Akú umývačku riadu preferujete?

Zobraz úvodný príspevok
Aky mate nazor a skusenosti s umyvackou riadu. Popripade, aku znacku preferujete.
Odpovedať
@mishusha Fúha,myslela som,že sa volá umývačka RIADU :-) :-) :-) ,ale dobrééééééééééé.
Odpovedať
@marta2610 no že ked som umyval riad ja manzelka bola stastna ze nemusi ona a teraz mame umyvacku a mame viac casu na seba :-)
Odpovedať
@vavko75 Takže teraz ste šťastní obaja,či? :-)
Odpovedať
jasne.... uspora casu nenormalna
Odpovedať
@marta2610 Tak siemensku som vyradila,nemá predumytie ani polovičnú náplň.Teraz sa rozhodujem medzi Boschkami sms58n98 a sms58n68.Prvá stojí 580 ale vrátia 40.Druhá stojí 540 +doprava len nemôžem sa dopátrať aký je medzi nimi rozdiel :-. .Dakujem x-)
Odpovedať
@slavkapo Dakujem x-) .Prosím ťa ako si ju našla UMR,za 524,ja som ju našla za 580 mínus 40 a na prva.sk tam mi ju vôbec nenašlo.A čo už ti prišla?
Odpovedať
@dagmarienka Ak píšeš,že SN 25M883 daj si heureka.sk je za 403,80E doprava grátis,že nemá predumytie tak si na omyle,daj si ju zväčšiť a kuk na to na ľavej strane asi 4 knoflík z ľava je predumytie!!!!!!!!!!Vyhrala v D teste 1 miesto čo sa týka energie,umytia a bla,bla.Píšeš 1/2 program to na čo potrebuješ?V týchto UMR je aquasenzor a on zhodnotí ? je riadu a aký je špinavý a podľa toho mi niekedy skráti program aj o cca mínus 45 min. :-)
Odpovedať
@dagmarienka Ešte SN 58N68 má T.speed!!!!!za mňa nie!!!!!!!Ja viem budeš mať z toho guláš,ale kuk na Bosch SMS 58N88 dávajú 3 roky záruku a späť 40 E.Daj si Bosch home.com,alebo Heureka.sk daj si ich do porovnania a je to!Alebo vyber 2 víťazov ozaj naj,naj a my ti tu hádam už poradíme,neodpovedala si mi respektíve musí byť nerez,alebo aj biela?a načo ti je 1/2 náplne,ja by som skôr trvala aby mala UMR intenzívnu zonu a pri malých deťoch hygiena plus!!! 8-)
Odpovedať
Profilova fotka
@dagmarienka Hned vten den ako som ju objednala, ju stiahli z ponuky, stala 495 a plus doprava. Potom som ju uz vsade nasla za 580. A to ju este nasla marta2610 za nizsiu cenu o skoro 6Oe, kym som sa vsak rozhybala, uz ju stiahli aj z najtovar.sk.Tiez tomu nechapem, ako mozu byt take rozdiely. UMR pride v pondelok, vcera mi totiz volali, ze prisiel poskodeny kus, tak ju objednali opat...
Odpovedať
@marta2610 No po tomto čo si mi napísala mám fakt guláš,bola som pevne presvedčená ,že vyberiem z týchto dvoch a teraz × no babo rad × :-. .Tak nerezová,60cm,príborová zásuvka,12-13 súprav.Je nás 6 varí sa každý deň,obedy, večere všetci sa stravujeme doma takže riadov sa nazbiera dosť a rýchlo,je to môj prvý výber UMR,tak nechcem vybrať niečo s čím nebudem spokojná.Tak a teraz veľké pomoooooooooooc :-( Dakujéééém :-)
Odpovedať
Profilova fotka
@dagmarienka Pri tolkých ludoch ti nebude treba 1/2 napln, zato variospeed urcite...
Odpovedať
@slavkapo Prvá veta súhlas,druhá ja vôbec nepoužívam vario speed-pomocou tohto programu môžte skrátiť čas o cca 20% až 60,ale sa zvýši spotreba vody a energie,nejde o to ale načo dám eco a nech umýva,umýva.Ja som sa stále pýtala,že načo 1/2 náplne?!
