Akú umývačku riadu preferujete?

Zobraz úvodný príspevok
Aky mate nazor a skusenosti s umyvackou riadu. Popripade, aku znacku preferujete.
Odpovedať
@mishkabb Jasne ze ju prepchavam ;-) tak ako aj predtym, stale rovnako, praveze skor teraz sa viac snazim nech sa nieco neprekryva. Zostava mi na riade (predumytom, obratom od zvyskov) z dolneho kosa taky akoby mastny film. Teraz mi to pride trochu lepsie, nie na vsetkom, nastastie. S kosmi ja dost trepem, ked mi tam lezie mala ktora uz ma turbo rychlost, rychlo sufol zatlacim a zaplesnem umyvacku, bo je to malej oblubeny objekt x-) U mna je UMR vyslovene spotrebny tovar, aj ju tak beriem. Som aj premyslala ze novu kupim nejaku fajnovu (Miele je moj sen), ale asi to nebudm riskovat, znicila by som aj tu. Asi nejaka stredna cesta, uvidime. Ale kedze prave rekonstruujeme, tak budem nakoniec mozno aj rada za Beko 8-) Budem rada ak mi muz nekupi sadu hubiek a droteniek x-)
Odpovedať
@maminecka2 no ja by som ti :DDDD vsak je to spotrebny tovar, ale nie za par eur.. ak ma fungovat a vydrzat tak sa tak k tomu spotrebicu treba aj spravat
Odpovedať
@mishkabb 😂 U nas je to momentalne (teda skor dlhsie😝) o tom nejako prezit a aspon trochu si ulahcit zivot. Ja vzdy vecer spocitam deti, zranenia, skody na majetku, moj psychicky stav a pokracujem do dalsieho dna 🤡. Moje ruky uz robia vsetky pohyby tak rychlo ze obcas si to nieco odnesie 🙄 Stale aj tak pohoda v porovnani s mojimi tromi detmi, Hirosima jam vysita ☠️ Takze nemam cas so vsetkym narabat v rukavickach, aj preto som rozmyslala ci vyssia cena/kvalita (?) nebudu odolnejsie, ale neviem.
Odpovedať
@maminecka2 nebudú :D
Odpovedať
dnes Nový čas dal test na tabletky UMR kuk na to,ale prvé naj sú z kauflandu K-classic allin1, riad najlepšie vyčistili a zanechali ho lesklý a bez škvrn 40 ks- 3,79 e,nikdy som ich nemala,dokonca predbehli ďaleko známejšie značky.
Odpovedať
@maminecka2 :-D :-D :-D :-D :-D
Odpovedať
@tomstein Nemaj strach, aj u mňa sa to stane že do turbíny/ vrtule/ sa dostane časť z citróna alebo melóna...a potom ozaj špatne umýva riad...ja to demontujem a pod tlakom vyčistím ;-) spokojnosť :-D
Odpovedať
@tomstein Moja reč :-D :-D :-D :-D
Odpovedať
Veru možem potvrdiť, raz mali v Kauflande tie tablety v akcii za 1,50 tak som vyskúšala a zobrala ich. Bola som s nimi nadmieru spokojná, možem ich porovnať s tabletami z Lidla W5. Momentálne mam kapsule Jar ale ked sa minú kúpim buď tie z Kauflandu alebo Lidla. ;-)
Odpovedať
@marta2610 sice nepouzivam tablety ale prasky, ale nijaky priepastny rozdiel vo vykone, ktory by korespondoval priepastnemu rozdielu v cene som medzi tymi obycajnymi z Kauflandu, Lidla alebo DM som nezistila. Takze asi testovali dobre :-D A medzi tabletkami a trojkombinaciou sol/prasok/lestidlo tiez ziadny vykonosny rozdiel nevidim. Trojkombinacia vyjde este lacnejsie ako tabletky. A nie je to prvy vyrobok, co dalako predstihol tie znacky. "Premiove" prasky na pranie tiez riadne pohoreli. @maminecka2 pre mna je umyvacka tiez len stroj na pomoc. Na ofukovanie mam stareho ked chyti soplik :-p :-D
Odpovedať
@zita19 ...." A medzi tabletkami a trojkombinaciou sol/prasok/lestidlo tiez ziadny vykonosny rozdiel nevidim. Trojkombinacia vyjde este lacnejsie ako tabletky" .takže trojka????? :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D dobré vedieť 8-)
Odpovedať
@zita19 😆 Ved toto. Posledne tyzdne sme len ofukovali- deti, manzel- dokola. Potom to skolilo mna, tak som sa ofukovala sama 🤒😷🤧😝 @technik007 😎
Odpovedať
Článok sa načítava...
