Akú umývačku riadu preferujete?

Zobraz úvodný príspevok
Aky mate nazor a skusenosti s umyvackou riadu. Popripade, aku znacku preferujete.
Odpovedať
Ahojte prosím dnes potrebujem objednať umývačku a chcem vedieť recenziu na túto http://www.bosch-home.com/sk/spotrebi... čo na ňu hovoríte????? A akú inú alternatívu by ste mi odporúčali ak nie túto? D=akujem za akukoľvek recenziu.
Odpovedať
@stassa veľmi dobrý výber,čítaj pár strán dozadu. :-)
Odpovedať
@marta2610 ďakujem martuška.....teším sa idem na to ....
Odpovedať
marta2610 ešte sa chcem spýtať, ako je to s prednými dvierkami, potrebujem ju dať do skrinky, ktorú mi robí stolár a čo tie predné otváracie dvierka, dajú sa na túto dorobiť dvierka v dekore linky? dakujem
Odpovedať
@stassa ja mám voľne stojacu,ale už názov UMR tvojej ,je integrovaná s predným panelom,to zn.že stolár ti musí urobiť na ňu dvierka,najlepšie je ked si dávate robiť kuchyňu už vedieť ktorú UMR si kedy tedy kúpim. :-)Daj za ? e si ju objednala,bacha na ceny za dopravu.
Odpovedať
@marta2610 objednávam ju z hej.sk za 461 €. môže byť?
Odpovedať
@stassa veľmi dobrá cena aj int.obchod ja už som si z Hej.sk objednávala veľa vecí my v ŽA máme tú výhodu,že si tovar objednáme a osobne vyzdvihneme,minule som si objednala kôš na prádlo a fotky skreslujú prišiel úplne v inej farbe ako som chcela,povedala som že ja si ho neprosím a bez problémov.Čo si dala link Bosch home.com sa mi zdalo?!že dávajú naspäť 40 e?Ak áno ako ti príde obratom pošli čo treba a máš ich doma,teda dúfam. :-)
Odpovedať
ja som kupil Bosh bola neuveritelne draha ale zatial som spokojny a uz ma tych necelych 5 rokov
Odpovedať
Ahojte umývači. Prosím Vás, rozhodli sme sa pre túto umývačku: http://www.hej.sk/umyvacka-riadu-bosc... - Božka SMS53L18EU - a mám takú technickú otázku, lebo ja som z toho mimo, treba k nej doobjednať aj tie hadice na napúšťanie/vypúšťanie? http://www.hej.sk/prislusenstvo-pre-u... Budem rada ak mi niekto poradí, vďaka!
Odpovedať
@yvanielka UMR to všetko má nekupuj! :-)
Odpovedať
@marta2610 Ďakujem x-) :-)
Odpovedať
Dievčatá a chlapci od pondelka Akcia,no nekúp to!! lidl tabletky do UMR 40 ks 1.99e to jest 1 ks -5 centov cena viac než dobrá,ale neviem ? All in1 :-)
Odpovedať
Článok sa načítava...
Profilova fotka
mozem mat aj ja otazku? tiez uvazujem nad kupou a sa mi paci model ESI4500LOX http://www.datart.sk/Vestavna-mycka-n... a ide o vstavanu umyvacku riadu....pisu, ze farba je nerezova, len teraz nieviem...ze ak ide o vstavanu, tak ci si tam tie dvierka namontuvavam sama podla farby skriniek....alebo ci tato je vstavana ale ma nerezovy panel....lebo na obrazku je tam panel, ale zase vyzera byt biely, nie nerezovy....tak som z toho zmatena, ze ako to je...ci to len kvoli prvotnemu vzhladu je na obrazku panel a ak umyvacku objednam tak tam nebudem ziadny, alebo je tam tak ci tak, a ak chcem tak si ho vymenim na taku farbu aku chcem, alebo ako to je emoticon dakujem za odpoved
Odpovedať
@ronuka UMR sú voľne stojace,plne integrované,vstavané-to je tá tvoja pred tým to písali s predným panelom,myslím že to viac vystihovalo,ale? píšu že to je 45 cm,nedá sa dať 60 cm?koľko ľudí vás býva doma?varíš doma?nemáš spojenú ob-kuchyňu? :-)
Odpovedať
Profilova fotka
tak zatial sme len dvaja.....a kuchynu mam zvlast...ale 60cm sa nam tam dat....takze 45cm musi postacit :) a este by som mohla mat otazku? co znamena, ze moznost vyskovej instalacie......niekde maju ano, niekde nie....ale neviem presne co to znamena....dakujem
Odpovedať
@ronuka možnosť výš.instalácie to jest,že si môžeš nastaviť výšku UMR,kuk na Bosch teraz je akciia bud 40e vrátia,alebo 5 ročná záruka,ale je to na každú UMR ináč,preštuduj to viac,za mňa kuk na Bosch SPV 58M00 od 426e,má aj mnou preferovanú 3-tiu zásuvku na príbor,daj si Heureka.sk,ked na mňa reaguješ klikni na odpovedz. :-)
Odpovedať
@ronuka vôbec sa neobávaj, ja som si tiež napriek názorom iných presadila 45-ku a dodnes ďakujem, že som sa nedala presvedčiť na väčšiu. Mám problém za dva dni ju naplniť bežne cez týždeň a aj keĎ nie je úplne plná, zvyčajne ju pustím ten druhý deň, inak tam ten riad už dosť páchne. Cez víkedny alebo keď máme oslavu, pustím každý deň. Neviem ako by som zaplnila 60 -ku. Cez týždeň sme doma 2, cez víkendy 4-5 ľudí. Mám BOSCH neviem presne typ a hľadať sa mi teraz nechce, ale má spotrebu vody 9 litrov/cyklus takže stále menej, ako keby som umývala ručne viackrát do dňa.
