Hruba elektroinstalacia bungalow 1 posch 120 m2, 2 posch 130m2

Profilova fotka
Zdravim co je zahrnute v hrubej istalacii....? Osadenie kablov ,drazkovanie ,osadenie krabiciek,sadrovanie osadenie skriniek ...? Istice prudove chranice by mali byt v cene hrubej instalacie a wago svorky .Potom druha etapa svetla vypinace,,,?
Odpovedať
@skin1984 informuj sa u toho kto ponuku vyhotovil...
Odpovedať
Profilova fotka
@lukino55555 2750 eur sa my zda vela ked to bude len kabelaz,a hola skrina ,a zasadrovane kable
Odpovedať
2750 je vela? Ja son dal za 120 m podkrovie za hrubu instalaciu 2000 a ty mas 250 m....
Odpovedať
@skin1984 za hrubú inštaláciu v štandarde na takú plochu je to aj málo...
Odpovedať
Profilova fotka
@martinak15 tak potom co ta vyjde komplet ..?
Odpovedať
@skin1984 podla toho kolko kablov, krabiciek, sekania, vrtania tam mas. Suma a m2 domu tazko naznacia.
Odpovedať
@skin1984 Aspoň tu nepíš somariny a pomenuj veci pravým menom. Bungalov nemá 2. poschodie. Stavia dom a ani nevie aký.
Odpovedať
Mna vysla elektrika 8900€. Je v tom komplet zakablovanie 188m2 bungalovu(svetla,zasuvky,data) Rozvody na alarm,bleskozvod,rozvadzac s isticmi nakomplet a nakoniec aj finalizacia zasuvky,vypinace,svetla,LED pasy,zapajanie spotrebicov,alarm a zapojenie.
Odpovedať
@skin1984 no tak kvalitne urobena elektrika v dome je dost palka. Ja som daval úplný standard bezne zastrcky vypinace znacky legrand potom senzon 360° na nocne osvetlenie plus 5 termostatov niko. A veru ze to bola palka "D
Odpovedať
Profilova fotka
@marcel714 vrchne poschodie co som len tak napocital v kazdej izbe po 4 zasuvky po 2 okruhy na strope su 3 izby ,kupelna 2 okruhy strop + 3 zasuvky ,1 okruh pod zrkadlo.Chodba 2 okruhy strop + spodne osvetlenie 6 krab ,.Kuchyna a obyvacka 4 okruhy strop+samostatne pod stol ,pod linku zasuvku 12 zasuviek + Tv internet ,Predsien 2 okruhy strop + 2 zasuvky .Schodiste 2 okruhy strop .Vrchna skrinka 48 isticova .To je jedno poschodie a to druhe je rovnake tiez cele obytne .Vonkajsie osvetlenie na fasade okolo celeho domu 9 svetie +3 zasuvky
Odpovedať
Profilova fotka
@ruren bungalow je podpivniceny mudrland a ma dva terasy
Odpovedať
@skin1984 tak to mas podla.mna dobru cenu.Pocitaj s finalom ze bude viac.
Odpovedať
Článok sa načítava...
Profilova fotka
Jedno posch malu dvaja za 3 dni hotove zajtra este 1 izba a ja som bol v tom ze este aj istice aj prudove chranice su v cene .Islo im dokopy cca okolo 500 bm kabelaz 1 posch.spolu 3x1.5 3x.2,5 .Pocital som matros skrinka 50 eur ,sadra ,krabicky ,iteny ,- 30 eur ,kabelaz cca400 eur ked to rozdelim na polovicu tych 2750 tak cca 600 eur zarobok.Zajtra zacinaju spodne poschodie
Odpovedať
Profilova fotka

Odpovedať
Profilova fotka
@marcel714 wau dost tak mam pocitat este raz taku cenu ako pri hrubej instalacii
Odpovedať
@skin1984 podla toho ake vypinace a svetla budes davat
Odpovedať
Profilova fotka
Nemam este privodny kabel do domu od skrinky cca 40 bm ,hromozvod to bude tiez drahe....
Odpovedať
@skin1984 taketo veci si yreba premysliet a nacenit dopredu :-) mas nejaky rozpocet?
Odpovedať
Profilova fotka
@marcel714 rozpocet s projektu..? Ale moju penazenku :-D
Odpovedať
Profilova fotka
Tak cena je potom ok na tento dom +cely podpivniceny s Dt tvarnic
Odpovedať
Ja led som siel stavat tak som si dopredu rozmyslel co chcem,potom to slo u projektanta na papier a nasledne som si to daval nacenit viacero firmam a na zaklade toho a mojich vyhladavani cien som si stanovil bugget na tu ktoru cast vystavby a ratal som samozrejme s nejakou rezervou....
Odpovedať
Profilova fotka
Kurenie ,voda ,kompletna instalacia bez plynovej pripojky my nacenili 163m2 podlahovka ,6 kus radiatory 2 kus rebrikovy ,podlahovka Rehau aj vodoinstalacia Rehau 10 rokov zaruka ,kotol plynovy zasobnik 120l ,predpriprava na tuhe palivo , 3 wc ,2 krat kuchyna,2 x kupelna na kluc 12500 eur s plynovym kotlom v hodnote 2100 eur +projektova dokumentacia tlakove skusky ,bez antihydroveho poteru ....
Odpovedať
@skin1984 Stále to nenazývaš pravým menom. Suterén nieje poschodie. Mudrlant. Keď už tak suterén a prízemie. Alebo dve podlažia, ale poschodie tam nijak nepasuje.
Odpovedať
@skin1984 A konkrétne k tej cene. , Drážky vyrezať, diery na krabice vyvŕtať, káble naťahať, skriňu osadiť na to netreba elektrikára. Tak že cena 0 €
Odpovedať
Profilova fotka
@ruren mam na to tak za 2750 eur ,
Odpovedať
@skin1984 nič v zlom, ale mám pocit, že si z tých, ktorí ešte ani účet v ruke nemajú a už vedia, že to bude veľa :) .. cenu máš jak počas black friday
Odpovedať
Profilova fotka
@ondro81 tak cenu som vyhral potom...?!
Odpovedať
@skin1984 veď ti to píšeme už traja....
Odpovedať
Profilova fotka
Tak som spokojny dakujem vsetkym ....a co sa tyka kurenia...?
Odpovedať
To, že kurenár zarobí neporovnateľne viac, ako elektrikár. nikoho netrápi. Sviňa nenažraná bude vždy elektrikár...
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?