@technik007 v kolektive je sila :-D @maminecka2 poznam, my zeny sme ofukovane samoobsluzne :-S
Odpovedať
@zita19 x-)
Odpovedať
@zita19 ..ešte že vymysleli niečo také "pre ženy" ako ventilátor :-D :-D :-D
Odpovedať
@technik007 No a odkedy mam deti uz ani ten nemozem pouzivat, ich vynaliezavost ako si ublizit pripadne znicit majetok nepozna hranic 😇
Odpovedať
@maminecka2 ..to je fakt, ich vynaliezavosť nepozná nemožné :-D :-D :-D
Odpovedať
@slnieckolu ako ste prosím spokojná s Vašou umývačkou riadu bosch smv 48M30EU? Ďakujem ;)
Odpovedať
Profilova fotka
@m696 este ju zatial nepouzivame, kedze estd nie zme prestahovani...
Odpovedať
Ahojte, hlasim info o tej mojej pokazenej ur. Nakoniec manzela osviezilo ze mame 5-rocnu zaruku :-D Tak sme zavolali servisaka a bol pokazeny akysi trojcestny ventil :-) Takze ur opat umyva ako-tak len ja sa este neviem zbavit zvyku vsetko nechat odmocit v dreze x-) A vyberam novu ur do noveho bytu- integrovanu, bosh/siemens, do 500€, primerane hlucnu. Poradite? Inak uz ziadne poziadavky nemam. Chcela som super tichu ale ceny..... Dakujem.
Odpovedať
palcimm: Ahojte Pavel Ahojte : x-) Kúpil som si VSTAVANÚ umývačku riadu Philco PDR 1592 BIT ZAČIATKOM ROKA 2017. Funguje perfektne, jediné čo mi trochu prekáža, nemám šancu zistiť, kedy ukončila program. Jedine otvoriť dvierka a pozrieť, či nesvieti maličká kontrolka na vrchnom paneli - ukonćenie programu. Podotýkam, že keď sú dvierka uzavreté, tak uvedená kontrolka je pod doskou kuchýnskeho dresu, tak že na kontrolku nevidieť. Je pravdou, že má aj signalizáciu po ukončení programu, ale tá je tak tichá, že signalizáciu počuť len ak som uchom vzdialený od mačky tak na 15-20 čím a to ešte nesmie napr. hrať rádio. Snažil som sa zistiť, či je to takto vporiadku, alebo či nie je chybné signalizačné - zvukové zariadenie. Pri telefonickom dôkaze na servis sa mi k tomu nevedeli vyjadriť, že vraj sa s týmto eśte nestretli... Poprosím, ak máte niekto takúto umývačku, dajte vedieť, či máte tiež tento problém, ďakujem
Odpovedať
@palcimm vacsina v tom cenovom segmente to tak ma, potom si mas kupit drahsiu so svetelnou signalizaciou na podlahu, alebo si mas kupit uplne najdrahsi segment kde na podlahu premieta zostavajuci cas
Odpovedať
@palcimm no to je potom ťažko ked si vzdialený od mačky 15-20 m,a od myčky si koľko? :-)ja mám,ale voľne stojacu s predným panelom a mne UMR odratáva čas,ináč ja tiež radím dievčatám ked tak jasné vstavanú,ale aspoň s predným panelom.
Odpovedať
Profilova fotka
@marta2610 su aj plne integrovane, ktore sa po skonceni same otvoria..
Odpovedať
Philco PDR 1592 BIT - vstavaná
Odpovedať
@palcimm ahoj aj my mame presne tento typ umyvacky a nemam pocit aby signalizacia bola ticha.ja ju pocujem az na chodbu.takze budes mat asi problem v mycke.dufam,ze som pomohla :-)
Odpovedať
Zo vsetkych ma najviac zaujala: Beko DIN 29332 Podobne funkcie pri inych su za 2-300 viac..pritom ked sa po tych 5 rokoch pokazi, isto uz budu podstatne lepsie technologie:) ma s nou niekto skusenosti? preco ano, preco nie?
Odpovedať
Ďakujem - ibissa88, volám servisáka
Odpovedať
My akurát riešime kuchyňu do domu a presne túto sme mali vyhliadnutú, že tá by sa nám páčila a aj je cenovo prijateľná. Nám v obchode nespomínali nič také, síce nám neukazovali ako hlasno pípa ale vyzerala byť v poriadku takto z vonku. Mne tam nebude zavadzať ani ten dres, to manžel tak vymyslel. Ale najbližšie keď pôjdeme do obchodu tak sa na to spýtam, ešte, že som to tu objavila
Odpovedať
Profilova fotka
Dobrý deň, máte niekto skúsenosti s umývačkou od Mora?? viem že tu veľa ľudí chváli bosh ... no natrafila som na takúto, doteraz som mala beko a nebola som extra spokojná... Ďakujem za odpovede
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?