Akú umývačku riadu preferujete?

Zobraz úvodný príspevok
Aky mate nazor a skusenosti s umyvackou riadu. Popripade, aku znacku preferujete.
Odpovedať
Ahojte viete mi niekto poradiť rozhodujme sa medzi SMV69n40 alebo SMV58N80eU? Ktorú vybrať?mate niekto skúsenosti?
Odpovedať
Profilova fotka
@zou @deniska1972 ...na pripaleniny pouzite penu na cistenie sporakov....napr. lidl...nastriekat, nechat 1,5 hod posobit, potom staci oplachnut....
Odpovedať
@jajanuska za mňa Bosch 69N40 za tie isté peniaze má o 1 program viac.Pri tej druhej nie som si istá lebo píšu,že má aj rýchly program aj program Turbo Speed čo je somarina ani jedna UMR nemá oba programy,to píše Bosch home com!!!!!!!!!!ešte píšu,že UMR so zásuvkov!!!!píše sa so zásuvkou!!!!!!!!!!!!
Odpovedať
@pavel202 Ďakujem za radu, ja na to používam tie drátenky napustené práškom, ale to sa človek orobí ako otrok kým to vydrhne hlavne v tých ťažko dostupných miestach :-( myslím že robotu si treba čím viac uľahčiť ...
Odpovedať
@marta2610 dakujem za radu objednavam ju :-)
Odpovedať
Mám vstavanú umývačku doma a neviem si bez nej už predstaviž život :) šetrí nielen čas ale hlavne aj peniaze, určite sa oplatí si ju zaobstarať :) Táto umývačka sa predáva veľa, cena/kvalita pomer veľmi dobrý, aj spätné väzby od zákazníkov pozitívne. http://www.klikit.sk/DFN-6838-umyvack... Našiel som však v niektorých recenziách (nie v našom obchode) pár sťažností na značku kvoli reklamáciám - vysvetlím - problémy s reklamáciami nastávajú vtedy, ak sú výrobky nakúpené zo zahraničia, čím sa automaticky komplikujú reklamácie. V našom obchode www.Klikit.sk predávame produkty pre Slovenský trh čiže zo Slovenskou zárukou, takže servis a reklamácie si poväčšine riešia samotné značky veľmi rýchlo a bez problémov (produkt so sériovým číslom ktoré ukazuje zahraničný tovar neberú). A táto je tiež dobrá - energetická trieda, hlučnosť, cena http://www.klikit.sk/LFF-8M132-EU-umy...
Odpovedať
@milos797 .....Kto robí vo vašom obchode ceny? asi nejaký humorista..napr. umr kt. bežne kúpiš za cca310euri u vás predávajú za 513 :-D :-D :-D
Odpovedať
@egreska1 Samozrejme nie je možné mať najlepšie ceny na všetko. Tvorba cien je priamo prepojená na ceny vo veľkoskladoch, a keďže spolupracujeme LEN s veľkoskladmi, ktoré predávajú výrobky určené výhradne pre Slovenský trh, so slovenskou zárukou, nie je niekedy možné konkurovať spoločnostiam, ktoré predávajú výrobky určené napríklad pre poľský trh. Samozrejme si stojíme za bezproblémovou reklamáciou aj priamo v autorizovanom servise... A samozrejme vieme, že ak je výrobok drahý tak ho nepredáme :-) Ani to nie je naším cieľom a ani neodporúčame ľuďom tieto výrobky. Samozrejme chápeme, že ak sa dajú kúpiť za nižšiu cenu, tak sa za nižšiu cenu predajú. Našou snahou je predávať čo najlacnejšie, no nie za cenu nespokojnosti klientov. Preto Vám neodporúčam najdrahší výrobok, ale výrobok, ktorý je kvalitný, za dobrú cenu a so zárukou, s ktorou nebudete mať problém.
