Vyjadrenie - návrh na vklad

Dobrý deň, ahojte, pred mesiacom som podával návrh na vklad a akurát dnes som pozrel na portál kataster.skgeodesy a vidím, že moja žiadosť je v stave prerušené konanie. Chcem sa opýtať či mi príde nejaké vyrozumenie poštou alebo sa musím ísť osobne informovať? Ďakujem za info 🙂
Odpovedať
Tak isto ako sa pytas tu, sa mozes opytat aj na prislusnom katastri. Nebojsa, oni ti to povedia…
Odpovedať
Nemám možnosť sa ísť tam opýtať momentálne preto sa pýtam tu či to príde aj poštou.
Odpovedať
@peter331 informácia o prerušení by Vám mala prísť aj poštou, doručením do vlastných rúk. 🙂
Odpovedať
@peter331 príde list a bude tam konkrétne napísané čo treba doplniť a dokedy.. Buď niečo chýba alebo môže byť aj zlá hodnota kolku zaplatená
Odpovedať
@9senses9 @marsdm Ďakujem Vám 🙂
Odpovedať
zavolaj na príslušný kataster a podla čísla vkladu sa informuj prečo prerušili konanie, ak sa ti nechce čakať na list...
Odpovedať
Ja som riešila toto isté,prerušili vklad,ale list prišiel až za 14 dní. Teraz som podala to čo chceli a, čakám 8 dní a ešte stále sa to neprešlo. Neviete koľko dní majú potom zase na to aby to zapísali?
Odpovedať
@peter331 pride ti list domov, len si davaju s tym na cas poslednu dobu, pride ti normalne vyrozumenie, co treba zmenit, doplnit, kde je problem.
Odpovedať
@veronikamilec Majú na to zasa 30 dní, ale zvyknú to už vybaviť rýchlejšie.
Odpovedať
1
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?