Rýchly sprievodca: Modrá strecha ponúka množstvo inšpirácií a odpovedí na vaše otázky

  • 04.10.2023

Vítame vás u nás, na stránke, sociálnej sieti a najväčšom Fóre o stavbe, bývaní, rekonštrukcii, záhrade a domácnosti na Slovensku. Modrá strecha je vám otvorená. Využite všetko, čo vám ponúka! A nie je toho málo.

Modrá strecha

Fórum o stavbe, rekonštrukcii, záhrade a bývaní

Na Modrej streche môžete diskutovať na rôzne témy a poradiť sa s našimi používateľmi a Profesionálmi v najväčšom diskusnom Fóre o stavbe a bývaní na Slovensku. Hľadáte najlepší stavebný materiál? Potrebujete recenzie na stavebné firmy? Čakajú vás práce v záhrade a neviete si rady? Zaujímajú vás interiérové inšpirácie? Alebo by ste si radi prečítali reálne skúsenosti používateľov s domácimi spotrebičmi? V našom Fóre nájdete odpoveď na všetko. Ak ste odpoveď predsa len nenašli, založte novú diskusiu a pýtajte sa.

Ako môžete založiť novú diskusiu na Modrej streche?

Je to ľahké. Jednoducho sa prihláste alebo sa zadarmo zaregistrujte na Modrej streche, nájdite sekciu Fórum a pridajte svoju otázku cez tlačidlo „Nová diskusia“.

Fórum o stavbe, rekonštrukcii, záhrade a bývaní - Modrá strecha

Fotoblogy a fotografie bývania od reálnych ľudí

Inšpirujte sa a buďte inšpiráciou vkladaním prípravných albumov zo stavby či rekonštrukcie alebo inšpiratívnych albumov s predstavami o vašom novom bývaní. Poraďte sa s ostatnými Strecháčmi. Modrá strecha je priestor na zdieľanie pokrokov a plánov ale aj hotových realizácií, stavieb, rekonštrukcií domu či bytu, prípadne slúži na zdokumentovanie prác na záhrade či výberu interiérových dekorácií.

Váš fotoalbum viete nastaviť ako verejný či súkromný. Uverejnite fotografie vo svojom profile na Modrej streche a možno sa práve vy stanete súčasťou nášho redakčného výberu „Vybrali sme“ alebo dostanete toľko „Páči sa mi to“, že sa váš album zaradí do každomesačného rebríčka TOP fotoalbumov na Modrej streche.

Obľúbené fotoalbumy radi zdieľame aj na našich sociálnych sieťach.

Ako si vytvorím fotoalbumy na Modrej streche?

Prihláste sa alebo sa bezplatne zaregistrujte a prejdite do svojho profilu, v ktorom nájdete možnosť pridať krátku správu (status), fotoalbum alebo článok.

Fotoblogy a fotografie bývania od reálnych ľudí - Modrá strecha
Autor foto: @neyaa

Nový Magazín s článkami na Modrej streche

Predstavujeme vám Magazín na Modrej streche! Prečítate si v ňom všetko o:

  • stavbe domu
  • rekonštrukcii bývania
  • interiérových inšpiráciách a trendoch
  • domácnosti
  • chalupárčení
  • záhrade

Objavte chutné recepty či užitočné rady do domácnosti. V Magazíne vám prinášame aj zaujímavé rozhovory s odborníkmi, ale aj členmi našej/vašej Modrej strechy, ktorých fotoalbumy sa pravidelne umiestňujú v TOP rebríčkoch. Poradíme vám so všetkým – od základov, až po interiérové dekorácie.

Aké témy vás zaujímajú? Prijali by ste rozhovor s vybraným odborníkom? Čo by ste si v našom Magazíne chceli prečítať? Napíšte nám a my sa pokúsime vaše želanie splniť.

Magazín s článkami o stavbe, rekonštrukcii, interiérovom dizajne, domácnosti a záhrade - Modrá strecha

Profesionáli – firmy, živnostníci, e-shopy a ďalší

Správna kombinácia materiálov, farieb a nábytku dokáže zmeniť akýkoľvek priestor na pravý domov. No kľúčovým faktorom sú tiež spoľahlivé stavebné spoločnosti a dodávatelia.

Pozrite si profily a prácu našich Profesionálov a vyberte si tých svojich. Poraďte sa s nimi a inšpirujte sa ukážkami ich práce.

Bazár – predávajte a kupujte nábytok, stavebný materiál, náradie či záhradné príslušenstvo

Nakupujte a predávajte všetko, čo súvisí s bývaním v našom Bazári. Okrem použitého tovaru tam nájdete aj nový tovar od našich Profesionálov, ale aj byty a domy na predaj či prenájom. Stačí produkt/službu vyhľadať alebo si prejsť vybrané kategórie.

bazár na modrej streche

Inšpirácie – reálne fotografie interiérov, rodinných domov, projektov či záhrad

Modrá strecha je plná inšpirácií z každej oblasti bývania. Stavba domu, interiér, záhrada, chalupa, domácnosť… Nájdete ich vo Fotoblogoch našich Strecháčov, ale aj v sekcii Inšpirácie, kde nájdete nápady prehľadne rozdelené pre každú tému zvlášť.

Inšpirácie - reálne fotografie interiérov, rodinných domov, projektov či záhrad

Spriaznené duše a priateľstvá

Sme viac ako najväčší portál o bývaní na Slovensku. Sme komunita a miesto, kde vďaka zdieľaniu rovnakých radostí aj starostí vznikajú priateľstvá na celý život.

Pre ešte viac tipov a inšpirácií sledujte aj náš Facebook a Instagram.

P.S. – Staňte sa členom našej super skupiny na Facebooku. Je nás už takmer 17 000!

Máte otázky? Kedykoľvek nám napíšte, sme tu pre vás na e-mailovej adrese info@modrastrecha.sk

S Modrou strechou je radosť bývať!

Diskusie na tému článku