Odpovedať
Prosim vas mate niekto umyvacku riadu Samsung??? dakujem
Odpovedať
Profilova fotka
@deniska1972 ja davam drziaky niekedy do UMR:. mam take cierne liatinove. pohoda :)
Odpovedať
@kulkazulka ahoj ako si prosim ta spokojna s vasou umyvackou SMV 48m10? zobrali ste ju nakoniec|? neviem sa rozhodnut, ktoru vybrat.... dakujem
Odpovedať
@kunkalka1 ahoj, zatial som ju pustila len 3x, kedze este nebyvame a sme tam len malokedy. Ale umyla mi pekne, pohare sa fakt leskli,aj starsie hrnce vyzeraju novsie. Len akurat vcera ked som ju pustila, v lavom hornom rohu som mala trochu kondenzu na linke. Tak neviem, cim to moze byt, lebo predtym sa mi to nestalo. Aj riad mi ostal trochu mokry, co predtym vobec. Mozno som ju preplnila, mate s tym niektora skusenost? Tak uvidim pri najblizsom umyvani, dufam ze to uz nebude robit.
Odpovedať
Článok sa načítava...
Dievčatá prosím vás má niektorá UMR Bosch SMI 53M75 ?ide mi o to,že niekde píšu že má zásuvku inde že nemá,mojej dcére sa pokazila cca 4 ročná UMR Samsung v priebehu roka už druhý krát,za prvú opravu zaplatila 110 e.teraz zase tak reku to sa neoplatí opravovať,však skúsim napísať aj do Bosch home com,ale kým príde odpoveď?!a treba umývať dookola,ďakujem pekne.Už som to tu kedysi písala ako môžu písať také sprostosti?!však viete,že ja som veľký zástanca zásuvky na príbor. :-)
Odpovedať
Takže UMR objednaná Bosch SMI 59M25-464E cena myslím si viac než dobrá,tá čo som písala vyššie nemá zásuvku na príbor,škoda mala intenzívnu zonu,ale za zásuvku by som ju nevymenila!Pardon opravujem mali Gorenje nie Samsung !Gorenje majú práčku tá šlape ako hodinky.Dievčatá niektoré kupovali túto Bosch SMI 59M25 ako vám UMR odratáva čas umývania?ďakujem.
Odpovedať
@milos797 dobrý deň. Spomínate umývačku riadu Beko a problém s reklamáciou, ak bola umývačka dovezená zo zahraničia, resp. určená pre iný ako slovenský trh. Práve riešim tento problém. Kúpila som cca pred mesiacom umývačku Beko DIN 5839 cez internetový obchod. Umývačku sme zapojili a pri prvom spustení som zistila, že akoby neťahá vodu. Tak som sa obrátila na zákaznícku linku Beko Slovensko, že či by mi neposlali technika, aby sa na to pozrel. Dostala som odpoveď, že podľa sériového čísla ide o umývačku, ktorá bola určená pre český trh a teda nemám nárok na "slovenský" servis. Kontaktovala som teda predajcu a dostala som odpoveď, aby som umývačku zaniesla do najbližšej pobočky tohto eshopu, ktorá je síce v našom meste, ale príde mi to nelogické, veď to nie je malá vec, ktorú hodím do tašky a zanesiem. Osobne si ale myslím, že umývačka nie je pokazená, možno je len problém v prívode vody, lebo po zapnutí sa tvári, že všetko funguje, čerpadlo sa spustí, ale naprázdno. Ak ste mali niekto podobný problém a vyriešili ste to, dajte prosím vedieť, v čom môže byť chyba. Ďakujem
Odpovedať
Profilova fotka
ja som najlepsia umyvacka riadu :-D :-D :-D :-D
Odpovedať
@lenkuch80 Dobrý deň, tak vidíte, ono je to vždy ťažko vysvetliť, prečo sa oplatí kúpiť výrobok určený pre slovenský trh o 20 eur drahšie a ľudia sa to potom dozvedajú tou ťažšou cestou. Je mi to úprimne ľúto, že musíte ísť cez takúto skúsenosť. Pokiaľ ide o Váš problém, tak s tým Vám neviem poradiť, zatiaľ som sa s ním nestretol. Skúste ešte raz zavolať do Beka a skúste to nejako obísť a len sa ich opýtať na to, kde by mohol byť problém. Prípadne kontaktujte eshop, kde ste to kúpili ešte raz a požiadajte ich o odvoz do servisu, napríklad povedzte, že nemáte auto... Oni sú si vedomí toho, že Vaše možnosti sú obmedzené, keďže nemôžete použiť autorizovaný servis, tak by Vám mali ísť v ústrety. Verím, že sa Vám to podarí vyriešiť čo najrýchlejšie.