Odpovedať
@fidorka7 Poprosím, pohľadáš presný typ vašej umývačky? Ste spokojní? Dík
Odpovedať
Profilova fotka
@marta2610 @fidorka7 dakujem vam za odpoved :-) a aj ja si myslim, ze 45cm postaci, ale aj keby nie,60cm do svojej kuchyne aj tak nenapcham ;-)
Odpovedať
ja som mala bosh umývačku 45ku a super super super...teraz potrebujem novú ale neviem si vybrať...ale teraz už chcem 60ku....
Odpovedať
@ronuka určite postačí, ja ju radšej pustím, keď bude treba, aj každý deň, takto by som 60tku plnila i päť dní a tak by som ju z hygienického hľadiska asi púšťala poloprázdnu.
Odpovedať
@jansemi pohľadám, nebude to ale hneď, ešte mám nejaké veci v garáži v bývalom bydlisku (sme sa presťahovali do novostavby pred 4 mesiacmi/ a mám tam i krabicu so záručnými listami. Na umývačke nemám presné typové označenie, ale stála 560 eur.
Odpovedať
Príspevok bol zmazaný adminom, lebo nespĺňal Pravidlá prispievania do fóra.
dievčatá a chlapci, chcem sa spýtať či už niekto z Vás skúšal v umývačke umyť horáky a tie držiaky na hrnce z plynového sporáka? Ak to niekto skúšal ako to dopadlo? Nebudem musieť kupovať nový sporák?
Odpovedať
@deniska1972 skusala som to viackrat. Len to odmasti, nic viac. Napalene necistoty zostavaju :-(
Odpovedať
Ja som zatial spokojná s Beko, http://www.klikit.sk/DSFS-6831X-umyva... ,starú sme vyhodili pred dvomi mesiacmi a táto ide dobre ticho, a aj cena bola v zľave, takze super. Bez umývačky si to už neviem predstaviť dlhé roky ;-)
Odpovedať
@yvanielka aj my sme ju kupili..ale este ju nemam namontovanu...si spokojna? bola za celkom dobru cenu tak sa obavam :D
Odpovedať
Profilova fotka
ja si myslim ze v dnesnej dobe je uz uplne jedno aku znacku kupite... :-)
Odpovedať
@misana84 Ahoj, máme ju krátko, zatiaľ som spokojná, hlavne z pohľadu ušetrenia času :-) A určite aj vody, lebo ja som mala zlozvyk umývať pod tečúcou vodou a manžel sa už na to nemohol pozerať :-) A poháre sú krásne vyleštené vysušené bez šmúh, aj taniere, hrnce, všetko, iba plastové misky treba trošku doutierať, ale to myslím v každej umývačke
Odpovedať
Ahoj, zháňam myčku (podľa recenzií sa u značky Bosch nikto nesťažoval na čistotu, takže ostanem asi pri nej, možno aj Beko). Ceny Bosch sú však od nejakých 270€ vyššie, ale nevidím nejaký praktický dôvod, prečo sú ceny tak rozdielne. Máte niekto myčku tejto značky v cenovej kategórií okolo 300€? Využívate pri Bosch umývačke aj kratšie programy - umyjú dostatočne? A čo ten ECO program? Síce má nižšiu spotrebu vody aj el. energie, ale umýva 3 hodiny, neprerobí sa na tom?
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?