Menu Forum

Akú umývačku riadu preferujete?

23. okt 2018  • 
 Pridaj príspevok
fotoportrét
fotoportrét
kolombus
Registrovala sa 18. júla 2015 na modrastrecha.sk. Pridala 42 príspevkov.
fotoportrét
fotoportrét
kolombus
Registrovala sa 18. júla 2015 na modrastrecha.sk. Pridala 42 príspevkov.
 @manilla velmi pekne dakujem uz to mam objednane pekny vecer zelam
7. jan o 22:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
riqa25
Registrovala sa 6. júla 2012 na modrastrecha.cz. Pridala 2 príspevky. Slovensko.
fotoportrét
fotoportrét
riqa25
Registrovala sa 6. júla 2012 na modrastrecha.cz. Pridala 2 príspevky. Slovensko.
 Ahojte, prosim poradte mi lebo fakt neviem kde sa dopatram odpovede kedze umyvacku chceme objednat z netu. Potrebujem vediet, ze ci vstavane umyvacky Beko maju dvierka, ktore ostanu v polohe do akych ich dam, alebo sa zavieraju same a treba ich "podopriet" kosom.
Boli sme sa aj popozerat v elektre ale tie typy, ktore mame vyhliadnute nie su vystavene :/
17. jan o 23:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
marta2610
3
Registrovala sa 7. marca 2011 na modrastrecha.sk. Pridala 3958 príspevkov. Má 5 priateľov.
  • Už bývam v dome
    Zilina, okres Žilina
fotoportrét
fotoportrét
marta2610
3
Registrovala sa 7. marca 2011 na modrastrecha.sk. Pridala 3958 príspevkov. Má 5 priateľov.
  • Už bývam v dome
    Zilina, okres Žilina
 Prosím kto poradí kamoška má UMR 5r.Siemens a vypisuje jej,že chybu E 9,to zn,že odišlo teleso na vodu,nevie niekto či má zmysel to dať opraviť,alebo rovno ma kúpiť novú?
23. feb o 19:52  •  už býva v dome  • Odpovedz  •  Páči sa mi to

Sponzor fóra

fotoportrét
fotoportrét
pernlubo
48
Registroval sa 17. augusta 2016 na modrastrecha.sk. Pridal 55 príspevkov. Má 10 priateľov. Okres Bratislava.
fotoportrét
fotoportrét
pernlubo
48
Registroval sa 17. augusta 2016 na modrastrecha.sk. Pridal 55 príspevkov. Má 10 priateľov. Okres Bratislava.
 @riqa25 skus toto
https://www.aeg.sk/kitchen/dishwashing/dishwashers/
https://youtu.be/Le-BRd6Szn8
24. feb o 06:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
pernlubo
48
fotoportrét
fotoportrét
pernlubo
48
 @kolombus
https://www.aeg.sk/kitchen/dishwashing/dishwashers/
https://youtu.be/Le-BRd6Szn8
24. feb o 06:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
marta2610
3
  • Už bývam v dome
    Zilina, okres Žilina
fotoportrét
fotoportrét
marta2610
3
  • Už bývam v dome
    Zilina, okres Žilina
 nikto neporadí ? e by stála oprava a či sa jej oplatí investovať?hore vyššie otázka a oprava UMR má 6 r.
24. feb o 11:13  •  už býva v dome  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
vikinadeters
Registrovala sa 6. marca 2018 na modrastrecha.sk. Pridala 14 príspevkov. Okres Žilina.
fotoportrét
fotoportrét
vikinadeters
Registrovala sa 6. marca 2018 na modrastrecha.sk. Pridala 14 príspevkov. Okres Žilina.
 Ja odporucam urcite Elektrolux...ma 6.zmysel,kt.aj ked ine znacky uvadzaju,nemaju taky dobry emoticon
Brat ma Whirlpool a nie je spokojny.
Takisto kamarati maju Bosch a zavidia nam nasu emoticon. Im umyva 2 hodiny ci maju plnu mycku alebo maju jeden tanier.Nasa si pekne prisposobi cas a tiez vodu emoticon.
Pozerala som,ze su teraz aj rozne akcie na hej.sk a aj alza.sk.Plus,daju sa vyuzit aj dalsie zlavy emoticon
https://www.kuponyzdarma.sk/hej-sk/
https://www.kuponyzdarma.sk/alza-sk/
Ak mozem poradit,volte radsej 60cm.My mame len 45cm a niekedy by sa mi hodila vacsia.Hlavne kvoli velkym hrncom a plechom.
Tiez je super mat v umyvacke svetlo emoticon.
6. mar o 17:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
palesandra
Registrovala sa 14. júla 2009 na modrastrecha.sk. Pridala 31 príspevkov. Má 20 priateľov. Okres Prešov.
fotoportrét
fotoportrét
palesandra
Registrovala sa 14. júla 2009 na modrastrecha.sk. Pridala 31 príspevkov. Má 20 priateľov. Okres Prešov.
 ahojte, rozmyslam nad zostavenim kuchyne...ja kedze som nizsia, potrebovala by som nizsie polozenu pracovnu dosku cca 86 cm, ale vraj je problem s osadenim umyvacky riadu, ze mame si dat vysku kuchyne min 87-88 co je podla mna pre mna vysoko. (4cm hrubka dosky)..urcite budeme chciet vacsiu umyvacku, neviem ako sa to deli, ked su 82 a 85 cm, tu vacsiu 85tku sa da nejako este znizit nozickami?
7. jún o 10:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
marta2610
3
  • Už bývam v dome
    Zilina, okres Žilina
fotoportrét
fotoportrét
marta2610
3
  • Už bývam v dome
    Zilina, okres Žilina
 @palesandra ja keby som dávala novú kuch.by som si dala práve UMR vyššie od podlahy,kvôli pohodlnejšiemu nakladaniu a vykladaniu UMR. emoticon a 60 cm je parádna.
7. jún o 10:29  •  už býva v dome  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
palesandra
fotoportrét
fotoportrét
palesandra
 @marta2610 no ja chcem nizsie dosku kvoli rezaniu a podobne...ale vyssie osadenu umyvacku by som aj ja brala ale mne to nevychadza...
7. jún o 14:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
radoslavc
2
Registroval sa 15. apríla 2016 na modrastrecha.sk. Pridal 2175 príspevkov. Má 4 priateľov. Okres Žilina.
fotoportrét
fotoportrét
radoslavc
2
Registroval sa 15. apríla 2016 na modrastrecha.sk. Pridal 2175 príspevkov. Má 4 priateľov. Okres Žilina.
 Pozeram umyvacky a tie co povyhravali recenzie uz vacsinou nie su dostupne. Zaujali ma hlavne Beko a Gorenje. Gorenje konci a idu ho kupovat Cinania tak si kladiem otazku ci do nich ist. Co pozeram pomer cena/funkcie jednoznacne vychadza Gorenje lepsie.

