Súťaž: Vyhraj kuchynský robot Sencor v hodnote 159 EUR a ďalšie skvelé ceny!

Zobraz úvodný príspevok
Profilova fotka
Milí Strecháči, tak ako sme sľúbili, len pár týždňov po úspešnej súťaži o robotický vysávač prichádzame s ďalšími super cenami. 🙂 Ako poďakovanie za všetky krásne inšpirácie vo Fotoblogoch či rady, o ktoré sa delíte v našom Fóre, sme sa vám rozhodli priniesť ďalšiu skvelú súťaž! Tentokrát žrebujeme až troch výhercov! Ceny sú nasledovné: 1. cena - Kuchynský robot Sencor v hodnote 159 EUR 2. cena - Kávovar na kapsule Bosch v hodnote 35 EUR 3. cena - ročné predplatné časopisu podľa vlastného výberu (Môj dom, Urob si sám alebo Záhrada) Podmienky súťaže sú jednoduché: Stačí sa prihlásiť alebo registrovať (registrácia je úplne zdarma) a v termíne 25.7. - 7.8. pridať do svojho profilu album s fotografiami vášho krásneho domu, bytu, interiéru, obľúbeného miesta v domácnosti či záhrady. Album môže byť aj inšpiračný, prípadne v ňom môže byť váš návod na šikovný domáci projekt pre kutilov, fotopostup či váš obľúbený recept. Do súťaže budú zapojené fotoalbumy, ktoré zverejníte v termíne 25.7. - 7.8. 😉 Pozor, fotografií musí byť aspoň 5 a musia sa týkať len tém, ktoré riešime na Modrej streche! Po splnení podmienky, t.j. po pridaní fotoalbumu s aspoň 5 fotografiami v téme Modrej strechy, napíšte sem do tejto diskusie, aby sme videli, že to máte splnené. 🙂 Ďakujeme všetkým, ktorí tvoria Modrú strechu. Nesmierne si vážime, že sa s nami delíte o svoje sny o bývaní a budujete takú úžasnú komunitu. S Modrou strechou je radosť bývať! Zhrnutie podmienok súťaže: 1. Stačí sa prihlásiť alebo registrovať (registrácia je úplne zdarma) a v termíne 25.7. - 7.8. pridať do svojho profilu album s aspoň 5 fotografiami vášho krásneho domu, bytu, interiéru, obľúbeného miesta v domácnosti či záhrady. Album môže byť aj inšpiračný, prípadne v ňom môže byť váš návod na šikovný domáci projekt pre kutilov, fotopostup či váš obľúbený recept. 2. Do súťažnej diskusie s názvom "Súťaž: Vyhraj kuchynský robot Sencor v hodnote 159 EUR a ďalšie skvelé ceny!" napíšte komentár, v ktorom nám dáte vedieť, že ste fotoalbum vytvorili. 3. Vaše fotografie môžete zverejňovať od dnes, t.j. od 25.7. do 7.8.2022. Do súťaže budú zapojené len fotoalbumy, ktoré vytvoríte v tomto termíne. 4. Každý sa do súťaže môže zapojiť iba raz. Pozor, vytváranie duplicitných účtov za účelom zapojenia sa do súťaže nie je povolené! Takýto súťažiaci bude vylúčený. 5. Zo súťažiacich, ktorí splnia podmienky, náhodne vyžrebujeme troch výhercov 6. V súťažnej diskusii s názvom "Súťaž: Vyhraj kuchynský robot Sencor v hodnote 159 EUR a ďalšie skvelé ceny!" zverejníme do 7 dní od ukončenia súťaže loginy (používateľské mená) 3 výhercov a budeme ich kontaktovať prostredníctvom internej pošty. 7. Cenu výhercovi zašle prevádzkovateľ portálu Modrá strecha. 8. Organizátorom súťaže je Modrastrecha.sk v spolupráci s Planeo Elektro a vydavateľstvom JAGA
Vytvorila som môj prvý album záhrada, moje obľúbené kvety
Profilova fotka
Je to tam 🙂
Chcem sa zapojiť do súťaže a posielam album našej prerábky bytu.
Hotovo
Profilova fotka
Splnene
Album nášho domčeka vytvorený 🙂🍀
Profilova fotka
Album pridaný. Držím každému palce
Splnené
Profilova fotka
@michaelarecht Prosím, vynechajte ma zo svojich trápnych promo akcií. Ďakujem
ruze🙂
Pridané v albume Záhrada ❤️
Profilova fotka
Aktuálne robime fasadu 🙂 teraz je to nase oblubene miesto kde travime cas 🙂
Článok sa načítava...
Profilova fotka
Fotoalbum je vytvorený 😊. Teším sa, že sa môžem podeliť s vami fotkami z nášho domova.
Profilova fotka
Album pridaný 🍀🍀🍀😁
Hotovo
Hotovo
Pridane
Hotovo
Profilova fotka
@michaelarecht Prosím, vynechajte ma zo svojich trápnych promo akcií. Ďakujem
Album vytvorený, postupne pridám viac fotiek z nášho domčeka 🙂 V Planeo sme nakúpili všetky spotrebiče do domu, ale kuchynský robot do kuchyne nemám, tak by ma výhra potešila 🙂
Album vytvorený 🙂
Profilova fotka
Konečne pridané 😉
Album pridany 🙂
Album "Premena starého nábytku a iné renovácie" vytvorený. Takže sa zapájam do súťaže. Ďakujem.
Album pridany
Album "Garden" vytvoreny 🙂
Profilova fotka
Zapojení sutaziaci pisu, ze vytvorili album.. ale ja ich fotky nevidim.. inac, nevedela som o sutazi, pred tyzdnom som kupila robot inde.
Profilova fotka
Zapojila som sa do súťaže pre nás aktuálnou témou.. inšpirácia terasa, dvor, záhrada… 🙂
@michaelarecht Prosím, vynechajte ma zo svojich trápnych promo akcií. Je to obyčajná NEVYŽIADANÁ pošta. Ďakujem
Profilova fotka
Vytvorený nový album exteriér domu ☺️ Výhra by ma potesila a bolo by to aj aktuálne k mojim meninám 💚🤩 pekný večer všetkým.

Téma bola zamknutá adminom. Nie je možné pridávať ďalšie odpovede.


Nenašli ste čo ste hľadali?