Akú umývačku riadu preferujete?

Zobraz úvodný príspevok
Aky mate nazor a skusenosti s umyvackou riadu. Popripade, aku znacku preferujete.
Odpovedať
@atlaska 3 roky málo však zavolaj servis možno to je len nejaká somarinka však uvidíš ? bude pýtať za opravu.A akú máš značku?Zase som dala omylom páči sa mi to,pardon,fem píše,že má soľ,ale nedáva leštidlo.Potom napíš ako si dopadla,ja byť tebou normálne dam plytkú misku do toho nasypem prášok,alebo nalejem gel a tak umývam. 8-)
Odpovedať
@atlaska zaujimava vecicka pozriem, dakujem
Odpovedať
@marta2610 len som chcela skusit,ci taku chybu niekto uz nemal. Servisu sa nevyhnem,este skusim pretret olejom ten cuplik zatvor-otvor ze co to urobi, ale skor to vyzera akoby mycka nedala signal na otvorenie,ale zasa nie vzdy.
Odpovedať
@fem ja viem, ze pri turbo speede nerozpusti, je to v navode- citala som ho starostlivo:-) ale aj tak som sklamana, chyba mi ten rychly program, ale co uz- nevymenim umyvacku ktora tolko stala, ked inak som velmi spokojna..., a na ine programy som skusala aj prasok finish a vobec som nebola spokojna, na pojaroch a tanieroch boli zaschnute stekance, aj ked mam nastavenu umyvacku ze berie sol aj lestidlo ci su tablety alebo prasok, takze u man vyhravaju tablety Jar, somat 7 a Lidl all in 1:-)
Odpovedať
@marta2610 nabuduce budem aj ja mudrejsia, ked budem kupovat, ale tak skoro to asi nebude, lebo vyzera ze je nesmrtelna:-) este mam na nu aj predlzenu zaruku zaplatenu, inak som velmi spokojna, len ten turbo speed 8-( umyvacku vetram aj ja, lebo nikdy nezvyknem riad hned po umyti odlozit, vzdy tak na druhy den alebo rano, dovtedy uschne aj vnutro a s tym citronom- super napad- dakujem za tip:-)
Odpovedať
pardon, omylom posl. prispevok
Odpovedať
Ja som kuk na Feel eco,tak soľ 3kg 9E,no to sa mi zdá veľa,tabletky 1KS 0,365E no dosť,prášok do UMR 1kg 6,80 E je to pri 2 lyžiciach na jedno umývanie 0,206 E, teda umyjeme s tým 33 krát vzišlo z toho najlepšie,ja viem poviete ako to super umýva,ale?!to už je na každom z nás. 8-)
Odpovedať
Profilova fotka
Myčka nádobí AEG F88019W0P máte niekto doma????? Lebo ideme kúpiť ... Dnes sa mi pokazila stará mycka.. http://img.kasa.cz/k-foto/800/2/7/4/p...
Odpovedať
Ja mám Miele,zatial asi 3/4 roka, ide každý deň, niekdy aj 2x, zatiaľ len spokojnosť... Namiesto leštidla dávam riedený ocot, nie je to uplne 100% vylestene, ale hlavne kvoli detom
Odpovedať
Profilova fotka
Ajca123 super volba.v byte sme mali aeg najvissiu radu ale starsi model absolutna spokojnost ticha ozaj ju nebolo pocut umyvanie 100%spokolnost.pri predaji bytu ostala tam.teraz mame na dome vstavanu tiez aeg ale peniaze zial nepustia takze je to 600rada a veru je tam rozdiel.nastastie nie v umyvani ale ten komfort najvissiej rady ma nieco do seba.aeg je super znacka neobanujes.
Odpovedať
Profilova fotka
Na levne elektro.cz za 580e.+doprava
Odpovedať
čo poviete na tieto modely od elektroluxu? Electrolux ESL 6551 RO,Electrolux ESL 6552 RO alebo mi poradte dobrú Bosch dakujem :-)
Odpovedať
Článok sa načítava...
