Jemna prasklina medzi omietkou a sadrokartonom

Ahojte k stene mame napojeny sdk sposobom ze sa medzera ktora bola asi od 3-5cm zapucovala omietkou a nasledne sa urobila dilatacia a tam sa dal akrylovy tmel. Na final sa to zase prepucovalo omietkou a zasuchalo aby sa to prepojilo. Cele sa to namalovalo a po asi tyzdni sa objavila tato prasklina. Za kazdu radu budem vdacny.
Odpovedať
Penetrovat,presietkovat, a omietnuť. Ak to nechceš vidieť. Ak to chceš dilatovat,tak to bude v mieste dilatacie praskať stale. ,jedine ze dilataciu priznaš.
Odpovedať
Profilova fotka
@krtko0123 ono to inak ani dopadnut nemohlo, SDK so stenou takto prepojit nemozes. Pre amatera najjednoduchsie dat na celu stenu SDK a rohy vyriesit no-coat paskou. Pripadne cele presietkovat, ale budu ti zasa praskat rohy. Spoje SDK riesit paskou vsade, kupit SDK taky, ktory zakryje celu vysku steny (nie lepit to z dorezov). Sadrokartonovat nevies, daj to spravit niekomu kto uz to predtym robil...
Odpovedať

Odpoveď na príspevok od mgx:

@krtko0123 ono to inak ani dopadnut nemohlo, SDK …
@mgx ja som to nerobil robili to ludia co to robia 10 rokov. Neni to lepene z odrezkov je to normalna stena zo sdk na konstrukci ktora je aj prepaskovana, presadrovana a zabrusena. To co prasklo je iba ten prechod sdk na omietku. Ta stena nesla inak urobit bola tam velka medzera a chyba bola aj pri omietkach lebo nedali hore rohovu listu aby sa dal sdk dorazit na hranu tej omietky. Aktualne ma napada iba to napenetrovat a omietnut cele nanovo aj so sietkou. Otazka je ci nebude vadit sdk to ze je konstrukcia na 60cm aby to nevytrhlo.
Odpovedať
1
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?