Akú umývačku riadu preferujete?

Zobraz úvodný príspevok
Aky mate nazor a skusenosti s umyvackou riadu. Popripade, aku znacku preferujete.
Odpovedať
Profilova fotka
@marta2610 22.01 tvoj prispevok
Odpovedať
@taylor71 Aha.
Odpovedať
@turistka Kuk ešte na Bosch SMI 53M72 je s bielym predným panelom,ale je drahšia.
Odpovedať
@marta2610 no ano, vtedy to bola najlacnejsia a stala 21 000 sk a teraz sme kupili vysciu s mnozstvom funkci za 399 € neporovnatelne... a pre IKEA ze vraj robi mycky Wirpool takze teraz budem stavat pre Wirpoľkou :)
Odpovedať
Profilova fotka
Ahoj, chcela by som niekoho poprosiť o radu pri výbere umývačky. Vybrala som si BEKO DIN 6830FX30, ale predavač v jednom elektre mi odporučil PHILCO PDR 1592 BIT, vraj ju vyrába skupina elektrolux a je lepšia ako beko. Neviete mi niekto poradiť? Máte skúsenosti s týmito značkami? Ďakujem veľmi pekne za rady :-)
Odpovedať
Profilova fotka
@marmir pracujem v elektre a umývačky Beko hlavne vstavané preferujeme najviac. 5 rokov záruka, rýchly servis a lacné náhradné diely po záruke.... celej rodine som popredal Beko. Philco vyrába skupina electrolux, len preto, že nemá fabriku a náhradné diely sú drahšie ako beko... a philco ti predpokladám odporučili v plan..e...u
Odpovedať
Profilova fotka
neviem, ci tu minule niekto nepisal, ze BEKO na SK konci.ak sa nemylim..... takze asi by som to neriskovala, okrem toho, to ani nie je vlastne ziadna znacka ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
@katrin21 a čo je vlastne tá značka??su aj taky ktory sa nehanbia zato že nemaju bosch a pod.a beko ti umyje riad tak isto ako bosch.
Odpovedať
@marmir Mam Beko, som maximalne spokojna a nekupovala som ju preto, ze by bola lacna a zeby som mala malo penazi, lebo v tej triede sa zhruba za rovnaku sumu dala kupit aj podla niekoho "lepsia znacka" :-D
Odpovedať
Profilova fotka
@katrin21 Pochybujem že Beko na SK končí.... V západnej Európe sa stalo Beko 1. na trhu.... Skončil teraz Baumatic, predtým Eurotech, Ardo,... A ohľadom Beka - keď si kúpiš napr.: Bosch, Siemens cca do 800€ kombi chladničku s mrazničkou je vyrobená v BEKU. Whirlpool 45cm vstavané umývačky - vyrobené v BEKU,...... Ja myslím, že v dnešnej dobe je úplne jedno čo si kúpiš.... Len sa Ti musí vydariť... 8-) 8-) 8-)
Odpovedať
@majopoprad že je vyrobená v Beku, neznamená, že má aj tie isté súčiastky. To Ti povie aj každý opravár. Je to je neodškriepiteľný fakt. .Tak isto ten, že každý spotrebič sa má hodnotiť po niekoľkých rokoch používania a nie 3dni po kúpe :-) Takže vidieť spotrebič a spotrebič napr. po piatich rokoch je určite rozdiel :-)
Odpovedať
Hlavne preto, že mnoho tých značiek 5rokov ani nedožijú :-D Bosch a Siemens určite patrí do kategórie kt. sú bežčami na dlhšie trate :-)
Odpovedať
Článok sa načítava...
@majopoprad Ma dosť prekvapuje tvoje porovnanie umývačiek Siemens a BEKO. Robil si si nejaké štatistiky? Pozerala som Dtest a tam im vychádzali diametrálne iné vysledky. Beko je 4. od konca v ich rebríčku a Siemens a Bosch sú uplne hore (najlepšie z testovaných).
Odpovedať
@taylor71 Vieš tu nejde o hanbu, ale o životnosť spotrebiča :-) Ak mám dať napr. 400 a vydrží 3roky, tak dám napr.500 a budem meniť až po 7-8rokoch, keď ma už omrzí a nie zradí :-)
Odpovedať
My sme si robili prehlad o spotrebicoch a znackach v jednej nemeckej predajni elektro a Beko je dost rozsirena znacka v Nemecku, co sme boli dost prekvapeni. Pochybujem o tom, ze keby to bol suviks, tak by to na tej predajni vobec mali. Nemci suviksy nekupuju.
