Akú umývačku riadu preferujete?

Zobraz úvodný príspevok
Aky mate nazor a skusenosti s umyvackou riadu. Popripade, aku znacku preferujete.
Odpovedať
@penelopa Dúfam,že ťa ne....em ani jednu.Mám u teba pivo,ani nemám kedy jesť 8-) Takže kuk na heureka.sk tam je Bosch SPS 69T22 od 549 aj s dopravou má zásuvku,je na 10 súprav,je to najnovšia rada UMR má Green Technology to je čo som písala vyššie takú podobnú mám aj ja som s ňou veľmi spokojná,ale ja mám 60 cm ked ju otvoríš neovalí ťa para. 8-)
Odpovedať
@fem Máš pravdu,ale nechcem ju na linke a k bude prerábka,tak tam dám radšej tú 45cm .Ale vstavanú nemôžem mám za linkou radiátor-potrubie.Čiže bude vytŕčať :-( . Ja mám práčku na nej sušičku,čiže to miesto fakt není :-( . Si zlatá.
Odpovedať
@marta2610 Cena neni problém. Len nech má blokovanie tlačidiel-drobec. Tichosť. Super umýva a suší. Variabilnosť košov. A v neposlednom rade dolný kôš nech sa vysúva úplne von z koľajničiek,aby som mohla dosýpať soľ,pretože umývačka sa mi otvorí len na 50cm,oproti sú luxory.Čiže tak :-) :-) :-). Vrelá vďakaaaaaaa.
Odpovedať
Profilova fotka
@katrin21 ale su tu mamičky co potrebuju 45 ku lebo sa im nevojde do kuchyne..
Odpovedať
@penelopa ked uz mas susicku, tak nie je problem, len ma napadlo, ze ci sa neda daco tam dat. :)
Odpovedať
@fem Práve,že už som prešla s manželom všetky možné kombinácie a nedá sa....riešim to už 2mesiace ]-( .
Odpovedať
Profilova fotka
@fem toto bude naša druha mycka a viem co my potrebujeme... A viem aké funkcie chcem... Ked mycka ma uz niekoľko rokov tak sa zle suši riad... Ja sa teším ze to bude mat automatické otváranie... Sme dosť veľká rodina...
Odpovedať
@ajca123 to nie, to som ti nechcela vyhovorat, urcite to moze byt super. Vsetko ma svoje pre a proti, vzdy nieco viac zavazi, co viac potrebujeme. Sa tesim na tvoje skusenosti
Odpovedať
Profilova fotka
@fem neodhovorila :-), uz je objednana.. A ked mi príde idem kupit dvierka na to lebo je vstavaná
Odpovedať
@ajca123 Idem kúpiť dvierka,to si dáš vyrobiť,či?
Odpovedať
@ajca123 drzim palce nech vsetko prebehne hladko :)
Odpovedať
@penelopa Odpoveď 13.25hod. :-)
Odpovedať
Článok sa načítava...
Profilova fotka
@ajca123 to ano, len to neni " velka" , na to som naražala:) . mozno so to myslela, že velkost 45:)
Odpovedať
Profilova fotka
@marta2610 skocim kupit do ikea, lebo časom sa bude meniť cela kuchyňa... Ked čertici povyrastu... Mame obrovsku kuchyňu... A musím si to vsetko naplánovať kde co bude,no skôr skrinky aké budu... Spotrebiče musia byt tam kde su... @fem potom Vám dám vedieť či som spokojná...
Odpovedať
Profilova fotka
@katrin21 v pohode :-).. Zle som sa vyjadrila :-)....
Odpovedať
@ajca123 Aha však potom pridaj foto,ja som si vtedy pustila to video som zvedavá čo povieš na tú polovičnú zásuvku,len škoda že ju trochu nedali akoby viac do šikma.Dievčatá Miele,Boch,Siemens,Wirpool-sa mi zdá,že aj oni majú zásuvku na príbor?kto ešte,ktorá značka?
Odpovedať
@penelopa Prosímťa kuk ešte či je biela?lebo niekde píšu,že je biela a na druhej stránke,že Strieborná ja už idem do roboty budem tu až 21.hod. 8-)
Odpovedať
@marta2610 Len neviem aký typ xixix.
Odpovedať
@lulinka1111 ja som spokojná, hoci nám na nej museli meniť elektr. zámok, našťastie ešte v rámci záruky. Umýva aj suší veľmi dobre, nemám výhrady.
Odpovedať
ahojte, neviete mi poradiť, prečo mi umytý riad z umývačky hnusne smrdí? Menila som aj umývací prostriedok, aj značku aj formu (gél/tablety), soľ je dosypaná. Leštidlo nedávam, lebo kupujem umývacie prostriedky 3v1, vyskúšala som aj všetky programy a proste riad niekedy nesmrdí a niekedy smrdí, ale to až tak, že sa z pohára nedá napiť, z taniera jesť atď.... Už som zúfalá, umývačka má 4 roky, je to elektrolux, plnohodnotne a pravidelne je používaná cca 2 roky...
Odpovedať
@penelopa @marta2610 kocky tak ja som si uz objednala, http://www.nay.sk/bosch-sps53m58eu/d-.... Ma aj priborovu zasuvku, aj vo fajn cene bola - 411,50 cez shoppie.sk. Potom sa ozvem, aka som spokojna, dufam, ze budem ;-)
Odpovedať
@zuzanka7834 Má rýchly aj T.speed? 8-)
Odpovedať
ma aj aj - aj turbo aj vario
Odpovedať
@zuzanka7834 Rýchly,t.speed,vario to sú 3 programy.Otázka má rýchly aj t.speed?vario speed :môže byť doba trvania programu skrátená o 20 až 50%,ale sa zvýši spotreba vody a energie
Odpovedať
Ahojte, takze viac-menej som rozhodnuta pre siemens SN55N585eu Nemate ju nahodou? Pripadne ako sa Vam pozdava podla parametrov? http://www.siemens-home.com/sk/naj%C3...
Odpovedať
@evelyin Za mňa nie má T.speed!Kuk na heureka.sk zadaj parametre a ti vyhodí kde a za ?E ju majú za mňa Bosch SMI 59M05 od 457E je to starší typ,ale dievčatá si ju chvália,potom to je novšia Bosch SMI 59M25 od mall.sk za 514E a doprava zadara.Len si riadne kuk či má zásuvku na príbor,lebo niektoré stránky to tam píšu,respektíve riadne nepíšu.
Odpovedať
@marta2610 ja som pochopila z popisu, ze turbo speed ma len na 20 minutovy program a vario speed na predumytie. Ja som z tych popisov na nete uplne mimo. :-N Tato umyvacka zasuvku na pribory urcite ma, lebo toto bol prvy parameter co som zadala ked som davala dokopy ktoru umyvacku posuniem do uzsieho vyberu. Na tej stranke siemens sa to dalo ale dobre vyselektovat ze ktora ma vrchnu zasuvku, lebo inde to clovek z popisu ani nezisti, zvlast ked chceme umyvacku z viditelnym ovladacim panelom, tie su odfotene vzdy zatvorene. :-p
Odpovedať
@evelyin Mňa t.speed stál 700E navyše!Kuk na Bosch home com.sk a tam kuk na všetky to si tam zadaj,pozri si ešte má veľmi dobré parametre stále Bosch SMI 53M75 od 503E!!!!!!Katrin prosím ťa porovnaj tie 3 ďakujem pekne.Máš objednanú,či?aby sme tu sa s tým zbytočne netoto. 8-)
Odpovedať
@katrin21 Prosím ťa kuk na tie 3 a napíš názor ďakujem. 8-)
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?