Ste spokojní s vysávačom Vorwerk 140?

Zobraz úvodný príspevok
Sme vo fáze,kedy je potrebné urobiť rozvody na centrálny vysavač,ale vošiel mi do cesty Vorwerk 140 a urobil dojem,až na tú cenu-pomaly viac ako central-lebo tie zlacneli a rozvody si urobime sami,kvalita vysávania hrá v prospech vorwerku až na tie vrecká-tu je lepší centrál,čas tlačí a tak vďaka za skúsenosti s worverkom
Odpovedať
@elinka27 Tak nejako. Super vysavač , ale tá cena.!!!! Ja som s ním dnes makal celé doobedie. Postele, gauč fotelky, koberce, skrátka všetko možné aj nemožné... Výsledok??? Perfektný prístroj pre perfekcionistu na čistotu... :-D
Odpovedať
Profilova fotka
Predám vysavač Vorwerk VK 140, nový zabalený v krabici....nadstavec na prášenie kobercov, priamo doma vo Vašej domácnosti, nadstavec na tvrdé podlahy, a kefky na tepovanie matracov.....vyprášite si ním koberce, matrace, čalunený nábytok.....Cena 600eur.
Odpovedať
Profilova fotka
@typlostica Dobrý deň, máte ešte záujem o vysavač Vorwerk VK140?
Odpovedať
Ak potrebujete kúpiť vrecká, viem ich predať omnoho lacnejšie ako obyčajne. Jedná sa samozrejme o originál vrecká.
Odpovedať
Ahojte dievcence, aj ja mam vysavac Vorwerk dostala som ho pred rokom ale pouzivany bol malicko, tak ho chcem predat. Ak by ste mali niekto zaujem poslem foto aj typ. :-)
Odpovedať
Príspevok bol zmazaný adminom, lebo nespĺňal Pravidlá prispievania do fóra.
Profilova fotka
@and1369 dobrý večer, za koľko by ste predali tie vrecká? 1 sáčok=6ks spolu s osviežovačmi? Ďakujem
Odpovedať
Profilova fotka
http://www.porada.sk/t174295-vysavac-...
Odpovedať
To je zajímavé. Každý je velice spokojený a skoro každý ho chce prodat. :-D
Odpovedať
Profilova fotka
@aneri53 to je cisto len nahoda. :-D
Odpovedať
Mostlegend už si ho predal kupim za 700,-E
Odpovedať
Ja mám už druhý, ten prvý som si kúpila a platila z materskej v čase keď dcéra lozila. Momentálne je u mojej mami a je po generálke po 16tich rokoch si to už zaslúžil! Teraz mám 135 alebo 136 neviem presne lebo som zlomila ten kúsok čo na ňom bolo označenie a pri výmene dali bez čísla. Mám ho od apríla 2005. Som s ním nadmieru spokojná nielen ja ale aj môj manžel ktorý si bez neho nevie našu domácnosť ani predstaviť. Dcéra dnes už slečna na strednej je tiež rada že je taký úžasný, dokúpila som k nemu aj trojuholníkovú hlavicu s planžetami na rôzne povrchy, taktiež rôzne nadstavce a predlžovacie doplnky a teraz idem k narodeninám kúpiť hlavicu tuším kobra jej hovoria. Ako dieťa a aj neskôr som si prešla cez pár typov a to sa nedá porovnať! Jednoducho sme si sadli! Je to presne to po čom som túžila: spoľahlivý, výkonný, všestranný, prispôsobí sa k rôznym výškam ľudí, naozaj vhodný pre alergikov, namiesto prašnej metly, aj na koberce, pavúky, pri vŕtaní do steny, auto, sedačka, matrace, do výšok na pavučiny, pod nábytok, bez hebeda čo si za sebou ťahám a ohrkam rohy to bola moja špecialita, skladný, elegantný no jednoducho presne pre mňa a moju rodinu :-) Iba jednu chybu má je vysoko návykový už nebudete chcieť iný ako Vorwerk novšieho typu. Jediné s čím nemám skúsenosť a chcela by som to vyskúšať je tepovanie ale manželova sesternica (ktorá mi ho mimochodom odporučila) je spokojná. Cena tá už prebolela a mali sme ho znovu na splátky takže to bolo v pohode. Naozaj môžem len odporučiť. Viem o piatych domácnostiach v rodine čo ho majú a taktiež spokojnosť. Tak asi toľko.
Odpovedať
Článok sa načítava...
@adkalala a aky typ mate VK 150? lebo teraz je tento novy typ. A kolko ste zan dali?
Odpovedať
@lucinka4185 dobry den mate este ten vysavac na predaj?