Odpovedať
Profilova fotka
@egreska1 tvoj nazor neberiem ti to.10 rokov som pracoval s bielou technikou takze čo to viem o spotrebičoch.ono čo sa ma pokazit tak sa pokazi.nikdy nevieš.to ze beko nie je premiova znacka este neznamena ze je nekvalitna.a na zapad od nas sa velmy dobre predava.tu sa par ludi dusuje na dtest alebo nieco podobne,tam zhodou okolnosti vzdy vyhrava bosch.len asi by bolo dobre kuknut do zakulisia,za peniaze sa da vsetko.napr taka nemecka ikona testov Adac robil machinacie s vysledkami .a premiove znacky sa lepsie a viac predavaju v strednej a vychodnej europe a drahsie nez na zapade.to je fakt.mozno prave pre ten pocit ktory mas aj ty.uff
Odpovedať
@taylor71 No môj názor mi ani nikto zobrať nemôže :-) pretože to nie je pocit, ale skúsenosť ,po 7-8rokoch som predávala spotrebiče Bosch a vôbec som sa nemusela hanbiť, pani čo ich kupovala, povedala, že sú ako nové a to pri každodennom používaní . Ja netvrdím , že napr. zrovna Beko , a hore vyššie iné menované sú zlé, nemôžem to tvrdiť, ale tak isto ani nemôžem niekomu odporučiť, lebo nemám a ani nepoznám nikoho s dlhoročnými skúsenosťami napr. s touto značkou. Mne je ale divné ako sa tu niektorí zasa dušujú za rôzne značky, pritom nemajú s nimi žiadne dlhoročné skúsenosti ako majitelia :-) nie ako predajcovia samozrejme, predavač predsa predáva a nie prezrádza ! Tu sú dievčatá, kt. odporúčajú len výrobky s ktorými majú osobnú skúsenosť a nikto nemôže za to , že zrovna Boschka je tu jedna z najobľúbenejších a najspoľahlivejších umr. :-) :-) :-) Taktiež som si vedomá, že aj prémiové značky majú aj nepodarky :-)
Odpovedať
Nedami sa nezapojit, tiez som mal v elektre odpracovane 3 roky co sa tyka porovnania znaciek tak jedna zakladna vec na vsety je 2 roky zaruka , Beko dava 5 rokov , nikde nieje napisane ze ak si kupite Siemens Bosch tak Vam vydrzia X rokov , Ono ak si pozriete kde sa napriklad vyrabaju americke chladnicky Siemens CINA rury CINA a ine krajiny tak ak sa tu vo velko riesia premiove znacky tak mi vyskakuje len jedina MIELE 8-)
Odpovedať
Profilova fotka
@egreska1 to niekto kupil 8 rokov použivany spotrebič?a máme kamaratov ktorý maju beko spotrebice a su v pohode.takisto nemôžeš odsudit ked to nemáš nie?a tvrdit nieco o životnosti ale svetu mier .,a pre marmir@ teraz sa rozhodni :-D v 90tych rokoch bol trocha iny pristup predavaca- majitela obchodu než teraz ked je predavac plateny podla poctu zakaznikov a je mu srdecne jedno čo si kto kúpi.
