Vyspravka zakladov

Profilova fotka
Zdravím vás. Toto leto idem izolovat zaklady a suteren od podzemnej vody...chcem sa spýtať s čím vyrovnam zaklady pred lepenim asfaltových pasov?
Odpovedať
@dusko_bosko Čo podľa teba znamená podzemná voda? Je to zemná vlhkosť, alebo spodná voda? Ako hlboko máš najvyššiu hladinu spodnej vody? Ak je vyššie, ako podlaha v pivnici, tak budeš mať miesto pivnice bazén. V tom prípade musíš urobiť tlakovú izoláciu proti spodnej vode. A nerozumiem - načo chceš vyrovnávať základy? To máš len základové pásy? Alebo máš základovú deku? Tá by mala byť rovná, veď to by mal byť vyliaty betón. Trochu to upresni, ja som nepochopil otázku.
Odpovedať
Profilova fotka
S tou vodou som sa zle vyjadril cast suterenu mam pod zemou a vlhnu mi muri po dazdoch dom je postaveny na brehu. A neviem ci to bude yreba vyrovnavat ale jeto starsi dom tak neviem v akom stave budu muri tak som chcel vediet co sa na to pouziva
Odpovedať
Profilova fotka
Takto to mam...jednastrana suterenu resp. Prizemia je nad zemou a postupne do výšky asi 150cm je pod zemou
Odpovedať
Profilova fotka
tú istú funkciu splní aj styrodur nalepený na stene. Ak je dobre položený, spáry na penu, má aj izolačnú schopnosť proti stekajúcej vode, aj tepelnú izoláciu, Vrch treba uzavrieť okapovou lištou
Odpovedať
1
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?