ZSE

Zobraz úvodný príspevok
Dobrý deň Chcem vám napísať moju skúsenosť s fotovoltaikou od ZSE. Aby som to krátko zhrnul. Montáž po podpísaní zmluvy prebehla 6 mesiacov po dohodnutom dátume pritom som mal kód na dotáciu, ktorú som nedostal lebo už neboli peniaze. Systém mi fungoval perfektne až do minulej soboty kedy mi začal striedac vykazovať chybu. Napísal som reklamáciu na ZSE a už týždeň čakám na opravu. Píšem sťažnosti a oni mi vždy arogantne odpisu, že majú na opravu 30dni! !! Pritom v zmluve je napísané, že oprava sa ma vykonať neodkladne. Nekupujte fotovoltaiku od ZSE sú arogantný, drahý a jednajú s vami ako s blbcom. Otrasne. Ma niekto skúsenosť ako ja?
Odpovedať
1
2

Odpoveď na príspevok od kejsix:

@kajo873 su to silovo namáhané čínske šunty, mysl…
@kejsix ja neviem, a nevydržia? Ktorá značka vydrží 10 rokov?
Odpovedať

Odpoveď na príspevok od kejsix:

@frantisekca čiže klasika, zas nejaký hoax bez od…
@kejsix Že sa trafená hus ozvala? Prizračné. Link som poslal do správy. Takže ži v pokoji ďalej.
Odpovedať

Odpoveď na príspevok od frantisekca:

@kejsix Že sa trafená hus ozvala? Prizračné. Lin…
@frantisekca Link tradične na paletovy odber 😂😂😂
Odpovedať

Odpoveď na príspevok od kejsix:

@frantisekca Link tradične na paletovy odber 😂😂😂
@kejsix Neviem s čím máš problém. Vieš čítať? Jasné som napísal, že od 75€/kus. A samozrejme, že môžeš kúpiť aj 1 kus, ale cena nebude 75€. Tá platí pri odbere min.36 kusov. Robíš užitočného idiota?
Odpovedať

Odpoveď na príspevok od frantisekca:

@kejsix Neviem s čím máš problém. Vieš čítať? Ja…
@frantisekca ty si fakt márny 👍
Odpovedať

Odpoveď na príspevok od foox:

@zdenkonr tak si daj namontovať niečo, čo v prípa…
@foox Nehovorím o oprave, ale najmä o neodbornej montážia vysokému riziku požiaru. Radšej si priplatím za serióznu firmu ktorá tu je desať rokov....
Odpovedať

Odpoveď na príspevok od zdenkonr:

@foox Nehovorím o oprave, ale najmä o neodbornej…
@zdenkonr poplašili ľudí s tými požiarmi hodne 🤣
Odpovedať
1
2
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?