Odpovedať
Profilova fotka
@egreska1 ohladom tych suciastok nemusis mat uplnu pravdu... so servisnym technikom som kazdy pracovny den (opravuje len biele techniku) a je velmi vela nahradnych dielov, ktore su uplne rovnake a pouzivaju ich vsetci. Mozno by si sa sama divila ako to v skutocnosti je. Ja predavam bielu techniku 15 rokov. Moje skusenosti su take, ze aj tak sa vsetko pokazi.... 8-)
Odpovedať
Profilova fotka
ja nikoho presviedcat nebudem, ale suhlasim s babami, co pisali.. aj o tych suciastkach aj o testoch a nejde len on zahranicne testy.... staci aj tie slovenske :) Test magazin na STV a podobne... Kazdy servisak povie, ze Bosch je dobra znacka, ale jasne, ze zly kus si mozes so smolou vybrat aj ked clovek kupuje Volvo , alebo Mercedes.... Co sa taky vyrobcov tych istych znaciek : ano, vyraba jeden vyrobca viacej znaciek, ale prave su v roznych cenovych urovniach ... funkciami, suciastkami... to je jasna vec a ani sa tym netaja... je to dnes vo svete bezna prax, rovnako aj to, ze sa zamerne vyrabaju vyrobky s kratsou zivotnostou, aby sa zarucil odbyt ... nuz,ale to sme tu velakrat preberali.... aj napriek tomu stale vychadza v rebricku poradie od 1. miesta : Miele, Siemens, Bosch a az potom vsetko ostatne.. :) priccom Siemens je len vyssia trieda Boschu ( ine suciastky, trochu ine programy)
Odpovedať
Profilova fotka
@majopoprad ano v planeu mi ju presne odporučili, ale som rozhodnutá pre beko, philco nepoznám,ďakujem za radu :-)
Odpovedať
@marmir Beko je uplne v pohode :)
Odpovedať
K tým značkám mala som.od boschu mixer velky po troch roloch pouzivania raz za cas odisiel proste sa zapne a po mimute vipne . Nasledne som si kúpila ponorný miker bosch však niejaky potrebujem keď veľký nejde. Vydržal mesiac reklamacia nasledne oprava opravemy vydrzal tiez tak niejak zase reklamacia vymeneny za novy bosch . Pouzity dvakrat a nesiel. Vratili peniaze. Kamarat kupil lacny v tescu uz ho ma druhy rok a fachci. A na zaver :-x znacka Audi a je pravidelne v servise na oprave. a to ma jedneho majitela
Odpovedať
Ja ako som uz pisala mam 12 rokov umyvacku zannusi co je mozno ako BEKO a cely ten cas ide ako svajciarske hodinky, Moj bratranec maju cca 10 rokov komplet spotrebice BEKO, Su velka rodina vkuse varia pecu umyvaju a podobne a bratrancova zena mi vravela, ze neda na tu znacku dopustit.... Pamatam sa ked si zariadovali kuchynu s obavou kupovali BEKO, ze taka nic moc znacka...ale kupili lebo nechceli cakat kym nasetria... Podla mna vobec nezalezi od znacky, no niektori ludia si myslia ze ked maju vychyrenu znacku ze to je zaruka niecoho... ale tu uz nikto nic negarantuje... ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
@marrad Tiež si myslím, že to nezávisí od značky, chcela som najskôr bosch, ako aj tu všetci píšu, že je najlepšia, ale odrádza ma cena a aj tak mi povedali v elektre, že bosch veľa výrobkov montuje beko. Tiež mám všetky ostatné vstavané spotrebiče aj chladničku beko, cca 2 roky a nemôžem im teda nič vytknúť, som spokojná. Nechce sa mi priplácať za značku ďalších 100e naviac, keď aj v recenziách píšu tí, ktorí si kúpili beko, že sú spokojný a v podstate má aj dobré parametre. :-) :-) :-) Ďakujem Vám všetkým za rady a utvrdenie sa v mojom rozhodnutí pre beko ;-) :-) :-)
Odpovedať
ahojte, poradite prosim, aku umyvacku kupit? potrebujem vstavanu do 60tky skrinky, so skrytym ovladanim/panelom. mame spojenu kuchynu s obyvackou, tak by nemusela byt prilis hlucna. Mame RD, tak voda bude zo studne, cize skor ma zaujima spotreba energie. samozrejme manzela by potesilo, keby som nesla daleko od 400e :-N . vopred dakujem za rady. PS: nie su teraz nejake akcie, vypredaje novych kusov? neviete o niecom?
Odpovedať
http://www.ikea.com/sk/sk/catalog/pro... tato je fajn, je to Ikeacka, ale pre nich to vyraba wirlpool....
Odpovedať
pozerala som tieto umyvacky : Electrolux ESL6550RO Electrolux ESL 6551 RO Bosch SMV 53L50 mate ich niekto? nejake postrehy/recenzie ku nim? dakujem
Odpovedať
@moninka1 Bosch SMV 48M10,kuk Heureka.sk
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?