Ste spokojní s vysávačom Vorwerk 140?

Zobraz úvodný príspevok
Sme vo fáze,kedy je potrebné urobiť rozvody na centrálny vysavač,ale vošiel mi do cesty Vorwerk 140 a urobil dojem,až na tú cenu-pomaly viac ako central-lebo tie zlacneli a rozvody si urobime sami,kvalita vysávania hrá v prospech vorwerku až na tie vrecká-tu je lepší centrál,čas tlačí a tak vďaka za skúsenosti s worverkom
Odpovedať
Profilova fotka
ups zabudla som pridat foto z mobilu
Odpovedať
@monikastana Sorry za off-topic, ale vas prispevok "foto z mobilu" dava uplne novy rozmer fotkam z mobilu :-D :-D :-D :-D
Odpovedať
@danculd fakt dobreee :-D
Odpovedať
Profilova fotka
@danculd dakujem. kedze mobil mi nedovoli prihlasit sa na modru strechu tak som to musela takto...tabletom mobil cvaknut
Odpovedať
@monikastana :-)
Odpovedať
@monikastana presne toto som aj ja urobila a moj vysávač mi povysaval po ňom to iste :-)
Odpovedať
Diskusia pokračuje po 4 mesiacoch
Predám pár krát použitú hlavicu SP 530 s príslušenstvom na Vorwerk (VK136,VK150). Naraz vysáva aj umýva podlahu. Oplatí sa do bytov, kde nie sú koberce. Cena 250€
Odpovedať
Diskusia pokračuje po 8 mesiacoch
@monikastana @monikastana no ja som brutálne vysávala karcherom, stvorkou, matrac a potom ten pánko Vorwerkom, ale čo ešte on dokázal za sajrajt po mne vytiahnuť? Ja si ho kúpim
Odpovedať
My máme tiež Vorwerk doma. Vysava úžasne, riadny bordel to vytiahne z kobercov. Akurát mi ide na nervy, že nie je jeden nastavec na všetky povrchy a napríklad nejaké prepinanie na ňom, keď chceš vysávať koberec a potom podlahu. Na vsetko treba iný nadstavec, na koberce iný, na podlahu iny, na matrace iny. A to máme len tri. Ešte ma stvalo pri kupe, že sa kupuje každý nadstavec osobitne. Za tú cenu, fakt nebola nizka za jeden vysávač, už mohol človek dostať plnú výbavu.
Odpovedať
Diskusia pokračuje po 2 mesiacoch
@siska1313 prosím ťa ked s ním umývaš podlahu na 20 m 2 dáš ? vody a používaš originál ich prostriedok,alebo?ked si odmyslíš cenu?! išla by si do toho znovu,či?
Odpovedať
@marta2610 neumyvam s ním, ten nadstavec sme už nekúpili, aj tak už bola cena podľa mňa nehorazna, dať 1200€ za vysávač a nemáš ani vsetko príslušenstvo k tomu. Ja by som ho znova nekúpila. Vysoká cena, sústavné striedanie nadstavcov mi ide na nervy a mne osobne sa s nim zle vysava. Povysava super, ale oproti ostatným nevyhodam sa podľa mňa neoplatí. Ja by som ho znovu nekupila.
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?