Odpovedať
Článok sa načítava...
@dagmarienka Za cenu 403,80E !!!!!! nenormálne dobrá UMR a cena! Siemens SN 25M883,vid príspevok dnes o 15,20 hod.My sme pred 2-mi rokmi dávali aj vyše 600 E!!! :-)Pri tvojom varení pôjde niekedy aj 2 krát.
Odpovedať
@marta2610 Díky,díky moc :-N ked som večer pozerala na tú haldu umytého riadu mala som dojem,že by mi to na jeden krát do UMR ani nevošlo, tak upúštam od polovičnej náplne.Tú siemensku som mala vybratú ako prvú takže asi bude moja :-D :-D .
Odpovedať
@dagmarienka a za ? E si ju našla ty?To si treba dať do googla a ti to vyhodí kde a za ? E ju majú,zatiaľ najlepšia cena Electro World. :-)
Odpovedať
@marta2610 V alza.sk tiež za 403,87 a mám to blízko do Trenčína tak si pre ňu pôjdem sama x-)
Odpovedať
@dagmarienka Píšem si s poradkyňou ohľadom SN 25M883 a ona mi stále píše,že táto UMR nemá predumytie,dala mi link na Siemens home.com kde toto predumytie je?!!!!!!!Baby kuk na to,a ešte píše že má T.speed a podľa nej je to vlastne rýchly program?!!Čoho sa má vlastne človek držať :-( Vypadá to tak,že človek kupuje niekedy mačku vo vreci,či? :-(
Odpovedať
Profilova fotka
Pre boscháčky mám otázku, v kuchynskom štúdiu mi predstavili Bosch UMR, o ktorej tvrdia, že poslednú vodu využije na oplachovanie prvej dávky - predumytie pri ďalšom programe. A čo ak rozdiel medzi umývaniami je deň dva. To je príležitosť pre baktérie. Máte o tom vedomosti, ako to funguje, majú tento princíp všetky SMV...? To sa mi moc nepáči... Ďakujeeeem
Odpovedať
@dzanka1 Ja umývam denne,niekedy ide aj 2 krát za deň,jedine ked sme na D vtedy má aj UMR D,tiež mám takú akú opisuješ a neriešim,ja som skôr rada,že je šetrná a nikdy,opakujem nikdy sa mi nestalo,žeby bol čerstvo umytý riad smradlavý.
Odpovedať
@dzanka1 Ja myslím, že tento princíp využívajú všetky umr, nie len boschky. A keby to bolo plné baktérii, tak by predsa nato v Nemecku už určite niekto prišiel :-) a ako píšeš využíva poslednú predchádzajúcu a tá je teda už čistá. Ak sa o umr človek stará a pravidelne ju špeciálne čistí, baktérii sa obávať nemusí :-)
Odpovedať
@marta2610 Tú otázku som tam dala ja,majú v tom veru riadny bordel :-( .Prechádzam znova všetky siemensky a boschky a fakt neviem vybrat,program T.speed sa mi vôbec nepáči :-S. Manžel mi povedal,že takú ako ja chcem,tak takú ešte nevyrobili :-D
Odpovedať
@dagmarienka No mám pravdu,chcela som jej napísať nech ide na očné,alebo školenie ale som sa zdržala ona vie asi toľko o UMR ako ja čo to je tepelný most!No a podľa toho linku čo ti ona dala si čo vyčítala?No a ty si si ju nakoniec neobjednala,či?A videla si čo napísala poradkyňa,že T.speed je rýchly program!!!!skoro ma .....A teda SN 25M883 čo?
