Akú umývačku riadu preferujete?

18. jún 202010969
  • @marta2610  no ved ale na samotnej stranke Siemensu, co som dala link, su na dvoch založkach 2 rozne informacie... 😃 😃 😃

• @marta2610 tak inak.. pozri si navod k umyvacke... v navode sa o turbospeed nehovori vobec..
    http://www.siemens-home.com/Files/SiemensNew/Sk/sk/AdditionalFiles/manualy/SN25M883EU.pdf

• Sponzor fóra
  • @slavkapo  tebe už prišla?a ktorú máš?ja už z vás mám ozaj hokej 🙂

• @marta2610  ja som obejdnala tu bosch SMS58N98EU, pride v pondelok..uz je na nu doma vsetko pripravene... 🙂

• @slavkapo  A ? E vlastne stála?

• @marta2610  523e s dopravou, samotna cena bez dopravy bola 485e...

• @marta2610  No prešla som znova všetky siemensky a najlepšie mi vyšli tieto tri-SN25M889EP,SN25M887EU,SN25M883EU.Ked som si zadala siemens home.sk tak v technických špecifikáciach mali napísané niečo iné ako v produktových vlastnostiach,tak vás poprosím ktorá by bola dobrá 😬 a ešte ako je to s funkciou predumytia či ju využívate.Nie neobjednala som ju, štve ma tam T.speed 😠 .Ešte idem pozrieť boschky 😕 .Dakujem za pomoc dievčence moc,moc 🙂 🙂 😬

• @katrin21  Trochu som sa opozdila,najprv píšem a až potom čítam,už mi z tých umr hrabe 😐 Díky 😬

• @dagmarienka  1-troška viacej žerie E aj pije,2-zbytočne drahšia je totožná s 3-ou,ja na tvojom mieste v pondelok zavolám do Siemens vysvetlím problém,poprosím o presný výklad čo má a nemá táto UMR.Kebyže chceš bielu čo asi nechceš SN 25M289 majú za 459 E-Mall.sk a ešte mínus 40 E ?Vy.. sa na predumytie 😎stuck_out_tongue:rosím vás nikto nemá SN 25M883??????????Kuk aj na českých forach čo píšu o nej?

• @dagmarienka  kuk som aj na čechov ona má na 99% rýchly,ale ako píšem overiť.Katrin prosím ťa ona v d teste vyhrala 1 miesto tu na MS ktosi dal link na ňu nemôžeš ho tu dať?Ďakujem.

• @marta2610  Bielu veru nie nehodí sa nám,musí byť len nerezová,asi tam budem musieť zavolať a riadne si to overiť 😉

• @dagmarienka  Ja si myslím,že do pondelka môžeš vydržať,alebo tam skús zavolať a rovno sa ich opýtaj čo to tam píšu za somariny,čomu- komu vlastne má človek veriť?!

• @katrin21  Prosím ťa tu na MS niekto dal výsledky z D-testu o UMR daj prosím ťa ten link a tam SN 25M883 vyhrala bola prvá,potom Bosch,potom.......ďakujem.

• Sponzor fóra
  • @dagmarienka  Ešte ma napadlo nemôžeš ísť do Nay,Datartu,alebo TPD alebo........neviem čo máte vo vašom meste a kuk či ju nemajú v predajni vyloženú a ozaj ju vidieť,či?Never ked bude kuk do počítača dívať,ale naozaj ju vidieť lebo ?! však vieme dezinformácie.

• @skvareninoval  To je ono ďakujem pekne. 🙂

• ...
    @marta2610  aj my sme to pozerali, len som nenašla, ako dopadli ďalšie značky a typy 😞

• @marta2610  ja som to nebola, ja ten link nemam 😞

• @katrin21  OK,už pridaný viď hore vyššie.Všimli ste si ku koncu sa rozprávali dvaja ohľadom UMR v akej výške bola?Ja kebyže prerábam kuchyňu tiež ju dám takto vysoko,prosím o názor kto ju má takto vysoko a mal pred tým doslova od podlahy teda nízko za názor pre a proti,ďakujem pekne. 🙂

• @dagmarienka  Sa mi bude dnes aj snívať o nej dala som si YouTube a tam ju pekne ukázali,skús si dať do googla ono ti to pekne vyhodí kde a za ? E ju majú,má rýchly aj predumytie.Kuk ešte aj na Pricemania.sk aj tam je.

• Ak od 17.2. nakúpite bosch umývačku máte zľavu 40E + 40 za registráciu,aspom u mňa to tak bude...jupki.Informujte sa u predajcov.

• @slavkapo  Prosim ta, ta umyvacka Bosch je samostatne stojaca alebo vstavana? DAKUJEM

• dagmarienka Tak teraz som sa vrátila,išla som do Tesca a pred je predajňa Okay v Ža,SN 25M883 má na 100% rýchly aj predumytie,stála som pri nej,otvorila som ju,má aj zásuvku bla,bla.......tam stojí 529 E,na Alza.sk ju majú za 403,87 E!!!!!!!!!Finito,stačilo 🙂

• @dagmarienka  vid hore príspevok 🙂

• @penelopa  Mám u teba nejaké pivo,kde bývaš? 🙂Ešte to platí aj pre Siemens,ale iba pre určité druhy UMR.

• @penelopa  SL je Slovensko,či? 🙂

• @marta2610  Aj Slovensko SV Slovenska 🙂 skús ..... 😉

Pridaj príspevok

Nenašli ste čo ste hľadali?

hľadať len v názvoch tém
    Odporúčaní dodávatelia
    Ponúkam na predaj drobné nábytkové kovanie - úchytky, pánty, konzoly a iné komponenty pre domácich kutilov.
    Poradenstvo, návrh a predaj moderného osvetlenia s využitím progresívnej LED technológie s možnosťou finálnej realizácie.

Ponúkame: moderné barové stoličky, exkluzívne kreslá, ktoré krásne ukážu v každom modernom interiéry.
    Články od našich partnerov
    Podlahové, stenové a stropné vykurovanie a chladenie Gabotherm®
    Produkty pre fasády JUBIZOL – riešenia s odporúčaním.
    Kúpeľňu „zaveste na stenu“ a starosti s údržbou na klinec
    Archív článkov od partnerov