Odpovedať
Aj ja možem napísat len kladnú skusenost s týmto vysáčovom. Kupovali sme ho cez podomový predaj. Ale až na tretí pokus nas zlomili. Rodičia ho kupovali ešte v starých korunách na splátky. Máme ho dodnes. Už vyše 12 rokov!!!! AJ viac. Nepamatám si. Stále funguje. Máme aj obyčajné vysávače na autá - no tie sa absolutne nechytajú. Má skutočne dobrý sací výkon. Neviem ako sú na tom teraz tieto nové verzie, ale ten naše je taký tahší do ruky. V novom dome koberce neplánujeme, ale ak by som vobec uvažovala nad nejakým dobrým vysávačom asi by som išla opat do tohto.
Odpovedať
Profilova fotka
ono to možno je dobrý vysávač, otázkou je pomer ceny a kvality, ale hlavné je , že mne sa hnusí daný spôsob podomového predaja a tak by som ho nikdy nekúpila....
Odpovedať
ludia vytrhla som kabel :-) neviem ho znovu napojit prosim poradte :-
Odpovedať
@luciac Dobrý deň máme dva ako som už písala 131 a ja mám 135 alebo 135. Viem že sú už novšie ale tam je aj drahší spotrebný materiál o trošku. Ceny to si už neviem ale mali sme ho na splátky takže tam bolo trochu navýšenia. Ale nebanujem práve naopak. Teraz ho ponúka firma Zaren od nich kupujem spotrebný materiál. Ceny ma vždy rýchlo prebolia keď začnem upratovať a vidím výsledok! Bohužiaľ asi som moc nepomohla. Pekný deň.
Odpovedať
@dandad Aký typ máte? len ste ho vypojili alebo poškodili?
Odpovedať
@adkalala dakujem za odpoved, ano boli u nas z firmy zaren a ponukali 140 alebo 150 ale ta cena uff by som ju asi dlho predychavala. pockam este chvilu a uvidim ci to nezlacnie :-)
Odpovedať
Bohužiaľ Vás nepoteším, mám v tej firme rodinnú známu a aj pána čo si u neho objednávam tovar ale o zlacňovaní sa nedá hovoriť. Jedine ak od niekoho čo ho chce predať ale tam si treba dať poriadne pozor.
Odpovedať
Profilova fotka
mama ho ma a nevie si vynachvalit,... sice stal 1000e pred 5timi rokmi, ja by som nedal osobne zato tolko nikdy, ale spinu zato vytiahne poriadne :D
Odpovedať
Diskusia pokračuje po 2 mesiacoch
Mam na predaj Vorwerk 136, ak by mal niekto zaujem s nadstavcom na koberce a laminaty, kefkami na matrace. Kedze uz mame v domacnosti dva, nema cenu si nechavat v zalohe...
Odpovedať
Ak má niekto skúsenosť s kúpou vysávača Kobolt VK150, prosím napíšte koľko stojí celá sada, lebo mne ju ponúkli za 1900.-€ a kamarátke za 1400.-€. Ja som ho kúpila a mám 7 dní na odstúpenie od zmluvy. Dá sa kúpiť aj za 1400.-€? V prípade, že áno, tak odstupujem od zmluvy. Ďakujem za skorú odpoveď.
Odpovedať
nekupuj, vsak za vysavac take prachy? Kup si normalny vysavac nejaky lepsi za 200€ a za zvysok vezmi rodinu na dovolenku... napr. rowenta silent force, miele, elektrolux.. Pozrel by som ktory je tichy (roventu mam, je extremne ticha a vysava super) ma co najlepsi filter (HEPA 13) a ma velky objem sacku...
Odpovedať
@adkalala Ak ste teraz kupovala Kobolt VK 150, prosím za akú cenu ste ho kúpila?
Odpovedať
@dany450 Dobrý deň ja som ho nekupovala nedávno! Model 135 mám ja a ten sme kúpili v apríli 2005. Mama má starší model 131 a ten má 15 či 16-násť rokov a až na sáčky, povinné výmeny filtrov no a vyčistenie pred rokom alebo dvomi mu NIČ nieje. Ale ceny Vám neviem povedať my sme ho brali na splátky a nejaké navýšenie tam určite bolo. Treba si zavolať na firmu alebo ak chcete Vám môžem dať kontakt na predajcu cez ktorého riešim všetky záležitosti ja. Ale toto všetko som tu už písala asi pred štvrť rokom. Ak by ste chceli vedieť viac môžme sa dohodnúť na tel. kontakte. Andrea
Odpovedať
@adkalala Ďakujem za odpoveď. Nikde mi nechcú povedať skutočnú cenu toho vysávača. Ani na firme nepovedia a každý obchodný zástupca Vám povie inú cenu. Každý z nich chce zarobiť.
Odpovedať
Aha to som nevedela. Ak chcete otvorene sa opýtam toho ,,môjho,,. A o čo by ste mali záujem? Ale ak mi aj odpovie sem to písať nebudem.
Odpovedať
@adkalala Budem rada ak sa ho opýtate na cenu vysávača s komplet príslušenstvom. Môžete mi potom napísať na email. Prosím, ak sa dá ešte dnes. Ďakujem za ochotu.
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?