Uvazujem nad tymito dvoma:
https://www.hej.sk/umyvacka-riadu-beko-din-39431/
https://www.hej.sk/umyvacka-riadu-gorenje-gv66262/?recommender_box_placement=productpage_similar&recommender_box=quarticon

Vie niekto popripade odporucit este inu a preco? resp. ktoru z tychto dvoch by vybral a preco...
11. sep o 10:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
one_ize
Registrovala sa 10. februára 2014 na modrastrecha.sk. Pridala 48 príspevkov. Okres Nitra.
fotoportrét
fotoportrét
one_ize
Registrovala sa 10. februára 2014 na modrastrecha.sk. Pridala 48 príspevkov. Okres Nitra.
 @radoslavc ahoj, ja som mala obe znacky, beko din29332 pustala cez dvierka paru a odula sa mi kuchynska doska. Opravar k nam chodil ako na klavir, nakoniec nam vratili peniaze. Mali sme ju asi 4 mesiace. Kupili sme gorenje presne tu co ty chces, po 2 mesiacoch vypisala chybu na privode vody, takze zase riesime reklamaciu. Opravar nevie, co s tym je, objednava suciastky a skusa, podla mna to zas skonci vratenim penazi. Neviem ci len mame smolu ale lezie mi to na nervy, taky drahy spotrebic a aj tak umyvam riady rucne. Tu mi poradili umyvacky Miele, lenze na alze najlacnejsi model stoji skoro 700€.
11. sep o 10:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
radoslavc
2
fotoportrét
fotoportrét
radoslavc
2
 @one_ize to je len smola, takéto veci si veľký vyrobcovia ako títo dvaja nemôžu dovoliťemoticon Miele platiť najmä za značku a servis a to, že ti to vydrži isto vyše 2 rokov. Čo je však v dnešnej dobe zbytočne, keď za 2-3 roky kúpiš znova niečo lepšie a celkovo to vyjde lacnejšie a znova maš záruku....

Skôr by ma zaujimalo, či ma vyznam ist do triedy A+++, umyvanie sklenenych poharov na vino, plastovych nadob, ionizator...

Kedze casto zavaram tak ma napadlo, ci ma niektora umyvacka moznost sterilizacie zavaraninovych poharov?
11. sep o 10:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
kejsix
4
Registroval sa 18. novembra 2016 na modrastrecha.sk. Pridal 1317 príspevkov. Má 10 priateľov. Súľov, okres Bytča.
fotoportrét
fotoportrét
kejsix
4
Registroval sa 18. novembra 2016 na modrastrecha.sk. Pridal 1315 príspevkov. Má 10 priateľov. Súľov, okres Bytča.
 @radoslavc Ja mam na Bosch-ke nejaku funkciu Hygiena plus ci co, kde udajne striedanim vyssich teplot zvysuje sterilitu umyteho riadu. Pridava to asi 20min k normalnemu cyklu. Osobne si ale myslim, ze "silny" cyklus na 70°C aj skrateny dostatocne vycisti flase na zavaranie. U nas sa sterilizovalo mam pocit cely august emoticon a vsetko OK.

