Akú umývačku riadu preferujete?

Zobraz úvodný príspevok
Aky mate nazor a skusenosti s umyvackou riadu. Popripade, aku znacku preferujete.
Odpovedať
@alzbetka71 pozri navod alebo hod aspon typ umyvacky.
Odpovedať
@stateopera takže chyba E14, muž našu Bosch rozobral zo zadu je také malinké koliesko ked sa napúšťa voda a to sa netočilo, vyčistil to, vraj tam bolo veľa kadejakých usadením a ide, chvála bohu
Odpovedať
Prosím vás vedela by niektorá z vás napísať názor,respektíve porovnať prášok do UMR z Lidla a DM ktorý?Ďakujem.
Odpovedať
@handbag ahoj, ste aj s odstupom času s umývačkou riadu spokojní? doporučila by si ju? vďaka
Odpovedať
Príspevok bol zmazaný adminom, lebo nespĺňal Pravidlá prispievania do fóra.
Ja som spokojná a kúpila by som zas.
Odpovedať
prosim o vas nazor a skusenost s umyvackou MIELE ,
Odpovedať
Dievčatá mám sporák Gorenje a mám tam teleskopický výsuv,umývali ste to v UMR?pretože minule sme mleli mäso a tú akoby kovovú časť z robota sme dali do UMR a nebolo to dobré,ostalo to akoby fľakaté,púšťalo to farbu.
Odpovedať
Profilova fotka
PROSIM O RADU. Zapli sme prvykrat umyvačku Bosch SMV48M10EU, cely program prebehol dobre, len na konci neodčerpalo vodu. Vyhodilo chybu E24 - hadica na odpadovu vodu je zlomena, upchata. Ale hadica je OK, nebola ani ohnuta ani zalomena. Netreba tam v tej hadici odstranit nejaky kryt alebo niečo? Ak ano, kde presne? Dakujem :-N
Odpovedať
Profilova fotka
@millada neviem ako to máte napojené na odpad, ale skúste pozrieť či ste to nepripojili na sifón, ktorý nemá vyrazenú dieru. Je to veľmi častá príčina.
Odpovedať
Profilova fotka
@pmasarik , dakujem za radu, pozrieme to. Spotrebiče v kuchyni nam vsetky zapajal stolar, ktory robil aj linku, bol to aj pozriet, ale on chybu nezistil. Neviem, či aj toto pozrel...
Odpovedať
@milos797 to s tým hraním sa na trhy je pekné svinstvo. Rozumiem keby sa jednalo o ameriku, európu, áziu kde sú napr. aj iné napätia a frekvencie v el. sieti. Ale aby mi importér/autorizovaný servis odmietol vykonať opravu pretože podľa nejakého sériového čísla mal byť výrobok dodaný do čiech a nie na slovensko, to kde sme. Haló zobuďte sa! Sme v EU. Dnes už výrobcovia bežne ponúkajú celoeurópske záruky.
Odpovedať
Článok sa načítava...
@voodoo pokiaľ sa jedná o záručnú opravu, tak si autorizovaný servis, ktorý vykonal opravu, nárokuje vynaložené náklady u výrobcu. Za opravu na záruku by mal platiť na konci reťazca výrobca a nie lokálny distribútor. Výrobcovi je jedno na ktorý trh bol produkt určený a na ktorom trhu sa predal. Výrobca môže byť ešte rád, že predáva objemy, lebo pri predaných objemoch má aj on objemové zlavy u svojich dodávateľov.
Odpovedať
@millada tak kde bola chyba?