Odpovedať
Profilova fotka
@marta2610 no, ono ten turbospeed je vlastne rychly program, ale nie taky, ako by sme my chceli :) som nasla na youtube take videa., co taky poliak zijuci v UK dava o tom programe a ono to akože umyje za 20min,. ale len velmi lahko znecisteny riad a nevidno, ci to predtym nahrieval najprv , alebo nie.. takze stale neviem, co je vyhoda tohoto programu :-D oproti klasickemu 30minutovemu rychlemu :-D
Odpovedať
@katrin21 Výhoda T.speed je vtedy ked UMR predhreješ,potom môžeš dávať umývať riad niekoľko krát po sebe,to zn.že je to OK vtedy ked máš doma nejakú párty,Silvester,oslavu,alebo umývaš totalitnú stenu v ktorej máš poháre,tanieriky a somarinky,nevýhoda je,že ked ti UMR predhreje a ju otvoríš ovalí ťa para,podľa mňa akoby UMR vyfučí? To ale musíš makať ako na páse,aby ti UMR nevychladla!!Rýchly 29 min.program-postupne naložím veci z chladničky,odkvapávač na riad,na vani čo mám na šampon,pekne zapnem a mám vystaráno.Prosím ťa pre objektivitu kuk na SN 25M883-či má rýchly a predumytie?Ja viem,že má ,ale ako som písala pani poradkyňa píše,že nemá??!!!!!kuk aj na Siemens home com,ďakujem
Odpovedať
Profilova fotka
@marta2610 ja viem, aky je tebou popisovany rozdiel.. len hovorim, ze podla videí na youtube to tak nevyzera a to ma mätie.. proste tam si ten chalan ten program chváli akoze.. pozri si to.. ked das do vyhladavaca turbospeed na youtube, tak ti vyhodi tieto videa a nejaky Macek ci kto to tam dava...
Odpovedať
@katrin21 ok,kuk na tú SN 25M 883 dík.Ja mám v robote Bosch SMS 58M98-t.speed a doma Bosch SMS 69U42-rýchly program ako som písala x krát ja som kvôli chýbajúcemu rýchlemu programu vymenila UMR ,ktorá mala rok a stálo ma to cca 650 E,ale urobila by som to znovu preto radím UMR s rýchlym programom,sú to naše peniaze,náš čas.
Odpovedať
Profilova fotka
na troch strankach, ktore som pozrela pisu : rychly a predumytie... videla som aj tvoju diskusiu, jedine tam je uvedene, ze nema predumytie...intenzivny 45st sa da povazovať za rychly program podla mna je to to iste.. obavam sa, ze tie ostatne stranky si zamienaju turbospeed s preumytím.... http://www.siemens-home.com/sk/spotre... ale tu na ich stranke pisu, ze predumytie ma :-D takze pani poradkyna asi zle cita :-D lenze ! na tej istej stranke v založke produktove vlastnosti je napisany turbospeed... z toho mi vychadza, ze Siemens program turbospeed povazuje za PREDUMYTIE ! a je problem objasneny. http://www.siemens-home.com/sk/spotre...
Odpovedať
Profilova fotka
kazdopadne, ta umyvacka je dobra, kludne si ju baba moze kupit, lebo ma AJ VARIO SPEED, a predumytie jej chybať nebude, ale ked ho bude potrebovať, vyskusa to turbo... Ja osobne som predumytie jakživ nevyužila a to pustam umyvacku cez tyzden len raz za 2-3 dni.. takze pohoda. dobra cena, moze byt :)
Odpovedať
@katrin21 Intenzívny 45 st.-trvá 29 min a T.speed až po nahriatí,ktoré trvá cca 25 min. až potom ide zase 20 minút!To je ten rozdiel!!!!To znamená,že Turbo umýva prvý krát cca 45 min,to zn,že ju nahreješ a ked zhasne,že je pripravená až potom nakladáš,píšem dokola musíš byť pri UMR ako pri páse,to som tým chcela povedať.Napr.teraz mám cca 15 stehov na tvári robili mi 3 znamienka a T.speed by som nemohla,para kdežto rýchly bez problémov.Ja ked čítam UMR T.speed brrrrr.
Odpovedať
@katrin21 Asi vymením poradkyňu?!Kuk na obrázok štvrtý gombík z ľava je rýchly a piaty gombík z ľava má predumytie .Ale ja to už riešiť nebudem,ja na mieste kto to chce kupovať by som napísala priamo na Siemens a sa ich opýtala čo to?ako to ?čo má?a čo nemá?lebo už tu máme z toho taký hokej podobný nám včera naši predviedli.
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?