Profilova fotka
@taylor71 AEG je jediná vo ma automatické open door... A ešte miele ale to je trocha drahý šperk.. Včera večer som dala myt nádoby a po hodine som našla mokro pod myckou... Skúsila som vsetko ale uz nejde :-(,ešte ju teraz skúsim rozobrat... A preto sa pýtam či niektorá nemá tu AEG 88019 WOP
Odpovedať
Profilova fotka
@matia35 ja som chcela opat značku Bosch lebo aj stará je Bosch... Ale kamarátka ma odradila lebo uz nie je Bosch ako Bosch a to ma tu drahú vstavanu a hovorí nič moc
Odpovedať
Profilova fotka
http://m.markabolt.hu/aeg/aeg_mosogat... Tu je nazorne video o aeg mycke.je to po madarsky v slovencine som videonavod nenasiel nikde.
Odpovedať
Profilova fotka
@taylor71 to som aj ja videla... Ja skôr hľadám ľudí čo ju maju doma...
Odpovedať
@taylor71 Vypadá veľmi dobre,programy paráda,ale za mňa nie kvôli chýbajucej zásuvke na príbor,oni nerobia so zásuvkou? 8-)
Odpovedať
@matia35 Baby dávajte linky,chcem takú,makú do 400-500-600 E??????!!!
Odpovedať
@ajca123 Čo je to open-viem je otvoriť,ale door? 8-)
Odpovedať
Profilova fotka
@marta2610 auto open door je automatické otváraní dverí po umyti nadobý..
Odpovedať
@matia35 Bosch SMV 48M10 od 488E,daj si Heureka.sk 8-)
Odpovedať
@ajca123 To zn.,že doumýva a sa ti dokorán otvoria dvere,alebo iba kúsoček,či? 8-)
Odpovedať
Profilova fotka
Door su dvere..cize po skonceni sa ti otvoria dvierka mycka sa vypne.pribor sa dava do kosika dole.tato ma este v hornom kosiku taku zasuvku.
Odpovedať
Profilova fotka
@marta2610 to ja neviem ako sa pootvoria dvierka
Odpovedať
Profilova fotka
Na cca3-5cm.zasa necakaj ze mycka ti otvori dvierka dokoran.
Odpovedať
@marta2610 poradis prosim? mam vybratu umyvacku Bosch SMV 48M10 EU na andreashope ju maju za 495Eur, ale este spekulujem ci nekupit tuto uplne najlacnejsiu, velmi vela rozdielov na prvy pohlad nevidim len spekulujem ci mi aj ta najlacnejsia bozenka neposluzi rovnako a za lacnejsie peniaze, hmm? http://www.andreashop.sk/internetovy-...
Odpovedať
Profilova fotka
@sevzuz http://www.levneelektro.cz/p113469-ve...
Odpovedať
@sevzuz Za mňa SMV48M10,nie je to na rok. 8-)
Odpovedať
@penelopa Čo máš už vybratú?Nedá sa ti dať vstavanú,písala si že ste robili nedávno kuchyňu stolár by ti nevedel?dorobiť dvierka?našla som vstavanú so šuf.na príbor Bosch SPV 58M00EU za 411E to je 45cm. 8-)
Odpovedať
Dievčatá, prosím, poraďte- umývačka voľne stojaca, 45cm, Bosch a lebo Siemens- sko radíte, šuflík nemusí byť, programy základné- hlavne rýchly, eco... Hľadám už dosť dlho, ale neviem sa rozhodnúť, 60 sa mi nezmestí. Chcela som vstavanú, mám aj panel na skrinku, ale zrejme od toho upustím a strčím ju pod pracovnú dosku. Čo radíte? Ďakujem vopred za ochotu a vaše neoceniteľné rady.
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?