Odpovedať
Profilova fotka
Ahojte kočky. Potrebujem surne radu. Akurat sa snazim spojazdnit umyvacku Bosch SMV53L10EU a akosi sa neviem z toho vymotat. Idem podla navodu, ale jedine co sa mi podarilo je nastavit tvrdost vody, aj to neviem cim to mam potvrdit. A kolko vody treba naliat na zaciatku do tej nadobky, kde sa ma potom nasypat ta sol? A kolko soli tam potom vlastne dat? Ja viem, ze som mozno ako z marsu, ale potrebujem naozaj poradit...Diky @marta2610 @katrin21
Odpovedať
Profilova fotka
@adamnela Ahoj , najprv tam nalej vody do plna kolko sa mesti, a potom zacni sypat sol, ta voda bude pomaly vychadzat ale das jej tak presne kolko treba, uplne po vrch, a prve umyvanie ma ist bez riadu, aspon na mojej boschke to tak bolo
Odpovedať
Profilova fotka
@mojlubik ahoj...no naliala som do plna vodu a teraz sypem sol a neni tomu konca kraja..Mam 2 kg krabicku soli . Kolko tak priblizne tej soli tam ma ist paneboze...Dufam, ze to vsetko dobre dopadne :-D
Odpovedať
Profilova fotka
@adamnela ano,spravne :). Asi 1,5 krabice prvy krat :)
Odpovedať
Profilova fotka
@mojlubik @jankazb dobre uz som naplnila a teraz normalne hodit aj tabletku a pustit program teda bez riadu? Aky by bol najvhodnejsi?
Odpovedať
Profilova fotka
V manuali nepisu? Ja si uz nepamatam...Kazdopadne ju budes milovat :)
Odpovedať
Profilova fotka
@jankazb idem este mrknut...A ozaj treba aj lestidlo dat na prvy krat? ten nemam este kupeny...
Odpovedať
Profilova fotka
@adamnela ak das tabletu vsetko v 1 tak nie.
Odpovedať
Profilova fotka
@jankazb no mam take z DM, ze ALL in 1 Liquid gelove kapsule. No nepisu v navode, ci treba na prvy krat prazdnu alebo naplnenu mycku :-|
Odpovedať
@adamnela ako píšu,nalej vodu,daj cca 1,5kg soli do UMR!!! daj tabletku a spusti UMR naprázdno aspoň taký cca 2 hod.program.Potom kúp leštidlo a to tam nalej!ked nie budeš vypisovať,že umýva zle!Potom ked budeš umývať vždy daj tabletku,soľ dosypeš iba vtedy ked ti bude ukazovať,že treba ale to bude až za cca 3až 5 mesiace záleží na akom stupni to máš nastavené a akú máš tvrdú vodu,tak isto leštidlo naleješ ked tiež bude ukazovať,že chýba,moja dcéra má tiež novú Bosch SMI 59M25 je veľmi spokojná,tak nech len dlho a pekne umýva. :-)
Odpovedať
Profilova fotka
@marta2610 na nete som nasla, ze nasa obec ma tvdost vody 1,4 tak to mam dat naozaj len na H:01 alebo H:02 ? Ja som chcela dat aspon H:03, tak neviem ci to nevadi, ked dam viacej, hm?
Odpovedať
my sme kupili model: WHIRLPOOL ADG 2020 FD - novinka od whirlpool a je uplne super. link na parametre: http://www.whirlpool.sk/adg-2020-fd a co sa tyka susenia, tak super. ani na plastovych nadobach alebo skle ziadne zbytky kvapocok, alebo "líčance".
Odpovedať
@adamnela ja to mám nastavené od začiatku , nič som nenastavovala,nechaj na 01 však uvidíš ako budeš spokojná,ked nie daj 02. :-)
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?