Odpovedať
Profilova fotka
@marta2610 , nakoniec bola ešte taka "zapadka" - stupel v odpadovej hadici. Volala som servis a tam mi povedali, aby sme to pozreli a bolo to ono :-) Ale som sa čudovala, ze stolar, ktory robi vela kuchyn, na to neprisiel. Lebo som sa ho pytala ešte, či nahodou tam nie je nejak zablokovana ta hadica a on, ze to nikdy nerobil =-) Ale teda hlavne, ze uz ide :-)
Odpovedať
Ahojte,v živote som umyvacku nemala a teraz sa chystáme kúpiť,viac sa mi páči ovládaci panel zvrchu,ale je to praktické? Ked ju uz raz spustim dá sa to este prerušiť a napr.niečo doložiť? Máte niekto zn.hotpoint? Poskulujem po tejto LTF 11M132C EU. Ďakujem
Odpovedať
Profilova fotka
@pigi22 ovládací panel zvrchu je hlavne o dizajne kuchyne. Praktickejšie ale je keď všetky ovládacie prvky vidíš. Či sa dá niečo doložiť neviem, určite to bude pri každej značke iné. Po hentej hotpoint som pokukoval aj ja, ale nemá svetelný bod, ktorý svieti na zem a informuje ťa o priebehu umývania. Nemá vrchnú zásuvku na príbor. Ostatné parametre vyzerajú super, podľa nájdených recenzií by som sa tej značky nebál, dnes sú aj tak vo všetkom kazítka :) Osobne som dal ale teraz 13.3. pri akcii v TPD prednosť umývačke Bosch SMV48M30, bola v akcii -13%. Je to priamy nástupca doterajšej SMV48M10, ktorá sa už prestala vyrábať a bola tu dosť odporúčaná.
Odpovedať
Pigi22 hojne ja mám s ovládacim panelom z vrchu, ak potrebujem môžem program prerušiť tým že ju otvorím a dolozim dalsi riad a pokračuje v programe, nemá ani svetelný bod ktorý by mi ukazoval kedy ukončí program, ani mi to nechýba, po skončení programu umyváčka pipne čo úplne postačuje :-) mám whirpool
Odpovedať
@pmasarik @vevericka05 ďakujem pekne za odpoveď,keďže nemam žiadne skúsenosti s myckou vitana je každá rada. Parametre ma vyborne,pôvodne som chcela tu bosch,ale ti čo nám budú robiť kuchyňu túto značku neponúkajú a tvrdia ze je lepšie ak objedname cez nich a hneď nám ich zabuduju,tak preto ta hotpoint.
Odpovedať
@pigi22 kuk na Heureka.sk Bosch SMI 59m25 eu-490e,cena dobrá,má všetko čo má mať,má ju dcéra veľká spokojnosť,nezameň číselko to by bola úplne iná. :-)
Odpovedať
Ahojte, Nam zacal ostavat strasne spinavy riad.ALe strasne.Akoby na nom bolo vyliate mlieko alebo spinava voda.Nechapem tomu.Vsetko je rovnake-prasok aj lestidlo. Umyvacka vycistena preventivne 2x a stale to robi.Zacal som davat menej prasku a aj lestidlo som znizil o 2 stupne a stale to robi.
Odpovedať
@mcdog napíš značku UMR?máš sol?skús zmeniť prášok za tabletky,skôr zvýš o 2 leštidlo.Ako dlho ju máš?
Odpovedať
@marta2610 Znacka je Candy-doteraz isla super.Ma rok.Robi to pri vsetkych programoch okrem oplachu.Cize po kazdom programe este musim davat oplach.... Normalne rozmyslam,ze zavolam servis....
Odpovedať
Vyskusana ina sol,ine lestidlo a aj jar kapsicky a stale to robi.... Aj som dal viac soli a viac/ menej lestidla a stale ostava na konci riad ako od mlieka
Odpovedať
@mcdog da sa ten povlak umyt rucne? napr.octom?
Odpovedať
@atlaska no dam potom iba cisto oplach a je to dole....
Odpovedať
@mcdog podlamna ti odisiel dekalcifikator :-( Sol bola hned pred prvym spustenim nasypana?
Odpovedať
Ano hned.Ako vravim-zacalo to robit nedavno.
Odpovedať
No a takto to vyzera po umyti
Odpovedať
@mcdog mala som podobne spinavy riad, servisak vycistil mycku, taku nadobu vnutri vybral vylial stade kopu bordelu,vyplachol,namontoval nazad,pustili sme cistiaci program a potom slapala dalej. Tu umelohm.misku ti ako moze umyt,ked mas pod nou dalsiu misku?
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?