Akú umývačku riadu preferujete?

2 hod10990
  • @slavkapo  Len pozor ja ked vidím spotreba UMR 6 L tak mi zasvieti kontrolka UMR má Turbo speed!!!!To myslím na tú jednu čo si odporučila.

• @marta2610  posielam foto panelu umyvacky, teraz som ju cvakla...presne ten program hore napravo som este neskusila....nie je to rychly 45st.? mas ho aj ty? ako dlho perie?

• @slavkapo  Paráda tak je to mnou veľmi preferovaný 29 min.RP a on umýva,práčka perie 🙂 Pokiaľ nemáš mastné hrnce kľudne vyskúšaj,umyje pekne.

• Sponzor fóra
  • @marta2610  to nemusi byt pravda s tym 6L ze ma Turbo speed, moj model ma na ofic. stranke boschu napisane ze ma turbo speed, v brozure ma predumytie, ked som tam volala tak mi povedali ze plati to co je v brozure, ze to na webe opravia a prd opravili, stale tam svieti turbo speed...
    SMV58N80EU ma aj podla panela predumytie, nie turbo speed...

• @marta2610  Iste vyskusam, dik za tip, pojdem si vsak este dokupit gel,alebo prasok, ako si tu raz spominala, ze na to nie je vhodna tableta a mam iba tablety zatial v zasobe...
    neviem este ako nastavit odlozeny start...

• @slavkapo  No to neviem ja doteraz 🙂 kúp si radšej prach v Lidli budeš s ním spokojná. 🙂

• Tak sa skusim opytat ostatnych, pár príspevkov dozadu som dala foto predneho panela mojej UMR, neviete niekto ako na nej nastavim odlozeny start? Vopred dakujem za kazdu radu :-*

• @penelopa  Akú máš? 🙂

• @penelopa  Odfoť. 🙂 ale mal by to byť druhý gombík z prava,baby to si pošťukajte gombíky a to vám ukáže ktorý program ? trvá. však ona pôjde až potom keď dáš štart.

• @marta2610  Ahoj, tak dnes siel prvýkrát rýchly program, trval 35 minút a bol v UMR dvojdnový riad a vsetko umylo krásne, aj zaschnutý kecup 🙂 Dakujem za super tip 🙂

• @slavkapo  Môj baby skratka RP trvá 29 min.Preto som písala nerieš predumytie,ja viem že ho máš 🙂 pretože ja ked mi neumyje trošku viac mastné myslím RP tak riad nechám ešte v UMR a beriem to tak,že mi to predumylo.Tak má význam mať v UMR-RP?Už vieš prečo vám radím nie T.speed,ale RP? 🙂

• Parádička rýchly program vyskúšaný a,že super 30 minút a jedeeeeeeeeeeee.

• kokso, neuveriteľné 322 strán príspevkov na prístroj ktorý používame asi 9 rokov a vôbec ma nevzrušuje že ho vlastne máme. Naložiť riad, tableta, tlačítko auto. Netušil som, že sa o tom dá písať 300 stranový román 🙂

• @slavoslav  My sme mali prvú pred 10timi rokmi,ale s touto sa to porovnať nedá 😉 ,tak asi preto ten román ako pokročila doba 😉 .

• @penelopa  takže sme na tom lepšie lebo nič nemusíme riešiť ? 🙂

• Sponzor fóra
  • @slavoslav Šťastný to človek všetko klape jak má a nepotrebuje radu. 🙂

• @slavoslav  Nie,len nepoznáš lepšie 😉 😉 😉

• Čo môže byť lepšie ako po stlačení tlačítka umytý riad 🙂

• @slavoslav  A kým sa umýva riad sadnúť k PC čítať,radiť 🙂 tu na MS.

• @marta2610 niekto radi, niekto iba sype sarkasticke poznamky 😞. Lahko byt vitazom po bitke 😉 . Nebudem menovat, on sa spozna 🙂

• My sme si dnes kupili IKEA cku, dufam ze bude v poho... teraz mame staru 12 rozcnu 45 zanussi nema nejake extra funkcie ale jede ako pila 12 rokov 🙂

• @slavoslav  Myslím iný typ umývačky riadu.....nemôžeš porovnať hahaha 😃

• No čo sa tu máme baviť o rúbaní dreva,či?Píše 9 rokov,len aby to neprivolal a za chvíľu: dievčatá ktorá je tá naj,naj?Ono by bolo zaujímavé,jasné je to nemožné ? dievčat si vďaka MS vybralo tú svoju UMR a len umýva,umýva takže do umývania,peknú nedeľu ja ju budem mať náročnú ešteže mám UMR!!!zajtra moje dvojčatá-chlapčatá oslavujú 26 rokov,tak si trošku pobehám okolo sporáka. 🙂 🙂

• @marrad  Doteraz si stála za Zaňusi a odteraz za kým budeš stáť?Tak nech len pekne a dlho umýva. 🙂

• Poradte tie, ktore sa vyznate. Umyvacka riadu Bosch, 60 cm, vstavana s prednym panelom, nerez alebo biela - najlepsie napisat jednu z tej a jednu z tej, ked sa rozhodnem pre farbu. bavili ste sa tu aj o kosi na pribor alebo zasuvke... co je lepsie a aky je v tom rozdiel?? som z toho magor... ake funkcie by mala mat spravna umyvacka??

• @turistka  Potom sa niekto čuduje? o čom tu stále točíme,treba písať cenový strop!A také slovíčka prosím vás aj existujú.

• @marta2610  cenovy strop cca 500€, dakujem 😉

• @turistka  Daj si do googla Bosch SMI 59M25,a ti vyhodí kde a za ? E ju kde majú je s nerez panelom,stojí v Datarte 509 E,dop.zadara a ešte po zaregistrovaní ti vrátia 40 E.Rado sa stalo. 🙂

• @marta2610  vies niekedy je lepsie nspisat nez si dat tu namaha a daco si precitat.v niecom ma slavoslav pravdu.lebo ozaj su tu take otazky ze nechapacka.

• @taylor71  No teraz som zase ja nepochopila?Čo som mala,nemala?A o čo ide ?A v čom je pointa?

Pridaj príspevok

Nenašli ste čo ste hľadali?

hľadať len v názvoch tém
    Odporúčaní dodávatelia
    Poradenstvo, návrh a predaj moderného osvetlenia s využitím progresívnej LED technológie s možnosťou finálnej realizácie.

Eshop svietidiel od svetových výrobcov. V ponuke nájdete dizajnové kúsky a tiež cenovo dostupné riešenia pre tradičné či moderné bývanie budúcnosti.
    Obrazy, fototapety, šablóny, nálepky, rámiky, farby.
    www.decotrend.sk
    www.tapetymix.sk
    Články od našich partnerov
    Všetko, čo potrebujete vedieť o LED osvetlení
    Bez drôtov – slobodne, spoľahlivo, bezpečne
    Staňte sa expertom na domáce prerábky za jeden deň!
    Archív článkov od partnerov