Súťaž: Vyhraj kuchynský robot Sencor v hodnote 159 EUR a ďalšie skvelé ceny!

Zobraz úvodný príspevok
Profilova fotka
Milí Strecháči, tak ako sme sľúbili, len pár týždňov po úspešnej súťaži o robotický vysávač prichádzame s ďalšími super cenami. 🙂 Ako poďakovanie za všetky krásne inšpirácie vo Fotoblogoch či rady, o ktoré sa delíte v našom Fóre, sme sa vám rozhodli priniesť ďalšiu skvelú súťaž! Tentokrát žrebujeme až troch výhercov! Ceny sú nasledovné: 1. cena - Kuchynský robot Sencor v hodnote 159 EUR 2. cena - Kávovar na kapsule Bosch v hodnote 35 EUR 3. cena - ročné predplatné časopisu podľa vlastného výberu (Môj dom, Urob si sám alebo Záhrada) Podmienky súťaže sú jednoduché: Stačí sa prihlásiť alebo registrovať (registrácia je úplne zdarma) a v termíne 25.7. - 7.8. pridať do svojho profilu album s fotografiami vášho krásneho domu, bytu, interiéru, obľúbeného miesta v domácnosti či záhrady. Album môže byť aj inšpiračný, prípadne v ňom môže byť váš návod na šikovný domáci projekt pre kutilov, fotopostup či váš obľúbený recept. Do súťaže budú zapojené fotoalbumy, ktoré zverejníte v termíne 25.7. - 7.8. 😉 Pozor, fotografií musí byť aspoň 5 a musia sa týkať len tém, ktoré riešime na Modrej streche! Po splnení podmienky, t.j. po pridaní fotoalbumu s aspoň 5 fotografiami v téme Modrej strechy, napíšte sem do tejto diskusie, aby sme videli, že to máte splnené. 🙂 Ďakujeme všetkým, ktorí tvoria Modrú strechu. Nesmierne si vážime, že sa s nami delíte o svoje sny o bývaní a budujete takú úžasnú komunitu. S Modrou strechou je radosť bývať! Zhrnutie podmienok súťaže: 1. Stačí sa prihlásiť alebo registrovať (registrácia je úplne zdarma) a v termíne 25.7. - 7.8. pridať do svojho profilu album s aspoň 5 fotografiami vášho krásneho domu, bytu, interiéru, obľúbeného miesta v domácnosti či záhrady. Album môže byť aj inšpiračný, prípadne v ňom môže byť váš návod na šikovný domáci projekt pre kutilov, fotopostup či váš obľúbený recept. 2. Do súťažnej diskusie s názvom "Súťaž: Vyhraj kuchynský robot Sencor v hodnote 159 EUR a ďalšie skvelé ceny!" napíšte komentár, v ktorom nám dáte vedieť, že ste fotoalbum vytvorili. 3. Vaše fotografie môžete zverejňovať od dnes, t.j. od 25.7. do 7.8.2022. Do súťaže budú zapojené len fotoalbumy, ktoré vytvoríte v tomto termíne. 4. Každý sa do súťaže môže zapojiť iba raz. Pozor, vytváranie duplicitných účtov za účelom zapojenia sa do súťaže nie je povolené! Takýto súťažiaci bude vylúčený. 5. Zo súťažiacich, ktorí splnia podmienky, náhodne vyžrebujeme troch výhercov 6. V súťažnej diskusii s názvom "Súťaž: Vyhraj kuchynský robot Sencor v hodnote 159 EUR a ďalšie skvelé ceny!" zverejníme do 7 dní od ukončenia súťaže loginy (používateľské mená) 3 výhercov a budeme ich kontaktovať prostredníctvom internej pošty. 7. Cenu výhercovi zašle prevádzkovateľ portálu Modrá strecha. 8. Organizátorom súťaže je Modrastrecha.sk v spolupráci s Planeo Elektro a vydavateľstvom JAGA
Hotovo 🙂
Hotovo 🙂 pridané
Dobrý deň pridávam aj ja sem svoju novú kuch.linku .Kedže som kuchár tešim sa ako v nej budem variť samé dobré veci.
Profilova fotka
Zapojila som sa a skúsim šťastie 🙂
Profilova fotka
Zapájam sa 😉 a pridavam fotky násho splneneho sna 🙏✌🤟
Album pridany ❤️ potesil by ma kuchynsky robot, nakolko to je moja napln prace🤗
Naša záhradka pri dome je malá, s domčekom a teraz pripravujeme stavbu prístreška na oddych a pohostenie navštevy. Ešte je veľa roboty, finančne to vychádza na viac mesiacov. Cez to všetko sme už jedno posedenie mali.
Hotovo 😎 😄
Album vytvorený
A clenovia co maju v albume niekolko desiatok fotiek sa nezapoja? Alebo mi nieco uslo. Ci to sluzi ako motivacia pre novych clenov? Neplanujem sutazit len ma to zaujalo
Profilova fotka
Milí naši Strecháči, ďakujem veľmi pekne každému, kto sa zapojil do našej súťaže a každému, kto sa s nami podelil o fotografie z vašich krásnych domovov a záhrad. Výber bol náročnejší, pretože sme museli preveriť vaše albumy a splnené podmienky ale je to tu! Systém nám náhodne vybral víťazov, ktorým srdečne gratulujem. 🙂 1. CENA Kuchynský robot Sencor v hodnote 159 EUR poputuje k @mamelka (album vytvorený 5.8.2022 s názvom Rekonštrukcia domu-alebo chceme si splniť sen =》🏠🌻🌼🐶 mat domcek a vratit sa na Slovensko-album č.2) 2. CENA Kávovar na kapsule Bosch v hodnote 35 EUR pôjde k @rain77 (album vytvorený 4.8.2022 s názvom Garden house) 3. CENA ročné predplatné časopisu podľa vlastného výberu príde k @robo_pavlik (album vytvorený 6.8.2022 s názvom Náš bungalov) Gratulujeme víťazom, postupne sa vám ozvem v súkromnej správe. Strecháči, ak ste nevyhrali, nezúfajte. Čoskoro sa vám opäť ozveme s novou zaujímavou súťažou. 🙂 Prajem všetkým krásny deň. Miška z Modrej strechy
Profilova fotka
ooooooooooooooooooooooooooo 🙂 Ďakujem zo srdca, verím, že aj naďalej budú moje albumy s našou prácou inšpiratívne a taktiež blahoželám víťazom 🙂
Článok sa načítava...
Profilova fotka
@michaelarecht teším sa 🥰
Profilova fotka
A taktiež gratulujem výhercom a dúfam, že albumy budú naďalej inšpiráciou. Hlavne každému želám pevné nervy v rekonštrukcii a stavbe svojho vysnivaneho domova
Profilova fotka
Ďakujem pekne, som potešený. Už dávno som nič nevyhral a to sa stále zúčastňujem súťaží. 😉

Téma bola zamknutá adminom. Nie je možné pridávať ďalšie odpovede.


Nenašli ste čo ste hľadali?