Znacim si vzdy ked otvorim nove tablety, predbezne vypocty u nas odhaduju cca 800 cyklov rocne, aktualne ich ma umyvacka za sebou cca 600 a slape ako hodinky. Uvidime dokedy.

@vikinadeters Zalezi asi od modelu, ked dam Auto program tak dostat sa pod dve hodiny nemam najmensi problem. Podla znecistenia vody prisposobi cely cyklus.
11. sep o 10:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
carmmen
Registrovala sa 9. mája 2009 na mojasvadba.sk. Na modrastrecha.sk pridala 24 príspevkov. Okres Nové Mesto nad Váhom.
fotoportrét
fotoportrét
carmmen
Registrovala sa 9. mája 2009 na mojasvadba.sk. Na modrastrecha.sk pridala 24 príspevkov. Okres Nové Mesto nad Váhom.
 Ahojte idem kupovat prvu umyvacku. Tak neviem co je dolezite a potrebne.
Rozmyslam nad tymito. Budem vdacna za kazdu radu, pripadne odporucenie inej. Dakujem.
https://www.hej.sk/umyvacka-riadu-siemens-speedmatic-sn736x03me/

https://www.hej.sk/umyvacka-riadu-bosch-super-silence-smv46mx03e/
21. sep o 21:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to

Sponzor fóra

fotoportrét
fotoportrét
marta2610
3
  • Už bývam v dome
    Zilina, okres Žilina
fotoportrét
fotoportrét
marta2610
3
  • Už bývam v dome
    Zilina, okres Žilina
 @carmmen kuk na Heureka.sk Bosch SMV 46KX01E cca 388 e cena viac než dobrá a má čo má mať.,vyber si zo tri daj do porovnania a kuk na to.My máme v rodine 3 Boschky a šlapú na 100 % už cca 6 rokov .
22. sep o 08:21  •  už býva v dome  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
radoslavc
2
fotoportrét
fotoportrét
radoslavc
2
 https://www.nay.sk/beko-din39431-vstavana-umyvacka-riadu
kupil som tuto a max spokojnost...vacsinou davam umyvat na noc, najeko program cca 3h, spotreba 0,8kwh, 9,5l vody...hodinovy program tiez dobre vycisti bezne zaspinene riady...
22. sep o 12:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
technik007
3
Registroval sa 21. apríla 2015 na modrastrecha.sk. Pridal 3582 príspevkov. Má 17 priateľov.
fotoportrét
fotoportrét
technik007
3
Registroval sa 21. apríla 2015 na modrastrecha.sk. Pridal 3581 príspevkov. Má 17 priateľov.
 @vikinadeters "Tiez je super mat v umyvacke svetlo" aby sa riad nebál keď sa zavrú dvere emoticon emoticon
22. sep o 13:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
milan209
Registroval sa 28. novembra 2015 na modrastrecha.sk. Pridal 872 príspevkov. Má 1 priateľa.
fotoportrét
fotoportrét
milan209
Registroval sa 28. novembra 2015 na modrastrecha.sk. Pridal 872 príspevkov. Má 1 priateľa.
 Nemáte niekto túto: BOSCH SMS46KI03E ?
Príp. dajte tip na celonerez volnestojacu umyvacku do 400e. Vďaka.
28. sep o 11:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
bracho90
Registroval sa 16. decembra 2017 na modrastrecha.sk. Pridal 393 príspevkov. Okres Nitra.
fotoportrét
fotoportrét
bracho90
Registroval sa 16. decembra 2017 na modrastrecha.sk. Pridal 393 príspevkov. Okres Nitra.
 Ahojte,tak prisiel som nato ako prestavit davkovanie soli,a mali sme to iba na 1ke,mame tu tvrdu vodu,na kolko by ste mi to odporucili nastavit?je tam stupnica od 1 po 5.
Rozmyslam medzi 4-5.Robil som aj test je to sice bazenovy ale myslim si ze je to jedno.
Dakujem za odpoved.
22. okt o 20:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
bracho90
fotoportrét
fotoportrét
bracho90
 Respektive hladal som na internete a nasiel som presne aku mame tvrdost vody a vyslo to na hranu 3ky,keby nastavim uz 4ku tak tym nieco pokazim? Ked pojde vela soli tak bude zasa riad mastny?Alebo budu ostavat flaky? :D Dakujem za rozumnu odpoved. emoticon
23. okt o 01:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
bracho90
fotoportrét
fotoportrét
bracho90
 @bracho90 14.64 to cca vyslo...takze ci mam dat 3..alebo4
23. okt o 01:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš