Akú umývačku riadu preferujete?

Zobraz úvodný príspevok
Aky mate nazor a skusenosti s umyvackou riadu. Popripade, aku znacku preferujete.
Odpovedať
@atlaska tu misku umyva v pohode.Akurat teraz ostava taka....no asi zavolam servis radsej.Aj ked im sa dako nechce.Ked som im volal,tak stale,ze mam skusat viac soli,menej lestidla,inu sol a tak...
Odpovedať
No takze pred vyse tyzdnom nahlasena reklamacia do servisu mailom.A doteraz sa nikto neozval....
Odpovedať
Ahojte,stara umyvacka nam umrela a my surne potrebujeme novu. Chcela by som sa vas opytat na nazor na Whirlpool ADG 7500. Na nete som bohuzial nenasla skoro ziadne recenzie.
Odpovedať
@5ka25 no daj ?mala rokov,aká značka to bola ?a rozlúčka bude kedy? :-)
Odpovedať
@marta2610 Elektrolux,v auguste by sa dozila 5 rorokov. Po 3 rokoch odisiel elektronicky panel 80e oprava,po 4 rokoch zaneseny snimac odcerpavania 65e a teraz uz zase nejde a nemienim uz platit opravu. Chceme sa zmestit do 500e na novu aj s predlzenou zarukou na 5rokov
Odpovedať
No takze vcera bol u nas servisak a ze je vadny davkovac soli ci co.A tak nam umyvacku zobral do servisu,ze do 2-3 tyzdnov bude opravena :-(
Odpovedať
viete mi poradit, ako to funguje, ked sa mi umyvačka v ramci zarucnej doby pokazila 3x a vzdy ta ista chyba? budem mat narok na vratenie penazí alebo mi daju nový spotrebic?
Odpovedať
právo na výmenu tovaru alebo na vrátenie peňazí máte, ak sa rovnaká chyba, aká bola najmenej dvakrát  opravovaná, vyskytne tretíkrát v záručnej dobe
Odpovedať
@pigi22 ...nie sme spokojní!
Odpovedať
Profilova fotka
Prosím vás máte doma niekto umývačku Electrolux ESL 8336RO? Prípadne mi poradíte nejký iný typ? Ďakujem
Odpovedať
Profilova fotka
niektore si na umyvanie riadu najdu umyvacku menom chlap :P
Odpovedať
Profilova fotka
@michael01 tú som využila v nedeľu :-D ale cez týždeň je nepoužiteľná :-p
Odpovedať
Článok sa načítava...
Dievčatá prosím vás ja mám UMR s 40 dB,naši mladí si chcú kúpiť UMR,jasné kuch.bude spojená s obyvačkou tu sa boja trochu hluku od UMR však viete telka,návšteva atd,ja im radím UMR Bosch SMV 69N40 má 44 dB,zdá sa im to veľa,ja si myslím,že by to nemal byť problém,či?ked ja pustím UMR skoro vôbec ju nepočuť, vidieť ako si odratáva čas,čo mám v robote 46dB,tú už počuť,jasné ked zle uložíš riad aj pri mojej tichej občas počuť nejaký hrmot,prosím o názor,dík. :-)
Odpovedať
Dobrý deň. Chcela by som nejaký názor na túto umývačku riadu http://umyvacky-riadu.heureka.sk/bosc... viem, že je to starší model ale potrebujem zohnať UMR do cca 300 euro. Nepotrebujem žiadne špeciálne programy iba aby spoľahlivo umyla riad a nekazila sa každú chvíľu. Potrebujem takú čo sa dá zabudovať, chcem dať na ňu rovnaké dvierka ako budú na kuchyni. Rolu nehrá ani rozmer môže byť 45cm aj 65cm. Sme iba dvaja :) ak by ste vedeli o niečom lepšom kľudne navrhnite :-) Ďakujem
Odpovedať
@lara66 táto je voľne stojaca s predným panelom?!UMR býva 45 alebo 60cm,tak chceš plne integrovanú,či?
Odpovedať
@marta2610 kurnik pomýlila som sa samozrejme 60cm som myslela, ďakujem za upozornenie :-) hmmm práve, že aj za to som sem napísala, že sa v tom moc nevyznám aká je aká. Viem, že chcem na ňu dať tie dvierka ako na linku. Buď po celej prednej strane UMR alebo môže trčať aj ten panel na ovládanie. Linku ešte nemám tak mi je to jedno.
Odpovedať
@lara66 ešte napíš či máš spojenú obyv-kuchyňu kvôli db UMR?
Odpovedať
odporúčam najskôr zistiť, akú servisuje Váš známy opravár, resp. najskôr zohnateľný opravár za prijateľnú sumu, a neodporúčam Beco, náhradné diely na slovensku nezohnateľné
Odpovedať
@marta2610 máme tam otvor medzi kuchyňou a obývačkou. Videla som tam tých 48db. Mama má teraz 47db a nezdá sa mi to nejak moc hlučné tak neviem :-|
Odpovedať
@lara66 Daj si Heureka.sk zadaj parametre od-do e,bla,bla ja som našla plne integrovanú Bosch SMV 51E20 má 46 dB od 337,88 e a potom Electrolux s predným panelom ESI 5540 LOK má 44 dB od 346e,ale čo mi na nej vadí,že nemá Aqua stop,dievčatá ale vedia,že ja preferujem Bosch,Siemens,ešte pokukaj,však hádam ti niekto poradí,škoda že nemôže byť voľne stojaca tam tá cenová relácia je prijateľnešia.
Odpovedať
@marta2610 Teoreticky by mohla byť, ale takáto by sa mi viacej hodila do linky aj celkovo by to lepšie vypadalo :/ a aký je vlastne rozdiel medzi tou plne integrovanou a tou s predným panelom?
Odpovedať
@lara66 daj si Heureka.sk tam to budeš najlepšie vidieť,plne inegrovaná-nič nevidíš je tam doska detto splynie s linkou,predný panel- vidíš knoflíky a mala by si vidieť ako ti UMR odratáva čas.
Odpovedať
@marta2610 tak som si to aj nejak myslela, takže tú čo som si vybrala ja je s tým predným panelom. a tú teda vôbec nie? lebo zatiaľ sa mi najviac pozdáva čo sa týka pomer cena kvalita značka.
Odpovedať
@lara66 čítaj čo píšem, tá je na 99% voľne stojaca a na ňu sa nedávajú žiadne dvierka.
Odpovedať
@marta2610 ahaaaaa boze to som si absolutne neuvedomila, mne sa zdalo, že je tam také miesto na tu dosku :-S
Odpovedať
Ahojte Mame taky problem s nasou UMR,ze niekedy-momentalne cely den zapacha po umyvani cela UMR aj riad ako zatuchlina....uz druhykrat sa umyva ten isty riad a zapacha.Skusali sme Lidl prasok,Finish,Jar....a robi to stalee...
Odpovedať
@mcdog no riad je v umyvacke kratko na to, aby nabral od nej pachy. skor to vidim na problem s vodou. odkial ju mate (studna?) a nezapacha inde?
Odpovedať
@mcdog teraz je v akcii v Lidl w5 diswasher cleaner sprav podľa nävodu,naspodu UMR je filter treba ho sem tam vyčistiť,my toto robíme cca raz za 2-3 mesiace,ja či je UMR prázdna,alebo s trochou špinavého riadu,medzi dvierka stále dávam špongiu či cez deň,alebo aj v noci,raz za čas treba UMR pustiť na program s najvyššou teplotou,ja dávam do UMR citr.kôru jasné bez dužiny a s tým to dávam umývať,teraz začíname smokliť tak citronov čosi minieme viac ako v lete,ja cítim trochu pach z UMR,ale iba v lete pri tých vysokých teplotách,potom sú aj voňačky do UMR ich zavesíš,ja ich ale používam málo.
Odpovedať
No vonu do UMR mame,cistic tiez pouzivam raz za 2-3 mesiace,voda je obecna.Teraz doumyvala a uz je to ok. Praveze ona smrdi a hned od otvorenia. Filter je cisty....naozaj tomu erozuiem.Jedine ma napadla voda alebo upravovna vody v UMR
Odpovedať
@mcdog ona smrdí hned od otvorenia?to čo?nerozumiem?akú máš značku?ako dlho ju máš?ked odpovedáš klik na mňa. :-)odpovedz.
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?