Akú umývačku riadu preferujete?

Zobraz úvodný príspevok
Aky mate nazor a skusenosti s umyvackou riadu. Popripade, aku znacku preferujete.
Odpovedať
@slavkapo Len pozor ja ked vidím spotreba UMR 6 L tak mi zasvieti kontrolka UMR má Turbo speed!!!!To myslím na tú jednu čo si odporučila.
Odpovedať
Profilova fotka
@marta2610 posielam foto panelu umyvacky, teraz som ju cvakla...presne ten program hore napravo som este neskusila....nie je to rychly 45st.? mas ho aj ty? ako dlho perie?
Odpovedať
@slavkapo Paráda tak je to mnou veľmi preferovaný 29 min.RP a on umýva,práčka perie :-) Pokiaľ nemáš mastné hrnce kľudne vyskúšaj,umyje pekne.
Odpovedať
Profilova fotka
@marta2610 to nemusi byt pravda s tym 6L ze ma Turbo speed, moj model ma na ofic. stranke boschu napisane ze ma turbo speed, v brozure ma predumytie, ked som tam volala tak mi povedali ze plati to co je v brozure, ze to na webe opravia a prd opravili, stale tam svieti turbo speed... SMV58N80EU ma aj podla panela predumytie, nie turbo speed...
Odpovedať
Profilova fotka
@marta2610 Iste vyskusam, dik za tip, pojdem si vsak este dokupit gel,alebo prasok, ako si tu raz spominala, ze na to nie je vhodna tableta a mam iba tablety zatial v zasobe... neviem este ako nastavit odlozeny start...
Odpovedať
@slavkapo No to neviem ja doteraz :-) kúp si radšej prach v Lidli budeš s ním spokojná. :-)
Odpovedať
Profilova fotka
Tak sa skusim opytat ostatnych, pár príspevkov dozadu som dala foto predneho panela mojej UMR, neviete niekto ako na nej nastavim odlozeny start? Vopred dakujem za kazdu radu :-*
Odpovedať
@penelopa Akú máš? :-)
Odpovedať
@penelopa Odfoť. :-) ale mal by to byť druhý gombík z prava,baby to si pošťukajte gombíky a to vám ukáže ktorý program ? trvá. však ona pôjde až potom keď dáš štart.
Odpovedať
Profilova fotka
@marta2610 Ahoj, tak dnes siel prvýkrát rýchly program, trval 35 minút a bol v UMR dvojdnový riad a vsetko umylo krásne, aj zaschnutý kecup :-) Dakujem za super tip :-)
Odpovedať
@slavkapo Môj baby skratka RP trvá 29 min.Preto som písala nerieš predumytie,ja viem že ho máš :-) pretože ja ked mi neumyje trošku viac mastné myslím RP tak riad nechám ešte v UMR a beriem to tak,že mi to predumylo.Tak má význam mať v UMR-RP?Už vieš prečo vám radím nie T.speed,ale RP? :-)
Odpovedať
Parádička rýchly program vyskúšaný a,že super 30 minút a jedeeeeeeeeeeee.
Odpovedať
Článok sa načítava...
kokso, neuveriteľné 322 strán príspevkov na prístroj ktorý používame asi 9 rokov a vôbec ma nevzrušuje že ho vlastne máme. Naložiť riad, tableta, tlačítko auto. Netušil som, že sa o tom dá písať 300 stranový román :-)
Odpovedať
@slavoslav My sme mali prvú pred 10timi rokmi,ale s touto sa to porovnať nedá ;-) ,tak asi preto ten román ako pokročila doba ;-) .
Odpovedať
@penelopa takže sme na tom lepšie lebo nič nemusíme riešiť ? :-)
Odpovedať
@slavoslav Šťastný to človek všetko klape jak má a nepotrebuje radu. :-)
Odpovedať
@slavoslav Nie,len nepoznáš lepšie ;-) ;-) ;-)
Odpovedať
Čo môže byť lepšie ako po stlačení tlačítka umytý riad :-)
Odpovedať
@slavoslav A kým sa umýva riad sadnúť k PC čítať,radiť :-) tu na MS.
Odpovedať
Profilova fotka
@marta2610 niekto radi, niekto iba sype sarkasticke poznamky :(. Lahko byt vitazom po bitke ;-) . Nebudem menovat, on sa spozna :)
Odpovedať
My sme si dnes kupili IKEA cku, dufam ze bude v poho... teraz mame staru 12 rozcnu 45 zanussi nema nejake extra funkcie ale jede ako pila 12 rokov :)
Odpovedať
@slavoslav Myslím iný typ umývačky riadu.....nemôžeš porovnať hahaha :-D
Odpovedať
No čo sa tu máme baviť o rúbaní dreva,či?Píše 9 rokov,len aby to neprivolal a za chvíľu: dievčatá ktorá je tá naj,naj?Ono by bolo zaujímavé,jasné je to nemožné ? dievčat si vďaka MS vybralo tú svoju UMR a len umýva,umýva takže do umývania,peknú nedeľu ja ju budem mať náročnú ešteže mám UMR!!!zajtra moje dvojčatá-chlapčatá oslavujú 26 rokov,tak si trošku pobehám okolo sporáka. :-) :-)
Odpovedať
@marrad Doteraz si stála za Zaňusi a odteraz za kým budeš stáť?Tak nech len pekne a dlho umýva. :-)
Odpovedať
Poradte tie, ktore sa vyznate. Umyvacka riadu Bosch, 60 cm, vstavana s prednym panelom, nerez alebo biela - najlepsie napisat jednu z tej a jednu z tej, ked sa rozhodnem pre farbu. bavili ste sa tu aj o kosi na pribor alebo zasuvke... co je lepsie a aky je v tom rozdiel?? som z toho magor... ake funkcie by mala mat spravna umyvacka??
Odpovedať
@turistka Potom sa niekto čuduje? o čom tu stále točíme,treba písať cenový strop!A také slovíčka prosím vás aj existujú.
Odpovedať
@marta2610 cenovy strop cca 500€, dakujem ;-)
Odpovedať
@turistka Daj si do googla Bosch SMI 59M25,a ti vyhodí kde a za ? E ju kde majú je s nerez panelom,stojí v Datarte 509 E,dop.zadara a ešte po zaregistrovaní ti vrátia 40 E.Rado sa stalo. :-)
Odpovedať
Profilova fotka
@marta2610 vies niekedy je lepsie nspisat nez si dat tu namaha a daco si precitat.v niecom ma slavoslav pravdu.lebo ozaj su tu take otazky ze nechapacka.
Odpovedať
@taylor71 No teraz som zase ja nepochopila?Čo som mala,nemala?A o čo ide ?A v čom je pointa?
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?